Karolina Mikulko

Popularność: 213
Bardzo dobry coach (3)
Masz dość nieudanych związków? Nie radzisz sobie ze sobą i swoimi emocjami? A może bywasz zazdrosna i wybuchowa? Boisz się, że Twój mężczyzna spotka lepszą od Ciebie, a Ty znowu poczujesz się odrzucona? Masz w głowie mnóstwo myśli, które wiesz, że Cię tylko pogrążają w tym stanie i nie wiesz co z nimi zrobić? Wiesz jak bardzo przeszłość na Ciebie wpływa, ale nie potrafisz sobie z tym poradzić? Masz dość kłótni i swojej bezsilności? Boisz się, że jak tak dalej będzie to zostaniesz wiecznie samotna i nic się już w życiu nie zmieni? Do tego zdarza się, że nie rozumiesz mężczyzn i masz wrażenie, że oni nie rozumieją Ciebie? Chcesz w końcu uwierzyć w siebie i zacząć budować prawdziwy związek oparty na szczerości, umiejętnej komunikacji i zaufaniu? Jesli czujesz, że poruszyłam problemy, które Ciebie dotyczą - zapraszam do kontaktu. Nazywam się Karolina Mikulko. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które maja problemy z budowaniem udanych związków. Sama przeszłam taką drogę - byłam kiedyś w miejscu, w którym na każde z powyższych pytań mogłam dopowiedzieć twierdząco. Dzis natomiast, po swojej zmianie, buduję związek o jakim kiedys nawet nie marzyłam. Poza swoją transformacją, spędziłam tysiace godzin na salach szkoleniowych, aby rozwinąć swoje umiejętności do mo zliwie najwyższego poziomu w tym zakresie, dzięki czemu dziś prowadze transormacje kobiet od A do Z, podczas których poruszaja one wszystkie wazne obszary, z którymi dotąd nie mogły sobie poradzić. Podczas pracy wykorzystuję między innymi takie narzędzia jak: pytania coachingowe, NLP, hipnoterapię, elementy psychologii procesu. Zaznaczam od razu - ja nie rozwiążę Twoich problemów, ale poprowadzę Cię tak, abys sama je rozwiązała w najlepszy dla Ciebie sposób. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
792 872 910
Specjalizacje
Miasta
Kielce, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie mogę znaleźć odpowiednich słów by opisać jak Karolina mi pomogła. Nasza praca była bardzo intensywna - Przez cały styczeń widzieliśmy się prawie 2-3 razy w tygodniu. Niestety nie mogę i nie chciałabym dzielić się szczegółami, ale Karolina pomogla mi zrozumiec dużo rzeczy i zacząć bardziej rozumieć partnera i siebie. Kocham! Dziekuje bardzo za wszystko!
2 kwietnia 2020 Jana - Doradca
Bardzo dobry coach
Karolina pomaga mi wyjść z bardzo ciezkiego stanu depresji poprzez hipnoze. Podczas pracy dociera do najskrytszysz myśli i problemów i pomaga spojrzeć na nie innymi oczyma. Jej poświęcenie i determinacja w pomocy mi sprawiła, że dziś patrzę na świat zupełnie inaczej. Ponadto wiem, że jest cały czas ze mną, nie tylko konkatktując się, ale również podswiadomie czuję jej obecność i wsparcie w trudnych chwilach, które jeszcze się pojawiają. Świadomie polecam Karolinę i jej metody, jestem żywym przykładem tego, że to działa. Dziękuję Karolinko bez Ciebie pewnie już by mnie nie było...
2 kwietnia 2020 Jolanta - Księgowa
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Panią Karoliną. Podczas kilku sesji zrozumiałam gdzie popełniałam błędy i dlaczego mój drugi poważny związek o mało co się nie rozwalił. Na szczęście trafiłam do Pani Karoliny w odpowiednim momencie i pomogła mi uratować swoje małżeństwo. Dziś mam zupełnie inne podejście do siebie i swojego męża. Zazdrości już prawie nie ma, ja przestałam tylko wymagać od innych i bardziej polubiłam siebie. Polecam i pozdrawiam.
1 kwietnia 2020 Angela - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj