Joanna Kępińska

Popularność: 646
Bardzo dobry coach (7)
Wspieram ludzi biznesu w osiąganiu ich zawodowych i osobistych celów pracując jako Life & Career Coach. Obecnie realizuję autorski projekt "Przygotowanie do rozmowy" dla osób ubiegających się o wymarzoną pracę i poszukujących praktycznych informacji o sposobach skutecznego zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszelkie informację dostępne na stronie www.przygotowaniedorozmowy.pl Zapraszam do współpracy!
Kontakt
Joanna Kępińska
(48) 501-213-747
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Łódź, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Czasami człowiek siada i myśli, że coś jest niemożliwe :) Jak na przykład, powrót odrzuconej przez nas oferty pracy ;) Otóż NIE, wszystko jest możliwe :) Uświadomić to, pomoże Wam rozmowa z coachem. Najpier stopniowo „obierzecie” to z emocji, tak aby została merytoryczna strona wyzwania, a z tą drugą już dużo łatwiej pracować, prawda? :) Prznamniej ze mną tak było :) Jednak pamiętajcie, wszystko nadal w Waszych rękach! :) Gorąco polecam Panią Joannę jako coacha – dla mnie to była przygoda z moimi emocjami, za której odbycie pięknie dziękuję :)
18 sierpnia 2017 Tomasz - Kierownik projektu
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem oceniam panią Asię jako bardzo kompetentnego trenera. Pani Asia to osoba zawsze dobrze przygotowana, zaangażowana, podpowiada i składnia do myślenia i co najważniejsze pozytywnie nastawia do zaistniałej sytuacji. Na coaching zgłosiłam się z uwagi na problemy w pozytywnym przejściu przez proces rekrutacyjny. Jestem zaskoczona zmianami jakie nastąpiły po kilku sesjach z panią Asią. Ma ona ważną umiejętność zadawania trafnych pytań co mi uzmysłowiło jakie mam ograniczenia i co mnie blokuje w realizacji postawionych celów. Spotkania prowadzone były w formie zwykłych rozmów podczas których dochodziłam do coraz nowszych, teoretycznie oczywistych wniosków, zaś coaching pobudzał mnie do myślenia i co ważniejsze do działania Bardzo polecam współpracę z panią Asią.
27 luty 2017 Anna - radca prawny
Bardzo dobry coach
Do Pani Joanny, trafiłem z rekomendacji. Kilka miesięcy wcześniej niespodziewanie straciłem pracę. Proces rekrutacyjny i znalezienie nowego pracodawcy, przy moich kompetencjach i doświadczeniu, miał być w powszechnej opinii formalnością. Miesiące mijały, ja brałem udział co chwile w nowych rekrutacjach,  docieralem do finału a w ostatnim etapie nie potrafiłem przekonać do siebie nowego pracodawcy.  Po czterech miesiącach stało się to dla mnie frustrujące a każda kolejna rozmowa o pracę tylko te frustrację poglebiała.  Czułem się bezsilny,  zarówno w znalezieniu przyczyny moich porażek jak i zrozumieniu w jaki sposób mogę odwrócić swoją sytuację.  Wtedy znajomy polecił mi pomóc Pani Joanny. Początkowo niechętnie się do tego odniosłem,  ale po kolejnych porażkach rekrutacyjnych postanowiłem spróbować. Wystarczyły trzy spotkania, abym nauczył się opowiadać o swoich doświadczeniu w sposób,  który budzi zaufanie i uwiarygadnia moje doświadczenia. Była to świetna inwestycja, która zakończyła się happy endem. Po trzech sesjach zdobyłem nowa prace.  Pracę, którą wybrałem  sam spośród kilku propozycji, które mi się nagle posypały.  Trzy sesje wystarczyły abym zrozumiał zarówno jak budować zaufanie u odbiorcy jak również abym sam sobie odpowiedział na pytanie, która z propozycji, którą dostałem będzie najlepiej odpowiadać moim potrzebom i gdzie chce pracować. Podsumowujac: czasem dobrze się zgubić żeby odnaleźć się świadomym siebie. A świadomość siebie łatwiej zbudować z pomocą bezstronności coacha. Najlepiej jeśli ten coach ma doświadczenie w świecie, w którym my żyjemy.  Tak było w moim przypadku.
28 stycznia 2017 Mateusz - Group Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Przeszlam proces coachingowy z Panią Joasią i mogę powiedzieć, że był to najlepiej zainwestowany czas. Coaching pozwolił mi spojrzeć na najbardziej istotne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć jeszcze większą świadomość siebie. Kończąc proces po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem, w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam… A najfajniejsze jest to, że po zakończonym procesie jestem w posiadaniu większej świadomości siebie. Teraz dopiero, po doświadczeniu i konsultacjach z profesjonalnym coachem, z Panią Joanną, mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Dziękuję! Polecam z wielką radością i wdzięcznością za pomoc coacha, Panią Joannę Kępińską
15 grudnia 2016 Joanna - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Pani Asia cudownie nawiązuje relacje, co sprawia, że sesja z nią jest samą przyjemnością. Spotkania z nią pozwoliły mi obejrzeć moje życie z różnych perspektyw, co doprowadziło do poukładania wielu spraw. Polecam serdecznie!
12 listopada 2016 Edyta - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Joanna Kępińska jest świetnym coachem. W procesie coachingowym jest bardzo uważna, rzetelna, skupiona maksymalnie na osobie coachowanej. Ma w sobie wiele empatii i ciepła, jest świetnym i mądrym słuchaczem. Potrafi wyłapać z toku wypowiedzi kluczowe problemy i zależności między nimi, następnie tak poprowadzić rozmowę, że nagle dostrzegamy "jak na dłoni" to, czego powinniśmy dowiedzieć się o sobie. Kolejny etap procesu pokazuje nam co powinniśmy zrobić, a czego zaniechać żeby osiągnąć swoje cele. Ja już po pierwszej sesji dostałam "wielki wiatr w żagle", następne sesje otwierały przede mną kolejne ważne drzwi, dodawały wiedzy o sobie i motywacji. Miałam poczucie, że z bałaganu i rozsypanych klocków układam nową konstrukcję na bazie mądrości, świadomego działania, wiedzy o swoich zasobach, rozwoju, właściwych aktywności, miłości i spełnienia. Decyzja o procesie coachingowym z Joanną była jedną z najważniejszych i najlepszych w moim życiu. Polecam każdej osobie, której przeszkadzają różne "własne ograniczenia", która zmaga się z problemami, których nie potrafi sama rozwiązać, każdej osobie, która chce zrobić kolejny krok we własnym rozwoju i nadać nową jakość swojemu życiu.
2 listopada 2016 Ewa - menedżer marketingu, przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Dla mnie coaching z Panią Joanną był ogromnym zaskoczeniem. Na spotkaniach "samo mięso", konkretna i głęboka praca. Doświadczenie korporacyjne też tutaj wiele wniosło. Miałam poczucie, ze jestem zrozumiana, wysłuchana. Dzięki temu szybko poplanowałam rozwój własnego biznesu. Wiem gdzie idę i po co. Jestem bardzo skupiona na swoich celach i spokojna. Pani Joanna stwarza świetną przestrzeń do pracy nad sobą.
27 października 2016 Aneta - przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj