Joanna Nogal

Popularność: 133
Bardzo dobry coach (3)
Joanna Nogal - inspiruje oraz motywuje do życia w zgodzie z sobą, stawiania na siebie - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga pracującym kobietom odnaleźć satysfakcję w pracy oraz zbudować ich własny work-life balance. Dzięki temu tworzą życie na własnych warunkach. Przedsiębiorczyni z ponad 10 letnim doświadczeniem. Prawniczka z wykształcenia. Przez ponad 8 lat zajmowała się wycenami nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. Od 2011 r. właścicielka marki Joanna AM Nogal coaching, warsztaty, szkolenia. Jestem coachem zmian życiowych (w sferze prywatnej jak i zawodowej) oraz trenerką rozwoju osobistego. Prowadzę coaching metodą Psychologii Zorientowanej na Proces pod superwizją przy Instytucie Psychologii Procesu. Jestem certyfikowanym coachem ACC ICF (International Coach Federation). Moje miejsca w sieci to: www.joannaamnogal.pl oraz https://web.facebook.com/joannaamnogal/ Prywatnie jestem Żoną Pawła i Matką Dwójki Nastolatków. Moją pasją jest taniec. Lubię śpiewać jadąc samochodem, grać w gry planszowe i oglądać seriale :)
Kontakt
tel.: 601 537 345
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca nad sobą, pod czujnym okiem Joanny jest niesamowitym doświadczeniem. Asia jest fantastycznym coachem, który motywuje, inspiruje i pomaga przejść trudny okres zmian. Towarzyszy na każdym etapie procesu poszukiwania siebie i nie ma znaczenia czy jest to rozwój osobisty, work-life balance, czy tez FRIS. Profesjonalizm na kązdym kroku! Korzystałam z każdego z tych narzędzi ale ostatnio FRIS wywarł na mnie ogromne wrażenie. Uważam, że FRIS jest fantastycznym narzędziem, które w jasny, przejrzysty i niesamowicie trafny sposób pokazuje jak myślimy i jak w związku z tym działamy. Albo i nie działamy :) Daje nam czytelny obraz tego czym się kierujemy przy podejmowaniu decyzji i jakie kierunki działania wybieramy przy rozwiązywaniu problemów a także pokazuje jak można najlepiej wykorzystać swoje mocne strony. Polecam FRIS oraz każdą jedną formę współpracy z Joanną :)
24 luty 2018 Wiola - kobieta pracująca :)
Bardzo dobry coach
Z Joanną miałem przyjemność przejść przez badanie stylu myślenia FRIS. Co mogę powiedzieć? Doskonała komunikacja na każdym etapie, otwartość i pełen profesjonalizm. Bardzo merytoryczne i praktyczne omówienie wyników. Jeśli interesuje was FRIS to polecam. Jeśli szukacie we Wrocławiu w pełni profesjonalnego coacha to Joanna taka właśnie jest..
21 listopada 2017 Bartek - Specjalista ds komunikacji
Bardzo dobry coach
Pani Joanna profesjonalnie podchodzi do swoich zadań, nadąża za każdą, nawet najbardziej ulotną i niepewną myślą, ma zdolność do zauważania moich mocnych, a czasem nieodkrytych stron. Jest jak kryształowe lustro, w którym mogę się przejrzeć i zobaczyć więcej blasku! Bardzo dziękuję za wspólną pracę, świetna motywacja do wdrażania zmian w życiu.
18 października 2017 Anna - animatorka społeczności lokalnych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj