Karolina Bąk

Popularność: 26
Bardzo dobry coach (2)
Dokładam dużą uważność na Twoją przestrzeń, budując atmosferę pełną zaufania i luzu. Pomagam pomyśleć i zauważyć gdzie jesteś i gdzie chcesz być. Emaptyczny Coach & Mediator - pracuję w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy. Łączę kompetencje coachingowe z 12-letnim doświadczeniem jako manager ludzi w dużych międzynarodowych korporacjach – dzięki temu daję gwarancję profesjonalnego podejścia do procesu zmiany i mam pełną świadomość jak wygląda praca w korporacji. Przez lata pracowałam z analitykami i ludźmi z obszaru IT. Umysł analityczny z pasją rozwijający się w nowych obszarach, w tym: mediacji, motywacji i empatycznej komunikacji NVC (Komunikacji Bez Przemocy). Organizatorka i opiekunka zbalansowanego czasu wypełnionego relaksem, zabawą i nauką. Kochająca relacje z ludźmi i zafascynowana obszarami ich rozwoju i wzajemnej komunikacji. Skończyłam Studium Mediacji w nurcie NVC, szkołę Akademia Coachingu Petrichor (certyfikacja IC) oraz Studium Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener Strefa NVC – wszystko po to, by lepiej wspierać ludzi i organizacje w zmianie - z empatią, otwartością i lekkością, jednocześnie dając odwagę i motywujące wsparcie. Koordynuję prace w Strefie NVC i prowadzę cykliczne spotkania rozwijające umiejętności komunikacyjne, empatię i facylitację w sytuacjach konfliktowych, prowadzę szkolenia. Jestem mamą dwójki dorastających dzieci i żoną – współtowarzyszką z długim stażem. Mieszkam w Gdańsku. Talenty Gallupa: Indywidualizacja, Harmonia, Współzależność, Rozwijanie Ludzi i Naprawianie Pozostałe szkolenia: RTZ – Racjonalna Terapia Zachowań stopień I; Rozmowa w kierunku rozwiązań – program Erazmus+ skierowany do osób pracujących z drugim człowiekiem; Efektywna komunikacja zwrotna.
Kontakt
telefon: 600 777 437
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Studium Mediacji w nurcie NVC, szkołę Akademia Coachingu Petrichor (certyfikacja IC), Studium Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener Strefa NVC, RTZ – Racjonalna Terapia Zachowań stopień I; Rozmowa w kierunku rozwiązań – program Erazmus+ skierowany do osób pracujących z drugim człowiekiem; Efektywna komunikacja zwrotna.
profil na Facebook
https://www.facebook.com/TowarzyszZmiany

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam spotkania z Karoliną! To cudownie uważna, otwarta, mądra i empatyczna osoba, ktorej chce się „opowiadać”…. Opowiadać o sobie, o swoich doświadczeniach, wyzwaniach, zakrętach życiowych i potrzebach zmiany. Pomaga, nie wydając opinii czy udzielając tzw. złotych rad
21 września 2022 Kasia - Manager
Bardzo dobry coach
Karolina jest niezwykle empatyczną, otwartą i chcącą nieść pomoc osobą. Ma niesamowitą intuicję, zna wiele technik jak uświadomić sobie co jest dla nas ważniejsze, bardziej nam służy. Pomogła mi uświadomić moje potrzeby i obawy oraz zrozumieć wartości, które mną kierują przy różnych decyzjach i wyborach. Także spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. To wszystko w przyjaznej, życzliwej, dyskretnej oraz profesjonalnej atmosferze. Zawsze zaskakiwała jakimś pytaniem, z którym potem "chodziłam" tygodniami ;) Niesamowite jak to "pracuje" potem nawet poza "gabinetem". Czasem byłam zaskoczona jak chętnie odpowiadałam na pytania, których do tej pory unikałam lub może nie znałam odpowiedzi... Serdecznie polecam.
19 września 2022 Aleksandra - inżynier projektu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj