Karolina Muszyńska

Popularność: 524
Bardzo dobry coach (4)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Żagań, Żary, Zielona Góra, Gdańsk, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie profesjonalne podejście. Bardzo dobrze się z nią rozmawia i jest przyjaznie nastawiona. Potrafi wskazać wiele istotnych aspektów i pobudza osobe do myślenia i działania. Zdecydowanie bardzo polecam. Po sesjach znacznie więcej odwagi i chęci do zrobienia czegoś więcej ;)
11 marca 2015 Paula - studentka
Bardzo dobry coach
Pani Karolina nauczyła mnie patrzeć na samą siebie w inny sposób, bardziej przyjazny. Praca opierała się głownie na odbudowaniu pewności siebie. Nie mogę powiedzieć,że samoocena zmieniła się od razu na lepsze,ale wszystko idzie w dobrym kierunku. A! I wiem, jak radzić sobie w sytuacjach dla mnie bardzo stresujących. Zgadzam się z resztą,że pogodne nastawienie P Karoliny sprzyja podczas sesji. Zmieniajmy siebie i szukajmy pomocy u takich trenerów!
8 marca 2015 Megg - artist
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem mogę zarekomendować Panią Karolinę jako coacha, ponieważ poprowadziła dla mnie cykl sesji. Skupiłyśmy się bardziej na Life Coachingu, a ściślej budowaniu pewności siebie. Dzięki niej spojrzałam na niektóre aspekty mojej osobowości w zupełnie innym świetle. Po każdej sesji czułam się strasznie zmotywowana i pozytywnie nastawiona. Pani Karolina potrafiła ze mnie wszystko wyciągnąć i sprawdzić, że wiedziałam co muszę zrobić, żeby coś zmienić. Dziękuję bardzo jeszcze raz i mam nadzieję, że Pani Karolina będzie miała okazję pomóc jeszcze niejednej osobie!
1 marca 2015 Agata - Student
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność "przetrenować" u Pani Karoliny swoją osobowość, skupiając się na tych mało efektywnych jak do tej pory aspektach, cechach mojego życia zawodowego i prywatnego. Sesje coachingowe były przeprawą przez słabości, które wpływały destruktywnie na moje działania, wręcz na samą motywację. Podczas sesji, przy partnerowaniu Pani Karoliny niwelowałem te niefortunne rzeczy zyskując tym samym energię na to co tak na prawdę jest we mnie wartościowe, co za tym idzie miałem podwojoną moc by skupiać się na tym właściwym. Profesjonalizm i pogodna osobowość Pani Karoliny spowodowały, że podjąłem decyzje, które strasznie odwlekałem, które przyniosły mi niesamowicie wiele profitów. Ruszyłem z kopyta rozpędzając się do galopu. Zawdzięczam coachingowi to co się dzieje w moim życiu, niespodziewany zwrot akcji w życiu zawodowym oraz ustabilizowanie pewnych cech osobowości. Dzięki Pani Karolinie zrozumiałem, że jestem wiele wart i mogę wiele zdziałać, co właśnie się dzieje. Szczerze polecam jeżeli ktoś chce uporządkować swoje sprawy, które nie pozwalają iść do przodu.
25 luty 2015 Łukasz - Artysta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj