Justyna Matusiak

Popularność: 88
Bardzo dobry coach (3)
Jestem certyfikowanym coachem. Ukończyłam kurs praktyka coachingu w Centrum Psychoterapii i Coachingu Fideratio oraz kurs pomocy psychologicznej w Szkole Psychoterapeutów Gestalt. Doświadczenie zawodowe gromadziłam, pracując w organizacjach pozarządowych z liderami społeczności lokalnych i biznesu. Jestem absolwentką programu kształcącego liderów – Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i studium Master of Business Administration na Uniwersytecie Łódzkim.
Kontakt
Jeśli to, co robię jest Ci bliskie i chcesz się włączyć w te działania, zaproponować coś, co możemy zrobić wspólnie lub zaprosić mnie do podzielenia się moim doświadczeniem w ramach warsztatów, konferencji, rekolekcji, odezwij się.
Do zobaczenia!
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Mgr socjologii na Uniwersytecie Łódzkim.
Kursy
Absolwentka kursu trenerskiego w International Trainers and Facilitators Federation I stopnia.

Opinie

Bardzo dobry coach
Już pierwsze spotkanie z Panią Justyną podnosi na duchu i pozwala spojrzeć na swoją sytuację z szerszej perspektywy. Jej wiedza, doświadczenie, kreatywność i życzliwe podejście są pomocne w wytyczeniu dalszej ścieżki rozwoju.
20 maja 2022 Aleksandra - doradca
Bardzo dobry coach
Dla mnie dobry coach to przede wszystkim dobry i empatyczny człowiek, a z takim mamy tutaj do czynienia. Doświadczenie, otwartość na drugiego człowieka i profesjonalne przygotowanie świadczy o wysokiej jakości coacha.
13 maja 2022 Paweł - doradca
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam spotkania z Panią Justyną. Zawsze profesjonalnie przygotowana. Spotkania przebiegają w bardzo sympatycznej i luźnej atmosferze. Cena ustalana jest indywidualnie. Co prawda nie sprawdzałem tej opcji, ale dla Pań jest też dodatkowa możliwość uczestnictwa w sesji wizerunkowej. Warto wejść na stronę i wybrać coś dla siebie. W Łodzi nie znajdziecie lepszego coacha.
29 marca 2022 Marek - pracownik biurowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj