Joanna Robaczewska

Popularność: 415
Bardzo dobry coach (8)
Jestem certyfikowanym coachem ICF, psychologiem i psychoterapeutką, trenerką warsztatów rozwojowych. W swojej pracy zawodowej wspieram w rozwoju klientów indywidualnych oraz organizacje poprzez szkolenia, warsztaty rozwojowe i coachingi (przeszło 1100 godzin praktyki coachingowej). Od ponad 9 lat realizuję programy rozwojowe dla klientów z różnych branż, łącząc praktykę psychologiczną z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Prowadzę praktykę z zakresu life coachingu skierowaną do osób prywatnych w ramach Gabinetu LIBERI w Warszawie. W tym gabinecie pracuję również jako psychoterapeutka. Nieustannie doskonalę swoje kompetencje zgodnie z zasadą, że aby zbudować innych należy zacząć od siebie. Ukończyłam Wydział Psychologii UW ze specjalizacją Wspieranie Rozwoju Osobowości oraz Szkołę Główną Handlową (Zarządzanie). Jestem coachem akredytowanym przez International Coach Federation (poziom ACC), największą na świecie organizację zrzeszającą profesjonalnych coachów. Coaching to dla mnie forma rozwoju osobistego pozwalająca na odkrycie i pełne wykorzystanie drzemiącego w nas potencjału, lepsze poznanie swoich możliwości, co przekłada się na konkretne działania, wprowadzanie zmian w życiu oraz podejmowanie wyborów w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Podczas sesji coachingowych z empatią towarzyszę swoim klientom w procesie zmiany i rozwoju, realizacji wyznaczonych sobie celów z satysfakcją i poczuciem spełnienia. Jako coach w różnych organizacjach, przeprowadzałam sesje dla pracowników na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich, pracując m.in. nad efektywną realizacją celów biznesowych, wzrostem motywacji, walką z syndromem wypalenia zawodowego, rozwojem kompetencji menedżerskich. Pasjonuję się uważnością i nastawieniem w życiu na „tu i teraz”. Łączę proces coachingowy z wiedzą z zakresu treningu uważności (ang. mindfulness) oraz focusingu. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kontakt
tel. 532 505 951
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Sesja Kontraktowa
Serdecznie zapraszam na pierwszą sesję kontraktową, na której bedziemy mogli się poznać i porozmawiać o Twoich oczekiwanich. Ustalimy też zasady naszych spotkań i ich częstotliwość.
Wybrane szkolenia i certyfikaty
Akredytacja ICF na poziomie ACC (Associate Certified Coach), ICF Global
Certyfikat Trenera Biznesu, Akademia Trenerów Biznesu Marschall Polska
Coaching Budowanie Świadomości, Profi Biznes Group
Coaching Kompetencje Lidera, Profi Biznes Group
Coaching Możliwości Rozwoju, Leader Business Institute
Certyfikat Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego – Seminarium Praktycy-Praktykom
Certyfikat VCC (Certificate of Vocational Competency) w obszarze Coaching, VCC Foundation
Certyfikat NSB Institute – Neurolinguistic Skills In Business
8-tygodniowy trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), MindfulnessKursy, Anna Gubernat
Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Centrum PSR, International Alliance of Solution Focused Teaching Institutes

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Joannę jako coacha, ale też jako terapeutkę. Zaczęłyśmy pracę od coachingu i pracy nad moimi celami, ale okazało się, że żeby ruszyć dalej musimy dotknąć głębszych tematów, a pani Joanna posiada też kwalifikacje w terapii, więc dalsza praca była możliwa z tą samą osobą, co przyniosło mi bardzo dobre efekty. To by chyba nie było możliwe gdybyśmy nie dotarły do przyczyn moich problemów. Szczerze polecam i dziękuję za wsparcie. Jolanta
8 kwietnia 2018 Jolanta - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Asia to bardzo profesjonalna osoba, zaangażowana w to co robi , jej pomoc jest nieoceniona.Jest osoba bardzo ciepła .Dzieki spotkania z Panią Asia ,udało zmienić mi sie życie zawodowe ,dzięki jej bardzo trafnym spostrzeżenia ,jestem teraz silna i zmotywowana osoba .Pani Asiu ,dziękuje .
28 marca 2017 Kasia - Finansista
Bardzo dobry coach
Asia Robaczewska jest bardzo profesjonalnym coachem, który potrafi zadać takie pytania, po których długo się myśli po coachinu… Na sesjach jest bardzo komfortowa atmosfera i Asia naprawdę potrafi słuchać, wyciągać wnioski i pobudzać do działania. Ja wprowadziłem dużo pozytywnych zmian i jestem bardzo zadowolony z efektów i z pomocy coacha. Szczerze polecam!!! Artur
20 marca 2017 Artur - Chemik
Bardzo dobry coach
Coaching z Asią polecam wszystkim, którzy potrzebują zmiany w życiu i takiego pozytywnego bodźca do działania. Asia jest bardzo ciepła i empatyczna, a jednocześnie konkretna i kiedy trzeba zadaje ci takie pytanie, nad którym się później długo zastanawiasz. Największa rekomendacja to moje obecne zadowolenie z siebie i sukcesy zawodowe :-) Serdecznie wszystkim polecam!
18 marca 2017 Ania - analityk bankowy
Bardzo dobry coach
Osoba bardzo skoncentrowana i rzetelna. Miałam poczucie, że praca z nią przynosi mi większe efektym niż się spodziewałam. Każde kolejne spotkanie wnosi wartość. Zdobyła moje pełne zaufanie i bardzo ją polecam!
17 marca 2017 Urszula - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Asia jest bardzo ciepła i otwarta na drugą osobę. Dla mnie coaching był dużą przygodą w odkrywaniu samego siebie, wiele się o sobie nauczyłem, inaczej spojrzałem na swoje cele. Asia swoimi pytaniami prowokowała do zmiany myślenia i innego spojrzenia na problemy. Zupełnie szczerze polecam wszystkim, którzy chcą zatrzymać się i spojrzeć na siebie z trochę innej perspektywy, jak dla mnie bardzo dobra inwestycja, polecam!
3 sierpnia 2016 Bartosz - informatyk
Bardzo dobry coach
Joanna dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Joannę jako coacha!
19 lipca 2016 Sylwia - Dyrektor Oddziału
Bardzo dobry coach
Pani Joanna jest bardzo profesjonalna, zaangażowana i łącząca prace z osobistymi pasjami oraz zainteresowaniami. Nawiązuje świetny kontakt z ludźmi, co pozwala na jeszcze bardziej owocna i efektywna współpracę oraz odkrywanie naszych mocnych stron i wykorzystywanie ich potencjału. Bez wątpienia polecam!
10 lipca 2016 Dorota - Analityk bankowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom