Karolina Mikulko

Popularność: 354
Bardzo dobry coach (3)
Założycielka Centrum Radzenia Sobie z Emocjami. Hipnoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, master NLP, konsultant Harrisson Assessments. Jest absolwentką największej szkoły hipnoterapii na świecie OMNI Hypnosis Training Center. Ukończyła także studia w zakresie Terapii Rodzin i Par, a obecnie jest w trakcie studiów kwalifikacyjnych na kierunku: Psychotraumatologia. Od 2016 roku pomaga innym w skutecznym radzeniu sobie z emocjami (m.in. ze stresem, lękiem, złością, smutkiem, bólem, żalem, zazdrością i innymi), odbudowaniu poczucia własnej wartości i pewności siebie oraz zdystansowaniu się do przeszłości, która wciąż może wpływać na codzienne życie. Pomaga osobom, które doświadczyły różnego rodzaju traum (np. przemocy, straty bliskich, ciężkich wypadków komunikacyjnych), borykają się z lękami i fobiami. Poprzez wykorzystanie różnego rodzaju metod głębokiej pracy ze swoim wnętrzem (np. hipnoterapii), pozwala zauważyć oczekiwane zmiany już po kilku spotkaniach. Karolina dopasowuje formę wsparcia do indywidualnych potrzeb osoby, która się do niej zgłasza. W ramach wsparcia rodzin i par: pomaga poprawić komunikację oraz zrozumienie siebie nawzajem i wzajemnych potrzeb, uczy jak rozwiązywać konflikty w rodzinie oraz wzmacniać więzi między jej członkami. Pomaga w sytuacjach kryzysowych dotyczących zarówno relacji kobieta-mężczyzna, jak również rodzic-dziecko. Podczas pracy opiera się na elementach coachingu, terapii poznawczo-behawioralnej, systemowej oraz skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pomysłodawczyni i liderka Klubu Rozwoju Osobistego Inspirium Kielce. Ekspert w ogólnopolskiej kampanii Nie Hejtuję-Motywuję. Dodatkowo Karolina organizuje i prowadzi szkolenia, warsztaty, sesje indywidualnego rozwoju oraz coaching kariery dla przedsiębiorców, właścicieli firm i ich pracowników. Współautorka książek “Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”, “Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie” oraz współautorka e-booka “Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, którymi warto się inspiować”. Zostały one wydane pod red. Ilony Joanny Adamskiej. Karolina Mikulko została także nagrodzona Dyplomem Magazynu Law Business Quality za “Odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki” (2019 r.) oraz statuetką “Wizjonerka Biznesu 2023”.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kielce, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie mogę znaleźć odpowiednich słów by opisać jak Karolina mi pomogła. Nasza praca była bardzo intensywna - Przez cały styczeń widzieliśmy się prawie 2-3 razy w tygodniu. Niestety nie mogę i nie chciałabym dzielić się szczegółami, ale Karolina pomogla mi zrozumiec dużo rzeczy i zacząć bardziej rozumieć partnera i siebie. Kocham! Dziekuje bardzo za wszystko!
2 kwietnia 2020 Jana - Doradca
Bardzo dobry coach
Karolina pomaga mi wyjść z bardzo ciezkiego stanu depresji poprzez hipnoze. Podczas pracy dociera do najskrytszysz myśli i problemów i pomaga spojrzeć na nie innymi oczyma. Jej poświęcenie i determinacja w pomocy mi sprawiła, że dziś patrzę na świat zupełnie inaczej. Ponadto wiem, że jest cały czas ze mną, nie tylko konkatktując się, ale również podswiadomie czuję jej obecność i wsparcie w trudnych chwilach, które jeszcze się pojawiają. Świadomie polecam Karolinę i jej metody, jestem żywym przykładem tego, że to działa. Dziękuję Karolinko bez Ciebie pewnie już by mnie nie było...
2 kwietnia 2020 Jolanta - Księgowa
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Panią Karoliną. Podczas kilku sesji zrozumiałam gdzie popełniałam błędy i dlaczego mój drugi poważny związek o mało co się nie rozwalił. Na szczęście trafiłam do Pani Karoliny w odpowiednim momencie i pomogła mi uratować swoje małżeństwo. Dziś mam zupełnie inne podejście do siebie i swojego męża. Zazdrości już prawie nie ma, ja przestałam tylko wymagać od innych i bardziej polubiłam siebie. Polecam i pozdrawiam.
1 kwietnia 2020 Angela - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj