Jolanta BUJNOWSKA

Popularność: 0
Będąc akredytowanym i dyplomowanym Business Mentorem & Coachem EMCC, IC oraz trenerem rozwoju i biznesu, wspieram innych w realizacji celów. Moją specjalizacją jest odporność psychiczna oraz rozwój osobisty poprzez koncentrację na rozwiązaniach i realizację celów. Moje ponad 22 letnie doświadczenie, jest komplementarne, co pozwala mi czuć się pewnie w tym co robię i być wiarygodną w działaniu. To co mnie ukształtowało, to moje własne życiowe i zawodowe wybory i właśnie tymi doświadczeniami się dzielę, aby innym służyło w odkrywaniu potencjału, budowaniu odwagi w działaniu oraz rozwoju samoświadomości. Zapraszam do kontaktu jolantabujnowska.pl
Kontakt
tel. 601 548 316, mail: jolanta.bujnowska@gmail.com
https://www.linkedin.com/in/jolanta-bujnowska/
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
EMCC, IC
Doświadczenie zawodowe to mój stabilny fundament i zasób, który jest miarą mojej prawdy. Okres testów, prób, zmian, zdobywania wiedzy i praktyki, dzięki czemu wiem kim jestem, co robię i dlatego jestem skuteczna i dzielę się tym z innymi.
• 5 DYPLOMÓW STUDIÓW
Zdobywam wiedzę , która potem wykorzystuję w praktyce. Dzięki czemu potwierdzeniem swoje kwalifikacje, ale również zapewniam sobie lekkość pracy z intuicją, bo ona w połączeniu z wiedzą jest najwyższą formą kompetencji.
• 3 AKREDYTACJE, 12 CERTYFIKATÓW
Stawiam na odkrywanie i ciągły rozwój, bo zawsze byłam i jestem ciekawa świata i tego co jeszcze mogę się dowiedzieć i jak z tego skorzystać. Jestem na bieżąco, przekładam stare na nowe i nie boję się wychodzić ze strefy komfortu wspierając w tym również innych, bo zmiana i rozwój jest wpisana w nasze życie.
• 40LAT + W DOŚWIADCZANIU ŻYCIA Z LUDZMI
20 LAT+ W PROWADZENIU ZESPOŁÓW I PRACY ZAWODOWEJ
Lata spędzone z ludźmi jako LIDER, MENTOR, PARTNER, MAMA
To doświadczanie życiowe, jest dla mnie szczególnie cenne ponieważ pozwala mi cieszyć się z wielu wartościowych relacji i sukcesów innych, od których mogę się uczyć i trudne zarazem, ponieważ właśnie w tym obszarze, doznałam porażek i otrzymałam życiowe lekcje, które miały wpływ na mój osobisty ekosystem. Wciąż testuje życie a życie testuje mnie, dzięki temu cały czas uczę się rozpoznawania wartości i prawdy, poszerzania swoich horyzontów, pilnowania swoich granic, unikania manipulacji i fałszu, praktykowania wdzięczności i uważności na drugiego człowieka i siebie, nie karmienia tego co mi nie służy i mnie nie rozwija.
Lubię radę „ nie zabijaj posłańca złych wiadomości, bo nie wiesz co Ci przyniesie

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj