Justyna Kuźnik-Duda

Popularność: 107
Bardzo dobry coach (2)
Certyfikowany Coach ACC (ICF), który wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte jako menedżer i ekspert rynku paliw z 12 letnim doświadczeniem. Posiada obszerną, praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania, handlu oraz obsługi sprzedaży dzięki czemu wie jak wspierac pracowników i kadrę zarządzającą. Pomoc w realizacji wyznaczonych celów przy zastosowaniu metodyki CoachWise, naturalny dar sluchania, umiejętności komunikacyjne i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. Wsparcie w zidentyfikowaniu mocnych i slabych stron, w pokonaniu wewnętrznych barier, wypracowaniu celów oraz metod ich osiągania. Pełne wyposażenie do profesjonalnego pełnienia roli coacha oraz świadomego prowadzenia procesów rozwojowych w realiach biznesowych. Know - how z obszaru planowania i zarządzania procesami coachingowymi. Umiejętność diagnozowania potencjału klienta, budowania strategii i planowania działań. Wypracowanie scenariuszy sesji coachingowych w zależności od potrzeb rozwojowych klienta i oczekiwanego rezultatu.
Kontakt
+48 505050415
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
wyższe, magisterskie

Opinie

Bardzo dobry coach
Doświadczona, profesjonalna, a przy tym ciepła i otwarta. Kocha to, co robi. Praca z Justyną dała mi prawdziwego "kopa" i była motywacją do zmian zarowno w zyciu zawodowym jak i osobistym. Gorąco polecam!!
27 kwietnia 2018 Karolina - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Niezwykle profesjonalna, pełna energii i bezpośrednia. Jej ogromny bagaż doświadczeń jest nie do przecenienia. Praca z Justyną pozwoliła mi zrobić kolejne kroki i rozwinąć skrzydła. Każdemu życzę takiego coacha!
27 kwietnia 2018 Karolina - Inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom