Jolanta Wojciechowska

Popularność: 385
Bardzo dobry coach (1)
Na liście najważniejszych potrzeb ludzkich są w kolejności: miłość, pieniądze, spokój wewnętrzny, zdrowie/ wygląd, kariera/biznes, rodzina/przyjaciele. To, co łączy te obszary to relacje międzyludzkie. Kiedy potrafimy komunikować się z innymi w sposób otwarty, jasny i zrozumiały, kiedy potrafimy wyrażać swoje uczucia i określać potrzeby na wszystkich tych polach zaczyna nam się układać. Pomagam moim Klientom budować takie relacje, aby mogli osiągać szczęście na tych płaszczyznach, na których im zależy. Dzięki temu tworzą dobre związki, osiągają sukcesy zawodowe, dogadują się ze swoimi dziećmi czy zdobywają przyjaciół. Moimi Klientami są zapracowani biznesmeni, którzy nie mają czasu na dbanie o związki i przez to one się rozpadają, pracujący rodzice, którzy maja mało czasu dla swoich dzieci lecz bardzo im na nich zależy, kobiety, które czują, że nie są rozumiane przez swoich partnerów, a bardzo by tego chciały oraz single, które nie do końca są jednak szczęśliwe i wolałyby dzielić życie z drugą osobą. Jak pracuję? Poznajemy się, umawiamy na to, co Klient chce osiągnąć.Następnie po określeniu rzeczywistości Klienta wspólnie planujemy cały proces, opracowujemy plan działania i monitorujemy efekty. Docieramy do tego momentu, kiedy Klient stwierdza, że już sobie doskonale radzi. Pierwsza sesja jest bezpłatna.
Kontakt
telefonicznie na numer 664 750 649
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kościan, Leszno, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Niezwykle rzadko trafia się na taką osobę i takiego coacha jak Pani Jola. Połączenie osobowości i sposobu pracy sprawia, że nawet problem, który wydaje się być przytłaczający okazuje się okazją do poznania siebie i punktem wyjścia do czegoś zupełnie nowego. W moim przypadku było to wypalenie zawodowe, z którym poradziłam sobie dzięki spotkaniom z Panią Jolą. Bywa bezkompromisowa, jest zawsze szczera i bardzo empatyczna, dowcipna i pilnuje, żeby nie zbaczać z obranej drogi do celu, który sobie wyznaczysz.Jak mało kto potrafi zmotywować do pracy nad sobą.
26 października 2016 Monika - tłumacz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pytania do siebie
22 października 2016
Słyszysz zmiana… Co czujesz?
Jestem za to odpowiedzialna...
21 października 2016
Potrafisz wejrzeć w swoje emocje? Zobaczyć je takimi, jakimi są naprawdę? Największym wrogiem szczęścia i sukcesu są negatywne emocje. To one hamują Cię, męczą i odbierają radość życia.
Mamy wybór
11 września 2015
Przekonania wpojone w dzieciństwie, a prawa, które mogą nam pomóc żyć w zgodzie ze sobą