Joanna Marta Janiszewska

Popularność: 929
Bardzo dobry coach (3)
Jestem coachem ICC. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu coachingu w Szkole Głównej Handlowej. Pełny opis moich kompetencji znajdziesz na stronie www.janiszewscy.pro Zapoznasz się na niej także z listą moich klientów i ich opiniami. Poznasz niektóre z referencji, które otrzymałam od firm i instytucji. Pracuję zgodnie z normami etycznymi ICC. Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne. Swój gabinet posiadam w Gdańsku. W pozostałych miastach świadczę usługi w miejscu wyznaczonym przez Klienta. Zapraszam.
Kontakt
Preferuję kontakt e-mailowy, ale jeśli chcesz, dzwoń - numer znajdziesz na mojej stronie.

Gabinet Gdańsk (Wrzeszcz): ul. Jana Uphagena 28 (spotkania wyłącznie po wcześniejszym umówieniu).
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Współpracujemy z Joanną i Piotrem już drugi rok i nigdy się nie zawiedliśmy. Oboje są zawsze bardzo dobrze przygotowani i punktualni. Regularnie otrzymujemy raporty. Coaching przynosi oczekiwane efekty. Polecam!
7 czerwca 2013 Danuta - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Asia to bardzo dobry coach. Pracowaliśmy podczas sesji nad umiejętnościami zarządzania zespołem. Skutek przerósł moje oczekiwania, więc wybrałem się później (już prywatnie) na cykl sesji dotyczących mojej kariery. Ten coaching też był skuteczny. Uświadomiłem sobie, czego chcę i już wiem, jak to osiągnę.
10 kwietnia 2013 Krzysztof - Kierownik Oddziału
Bardzo dobry coach
Asia bardzo dużo wymaga, ale efekty coachingu są warte tej pracy. Byłam u Asi na coachingu indywidualnym i grupowym z moim zespołem. Wysłałam też 2 osoby z mojego zespołu na coaching do Asi. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm. Polecam!
2 kwietnia 2013 Iwona - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj