Joanna Tomala

Popularność: 183
Bardzo dobry coach (1)
Moją misją jest wspieranie przedsiębiorców, liderek i liderów w budowaniu autorytetu i sukcesu firmy, przy jednoczesnym byciu autentycznym, spełnionym i spójnym ze sobą. Jestem autorką i propagatorką idei Zarządzanie przez Empatię. Wierzę że pewny siebie lider otwarty na nowe doświadczenia i różne perspektywy nie musi zakładać masek i tupać nogą. Wewnętrzna siła i pewność siebie biorą się z uznania słabości, a wrażliwość i empatia wspierają budowanie relacji ze sobą i z zespołem. Pracuję z pomocą autorskiego MODELU CHALLENGE stworzonego przeze mnie w następujących obszarach: 1. praca w kryzysie i stresie 2.przeprowadzenie firmy przez trudny okres zmian związanych z restrukturyzacją, 3. wypalenie zawodowe, 4. kryzys związany ze zmianą stanowiska, rozwojem w strukturach firmy. Zapraszam do pobrania darmowego ebooka - „Nie(d)oceniony sprzymierzeniec w biznesie i w życiu – Empatia” na stronie www.joannatomala.pl Łączę praktyczną znajomość biznesu z byciem mentorką, coachem i trenerką. Pracuję również jako mentorka w Fundacji Liderek Biznesu, która wspiera partnerstwo w biznesie. Misją Fundacji jest propagowanie idei równości i różnorodności w zarządzaniu oraz równomiernego dostępu do najwyższych stanowisk zarządczych.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Joanna ma w sobie dużo empatii i ciepła, co sprawia, że bardzo szybko zjednuje sobie ludzi. Jest mentorką i coachem pomagającym odkryć siebie i to co w życiu ważne dla danej osoby. Ma bardzo duże doświadczenie zawodowe, którym chętnie dzieli się z innymi. Współpraca z nią to czysta przyjemność.
20 listopada 2020 Małgorzata - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zarządzanie przez Empatię dlaczego warto
17 października 2020
Jesteś liderem, chcesz budować karierę i odnosić sukcesy, a przy tym pokazać Twoje prawdziwe oblicze. Żyć w zgodzie z Twoimi wartościami i emocjami. Buduj relacje z Twoim zespołem i bliskimi, oparte na empatii i zaufaniu, w których przyznanie się do błędów jest wyrazem siły, gdzie jest miejsce na różne zdania i perspektywy