Karol Froń

Popularność: 1996
Bardzo dobry coach (12)
Specjalizuje się w swojej pracy w 3 obszarach: - w pracy z osobami w kryzysie - pomagam ludziom wychodzić z kryzysów, porażek, trudnych sytuacji życiowych. Dzięki pracy ze mną odzyskują motywację do działania, harmonię, równowagę, wewnętrzny spokój, energię i moc, które zostały utracone, w wyniku zawirowań, trudności i problemów emocjonalnych - w pracy z osobami, które straciły z oczu cel, sens życia lub do tej pory go nie odnalazły - pomagam im znaleźć to co jest ich pasją, co daje im radość i co da im spełnienie. Pomagam zdecydować którą drogą mają podążać, aby u kresu życia móc z satysfakcją spojrzeć za siebie i czuć dumę i szczęście, że miało się odwagę robić to, co się kochało - w pracy z osobami, które dotarły do miejsca, w którym muszą podjąć trudną, życiową decyzję bądź też brakuje im pomysłów jak poradzić sobie z problemami, które napotkały na swojej drodze. Pomagam im znaleźć rozwiązania, inspiruję do nowych pomysłów i dzięki temu są one w stanie samodzielnie podjąć trudną decyzję, bądź też zyskują nowy plan działania i z większą motywacją zabierają się za jego realizację Prywatnie jestem mężem wspaniałej kobiety Karoliny, a także ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Sesje odbywają się: - przez Skype - w moim gabinecie w Częstochowie - możliwy dojazd do Ciebie, wtedy do ceny dolicz koszt paliwa Napisz do mnie lub zadzwoń: karol.fron@onecc.pl, 731555524.
Kontakt
Email: karol.fron@onecc.pl
Tel: 731-555-524
Skype: froniuk
Cena
1300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Potrafił namierzyć problem, wytłumaczyć dlaczego zaistniał i poprowadzić do rozwiązania. To już drugi raz i jestem bardzo zadowolony. Umiejętności poprawione. Na pewno w przyszłości będę korzystał z jego usług jeśli będę miał jakieś problemy lub braki w wiedzy.
24 marca 2017 Michał - Grafik/Doradca Ubezpieczeniowy
Bardzo dobry coach
Chciałem bardzo podziękować Karolowi za pomoc udzieloną na konsultacjach. Jestem przed rozmową kwalifikacyjną na stanowisko sprzedawcy. Zgłosiłem się, aby dowiedzieć się więcej o prawdziwej pracy handlowca. Na początku miałem wiele pytań i wątpliwości. W ciągu godziny uzyskałem w pełni satysfakcjonujące odpowiedzi.Kontakt z doświadczonym ekspertem okazał się świetną inwestycją czasu i pieniędzy. Obecnie biorę udział w kursie e-mailowym (23 strategie wybitnych sprzedawców), który również bardzo polecam.
13 marca 2017 Tomasz - Inżynier
Bardzo dobry coach
Witam,z czystym sercem mogę polecić Pana Karola wszystkim,którzy mają wszelkiego rodzaju problemy i nie potrafią odpowiedzieć sobie na pytanie jak ruszyć z miejsca w którym obecnie się znajdują.Miałem obawy czy zgłaszać się z moim problemem do kogokolwiek,ale teraz już wiem że trafiłem w dziesiątkę,dziś postrzegam problemy zupełnie inaczej i muszę przyznać ze w Panu Karolu jest jakaś aura optymizmu która potrafi zarazić innych nawet rozmawiając przez skypa. Odważ się bo naprawdę warto !!!
11 marca 2017 Cezary - Doradca klienta
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry trener, pomaga mi zachować zdrowie/ higienę umysłu przy presji jaką mam w obecnym zawodzie jak i również przy tematach z życia osobistego. Już pierwsza sesja przyniosła bardzo dobre rezultaty. Po kilku godzinach od zakończenia sesji ustaliłam swoje cele zawodowe na następne kilka lat i wiem jak je osiągnąć. Wcześniej stres blokował mnie przed podjęciem nowych wyzwań. Myślę, że najbardziej cenne co otrzymuję od Karola, to że otwiera mój umysł/kreatywność przez co sama potrafię pracować nad bieżącymi tematami. Mam zamiar kontynuować sesje z Karolem ponieważ czuję jego wsparcie i wiem że ma wpływ na jakość mojego życia.
5 marca 2017 Urszula - Inżynier Jakości
Bardzo dobry coach
U Karola podoba mi się naturalność w kontakcie z klientem oraz prostota i co najważniejsze skuteczność sesji, po których wiem czego chcę , a problemy nie są już takie straszne. Dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy .
