Jan Wardęszkiewicz

Popularność: 378
Bardzo dobry coach (2)
Cześć, Nazywam się Jan Wardęszkiewic, jestem psychologiem i od ponad 5 lat pracuję jako coach i trener. Ukończyłem Studium Coachingu MLC, szkolenie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (CTSR) oraz wiele innych kursów i szkoleń z zakresu pomocy psychologicznej. Jako coach najczęściej pracuję z sektorem biznesowym - właścicielami firm, managerami, kierownikami i leaderami zespołów oraz z klientami indywidualnymi, którzy szukają sposobów na skuteczniejsze radzenie sobie z emocjami w sytuacjach wymagających i stresujących. Przed umówieniem się na proces, umawiam się z klientami na 30min bezpłatną konsultację. Do usłyszenia : )
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź, Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Janek pomógł mi poradzić sobie z kryzysową sytuacją, w której się znalazłem z moją firmą z powodu epidemii. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego coacha i chcieliby konkretnej pomocy w osiągnięciu celu.
4 czerwca 2020 Mariusz - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Janek jest osobą, która od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie. Z chaosu wielu pomysłów potrafi wyłuskać to, co jest najistotniejsze i dzięki dużemu wyczuciu umiejętnie zadawać pytania, które porządkują całą rozmowę.
26 marca 2016 Anna - Artystka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj