Jarosław Burgiel

Popularność: 191
Bardzo dobry coach (4)
Kilka słów o mnie Jestem człowiekiem w średnim wieku z ponad 15 - letnim doświadczeniem zawodowym. Teoretykiem i praktykiem. W zeszłym roku ukończyłem studia podyplomowe z "Coachingu w biznesie". Przeszedłem w wielkim skrócie drogę od specjalisty, starszego inspektora wojewódzkiego, przedstawiciela handlowego, eksperta, starszego specjalisty do obecnie stanowiska kierowniczego. Pracowałem m.in. w Lukas Banku (Credit Agricole), Intrum, Oferteo.pl . To tam nabrałem hartu ducha odbywając ponad 200 tyś. rozmów z klientami co jest ścisłą czołówką w skali kraju. Coaching to dla mnie relacja klient - coach i TWOJE potrzeby, a ja jestem towarzyszem TWOJEJ drogi. Moimi zainteresowaniami są: NLP, coaching w biznesie, coaching w przywództwie religijnym i politycznym, usprawnienia procesów w firmach wg. metodologii LEAN. Prywatnie zajmuję się poezją, sportem (koszykówka) i muzyką (poezja śpiewana, produkcja beatów). Jestem Coachem na czas kryzysu jak i prosperity. Sesje będą według standardów ICF i Izby Coachingu. Zapraszam.
Kontakt
Telefon: 731 796 663 po godz. 18:00 .
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Świebodzice, Żary, Oleśnica, Oława, Namysłów, Jelenia Góra, Wałbrzych, Brzeg, Opole, Wrocław, Kluczbork, Wołów , Brzeg Dolny, Legnica, Lubin, Polkowice, Dzierżoniów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Studia magisterskie:
Politologia - dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Studia podyplomowe:
Coaching w biznesie

Opinie

Bardzo dobry coach
Jarek jest świetnym trenerem. Zawsze merytorycznie przygotowany w 100% na każdą sesję. W spotkaniach stawia on na luźna i miła atmosferę, która sprzyja szybkiej nauce. Pozwala to na swobodne zadanie pytań, nawet z pozoru prostych. To co w Jarku najlepsze to, że łączy praktykę z teoria, co pozwala mu na zrozumienie położenia osób szkolonych i szybkiego poprawienia pewnych aspektów pracy a w związku z tym podniesienia skuteczności w sprzedaży. Jako osoba doswiadczona w sprzedaży potrafi on na bieżąco pokazać jak radzić sobie z obiekcjami/wymagającymi klientami podczas rozmowy. Gorąco polecam współpracę, ponieważ z pewnością przyniesie to oczekiwane efekty.
14 września 2023 Mateusz - Specjalista ds . sprzedaży
Bardzo dobry coach
Dzięki Jarkowi miałem rekordowy wynik sprzedażowy. Ma bardzo profesjonalne podejście do szkolenia. Pasjonat sprzedaży. Czuję się, że wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Naprawdę godny polecenia trener.
1 września 2023 Michał - Starszy Doradca Klienta
Bardzo dobry coach
Świetny Coach i Trener! Szkolenia z zakresu sprzedaży, które miałem przyjemność z nim odbyć, przebiegały w pozytywnej atmosferze. Sam Pan Jarek prowadzi je z dużym zaangażowaniem. Stawia również celne pytania otwarte, które pozwalają dojść do sedna omawianego problemu, co też mocno wspomogło mój samorozwój w branży. Widać, że jest to osoba z dużym doświadczeniem i dużą chęcią do tego, żeby pomóc i nauczyć. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Jarkiem :)
2 sierpnia 2023 Maciej - Młodszy Specjalista Działu Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Sesje były bez osądów i oceniania w miłej i profesjonalnej atmosferze. Trafnie zadane pytania, rozwiazujące mój problem. Insywidualne podejście do mojej sprawy. Sesje prowadzone według standardów ICF i Izby Coachingu.
8 maja 2022 Joanna Julia - Marketingowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Błędy w coachingu
22 czerwca 2022
Zdarzają się na początku drogi każdemu. Z biegiem czasu ich ubywa.
Czas wolny
8 maja 2022
Wolny czas, nadchodzą wakacje