20 września 2016 Kasia - Doradca Klienta
Bardzo dobry coach
Fantastyczny człowiek, który bardzo pomógł mi poukładać najważniejsze kwestie i znaleźć motywację do wykonywania działań, które wcześniej przekładałam. Bardzo dużo zrozumiałam, nauczyłam się wiele rzeczy akceptować i równie wiele rzeczy zmieniać. Karol potrafi słuchać jak nikt, zadaje trafne pytania, nie krępuje Twoich wypowiedzi i przede wszystkim jest osobą, której możesz zaufać i nie zastanawiać się nad tym w jaki sposób konstruujesz wypowiedzi. Po każdej sesji wychodziłam z głową pełną możliwości i motywacji. Teraz widzę efekty tej pracy każdego dnia za co dziękuję. Polecam!
15 maja 2016 Dominika - Trener
Bardzo dobry coach
Poznałam Karola ponad 2.5roku i zawsze uważałam, że jest fantastycznym człowiekiem. Teraz wiem, że jest również fantastycznym coachem. Jestem po 6ciu sesjach, które pozwoliły mi usystematyzować istotne dla mnie tematy oraz uświadomić, co naprawdę jest dla mnie w życiu ważne. Coaching z Karolem jest doskonały zarówno dla osiągania stawianych sobie celów, jak i dla refleksyjnych rozważań, które pozwalają na większy wgląd w siebie. Coaching z Karolem to nie tylko osiąganie celów, ale i ciekawa wędrówka w głąb siebie. Karol, dobrze że jesteś i dziękuję za 6, jakże efektywnych i efektownych, sesji coachingowych :)
13 maja 2016 Paulina - Trener
Bardzo dobry coach
Jestem właśnie po 6 sesjach z Karolem i muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że będę miał możliwość uczestniczyć w tak niesamowitym przeżyciu;) Kiedy rozpoczynałem sesje byłem innym człowiekiem niż teraz, moje życie, i nastawienie do Niego zmieniło się o 180 stopni. Po każdym coachingu wychodziłem z masą przemyśleń, i wniosków na temat tego, co robię w życiu i pracy;) Teraz już wiem, jak prowadzić zespół, aby był on efektywny, wiem też jak sprawić, aby moja motywacja stała zawsze na najwyższym poziomie. Gorąco polecam coachingi z Karolem bo to profesjonalista w każdym calu.
25 kwietnia 2016 Kamil Chmielenko -
Bardzo dobry coach
Zwróciłem się do Karola o pomoc w przygotowaniu się do spotkania biznesowego. Choć wcześniej nie mieliśmy możliwości współpracy Karol trafnie postawionymi pytaniami wydobył całą potrzebną wiedzę którą z powodzeniem wykorzystałem na spotkaniu. Bardzo dobrze nam się rozmawiało a efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania:) Dziękuję Karol:)
4 marca 2016 Tomek - Inżynier Konstruktor
Bardzo dobry coach
Także był to mój pierwszy coaching. Przed nim nie wiedziałem na ile pomoże mi on w dokładnym określeniu swojego celu życiowego z którym miałem problemy ale teraz już wiem i mogę powiedzieć że dzięki Karolowi dużo się dowiedziałem o sobie i upewniłem się do czego tak naprawdę w życiu dążę i co jest dla mnie najważniejsze oraz jak zacząć realizować swój plan. Polecam wszystkim szkolenia z Karolem, Dziękuję, na pewno jeszcze nie raz skorzystam :)
3 marca 2016 Dorian - Telemarketer
Bardzo dobry coach
Był to mój pierwszy coaching, jestem bardzo zadowolona, nikt tak jak Karol nie umie dotrzeć do głębi człowieka ujawniając prawdziwe powody naszych problemów. Godzina zleciała mi w parę minut i wiem juz teraz, ze na jednej sesji się nie skończy. Dziękuję bardzo za pomoc! :)
3 marca 2016 Monika - Telemarketer
Bardzo dobry coach
Za mną pierwsza sesja coachingowa z Karolem .... i jestem pod dużym wrażeniem. Była to godzina niezwykle energetycznej, inspirującej i motywującej rozmowy, która utwierdziła mnie w przekonaniu, iż jestem na właściwej drodze ku wyznaczonym celom. Karol potrafi słuchać, zachęcać do uzewnętrzniania swoich emocji i zadawać pytania, dzięki którym przychodzą do głowy gotowe rozwiązania. W połączeniu z VOD jego autorstwa, do którego mam dostęp, wyrobiłem sobie o Karolu opinię, jako jednym z najlepszych fachowców w swojej branży.
2 marca 2016 Mariusz - Lider zespołu w CMA
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj