Karolina Kankowska

Popularność: 865
Bardzo dobry coach (12)
Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (ICF) na poziomie Associated Certified Coach (ACC) oraz Trenerem Biznesu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu międzynarodowych zespołów z branży SSC/BPO. W moim doświadczeniu zawodowym znajdziesz wewnętrzne awanse i duże zmiany organizacyjne. Doświadczenia te, chociaż bardzo cenne i rozwijające powodują początkowo stres i chaos w życiu zawodowym. Chętnie będę Twoim towarzyszem w drodze, aby: - stać się pewnym siebie i swoich kompetencji liderem, - przejść przez zmiany zawodowe - rozwinąć umiejętności zarządzania zespołem - rozwinąć umiejętności efektywnej komunikacji i asertywności - rozwijać swoją karierę zgodnie z tym co jest dla Ciebie ważne Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym ICF.
Kontakt
Kontakt telefoniczny 698-474-949
oraz mailowy
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Karoliną spotykam się na zajęciach od niedawna, jednak już od pierwszego spotkania zdobyła moje pełne zaufanie. Jest mega pozytywną, otwartą i szczerą osobą, a przy tym twardo stąpającą po ziemi. Potrafi zawsze idealnie dobrać słowa oraz wybrać odpowiednią metodę, aby pomóc mi w każdej sytuacji. Po naszych spotkaniach zawsze wychodzę podbudowana, pełna energii i pewności siebie. Szczerze polecam!
22 marca 2018 Ula - Księgowa
Bardzo dobry coach
Znam Karolinę od 3 lat. W tym czasie mieliśmy okazję wielokrotnie rozmawiać o życiu i pracy. Dlatego gdy pojawił się problem w moim zespole od razu pomyslałem o Karolinie. To był strzał w dziesiątkę. Karolina była znakomicie przygotowana do warsztatów z nami. Ponadto będąc jak to sama określa „pozytywnie upier....ą” zmotywowała nas do przygotowania się do zajęć, dzięki temu praca w trakcie warszatów przebiegła sprawnie. Karolina jak każdy dobry coach zadbała oczywiście o odpowiednią atmosferę i niezbędne narzędzia. Nie zapomniała także o sesji „follow up” po warsztatach. Krótko: POLECAM!
21 sierpnia 2017 Rafał - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Rozpoczęłam coaching u Karoliny z zupełnie innym nastawieniem na cel. Karolina podczas naszego pierwszego spotkania zrobiła ze mną świetne ćwiczenie, dzięki któremu wytyczyłyśmy zakres coachingu i przede wszystkim moje potrzeby. Spotykałyśmy się regularnie, Karolina była w bieżącym kontakcie, mobilizowała mnie i wspierała. Jest świetnym coachem - bardzo wrażliwym i skupionym na podopiecznej. Jest profesjonalna i rzeczowa. Mogę polecić - profesjonalizm, dużo mądrych ćwiczeń i świetne poczucie humoru. Karolina - dziękuję.
14 marca 2017 Daria - Administracja
Bardzo dobry coach
Karolina Kańkowska to bardzo dobry , świetny coach .empatyczna , pełna profesjonalizmu, bardzo dobra słuchaczka , Ze spotkania z Karoliną wychodziłam z poczuciem ze dostałam to, czego potrzebowałam . Szczerze polecam .
1 grudnia 2016 Ewa - Farmaceutka
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe w miłej, sympatycznej atmosferze, prowadzone bardzo profesjonalnie. Wsparcie i motywowanie także między spotkaniami (internetowo). Z perspektywy czasu widzę, że moje spotkania z Karoliną uruchomiły wiele zmian w moim życiu zawodowym i to nadal procentuje. Wszystkim serdecznie polecam!
11 listopada 2016 Zofia - producent
Bardzo dobry coach
Spotkania z Karoliną okazały się być bardzo dobrą inwestycją. Przed rozpoczęciem procesu nie miałem zbyt wielkich oczekiwań aczkolwiek bardzo szybko zacząłem obserwować pozytywne zmiany w obszarach nad którymi pracowaliśmy. Cały proces był świetnie skrojony z określonymi założeniami ale co bardzo ważne także dość elastyczny. Karolina także bardzo chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami zawodowymi co uważam za dużą wartość dodaną. Zważywszy na duże doświadczenie Karolina na stanowskiach związanych z zarządzaniem ludźmi. Gorąco polecam pracę z Karoliną - rzeczowo i profesjonalnie ale również z pozytywną energią i entuzjazmem.
10 listopada 2016 Daniel - FInanse
Bardzo dobry coach
Od dwudziestu lat jestem nauczycielką. Rok temu myślałam, że zwariuję w pracy. Niestety w tym zawodzie jakakolwiek zmiana podczas roku szkolnego jest bardzo trudna. Zgłosiłam się więc do Karoliny, żeby pomogła mi przetrwać do wakacji. Ustaliłyśmy cele i plan ich realizacji. Karolina wspierała mnie nie tylko podczas sesji, ale również internetowo. Przysyłała mi mejle, w których porządkowała moje dotychczasowe osiągnięcia i wnioski oraz przypominała o bieżących zadaniach. Dostałam narzędzia pozwalające działać skuteczniej i świadomie kontrolować trudne zawodowe sytuacje. Dzięki tej współpracy nie tylko udało mi się przetrwać w szkole, ale również zrozumieć, że ten zawód jest moją pasją. Nie myślę już o odejściu ze szkoły, bo znów odnajduję radość w nauczaniu. .
18 października 2016 Agnieszka - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
W okresie od sierpnia 2015 do stycznia 2016 uczestniczyłem w procesie coachingowym prowadzonym przez Karolinę Kańkowską. Jestem bardzo zadowolony zarówno z przebiegu jak i efektów coachingu. Dzięki umiejętnie zadawanym podczas sesji pytaniom oraz pracom domowym, udało mi się zbudować większą pewność siebie i pozbyć się błędnych założeń. Karolina jest dobrym słuchaczem, niemniej jednak dba o to, aby sesje nie odbiegały od istoty problemu. Dodatkowo bardzo ceniłem sobie pozytywna energie i poziom przygotowania Karoliny do zajęć. Już po początkowych sesjach mogłem zaobserwować pozytywne zmiany w swoim nastawieniu do pracy, co świadczy o wysokiej skuteczności procesu. Jak najbardziej polecam Karolinę jako coacha.
18 października 2016 Jacek - Ksiegowy
Bardzo dobry coach
Jakiś czas temu postanowiałam skorzystać ze spotkań coachingowych. W kilku słowach mogę napisać, że Karolina to świetna słuchaczka I obserwatorka. Najbardziej zaskoczyło mnie to, czego można się dowiedziec o sobie, odpowiadając na pytania coacha. Karolina bardzo obiektywnie i z różnych perspektyw naświetliła mi różne moje zachowania. Czułam się słuchana. Z pełną odpowiedzialnością poleciłabym Karolinę jako coacha :)
17 października 2016 Emilia - Kierownik biura
Bardzo dobry coach
Super coach. Osoba bardzo pozytywna i znająca się na rzeczy. Zajęcia z Karoliną były ciekawe i przynosiły efekty. W skład sesji wchodziły też interesujące ćwiczenia, a do domu - techniki radzenia sobie z pojawiającymi się problemami. Polecam.
17 października 2016 Łukasz - Grafik
Bardzo dobry coach
Coaching miał duży i dobry wpływ na moją pracę. Przyniósł mi też sporo radości – kiedy miałam np. za zadanie przetestować coś na żywym organiźmie czyli moim zespole. Karolinę jako coacha śmiało polecam – jest otwarta, komunikatywna, uważnie słucha, pomaga jeśli utknie się na problemie. Podobało mi się, też to, że trzeba było nad czymś popracować na kolejne zajęcia („prace domowe”).
17 października 2016 Marzena - Team Leader Ksiegowa
Bardzo dobry coach
Bardzo atrakcyjnie prowadzone zajęcia, naprawdę miło spędzony czas, ciekawe formy pracy. Karolina dala się poznać jako osoba empatyczna, otwarta i bardzo profesjonalna. Moge szczerze polecić tego couch'a.
16 października 2016 Beata - Ekonomista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom