Karolina Strzelczyk

Popularność: 669
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem, mentorem, HR Business Partnerem, psychologiem, wykładowcą akademickim oraz trenerem specjalizującym się w obszarze rozwoju zawodowego oraz mocnych stron. W swojej pracy łączę 3 unikalne perspektywy: - od ponad 10 lat jestem praktykiem HR w branży IT i nowych technologii. Obszarem mojej specjalizacji jest rekrutacja pracowników, rozwój kompetencji menedżerskich oraz planowanie ścieżek kariery. Pracowałam między innymi dla takich firm jak IBM, Microsoft, Xerox oraz Comarch. - jestem doktorem nauk społecznych w zakresie psychologii. Łatwo przychodzi mi przełożenie myśli w słowa. Możesz liczyć na wnikliwe pytania z mojej strony, jak również na przestrzeń do pobycia w ciszy z samym sobą, jeżeli to właśnie jej potrzebujesz w danym momencie. - jestem pasjonatką propagowania profesjonalnego zarządzania talentami. Wierzę, że każdy z nas ma zasoby, którymi może kierować w celu podnoszenia swojego poczucia jakości życia. Bliskie jest mi podejście zaproponowane przez Instytut Gallupa - koncentracja na talentach i ich rozwoju w celu zwiększania swojej efektywności w życiu osobistym i zawodowym. Cechuje się wysoką etyką pracy. Posiadam profesjonalne przygotowanie do prowadzenia sesji coachingowych. Skończyłam szkolenie „Coaching dla menedżerów” jak również jestem absolwentką Szkoły Coachów Grupy Set. Jestem członkiem wspierającym International Coach Federation. Szanuję Twoje wartości. Informacje przekazywane przez Ciebie w trakcie sesji traktuję jako poufne. Jak pracuję? - Towarzyszę moim klientom w zmianie, poszerzaniu perspektywy, pomagam im odkrywać i wykorzystywać ich potencjał do osiągania swoich celów. - Cenię standardy etyczne i merytoryczne propagowane przez International Coach Federation. - Pracuję w poszanowaniu i w oparciu o wartości swoich klientów. - Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z całymi organizacjami. Z klientami biznesowymi pracuje w modelu: - Business coaching - HR business consulting - Doradztwo personalne - HR business partnering - HR Mentoring - Szkolenia Z klientami indywidualnymi pracuję w modelu: - Coaching - Coaching z elementami mentoringu - Doradztwo personalne Pracuję w języku polskim oraz angielskim. Przed umówieniem się na sesję zerową, zachęcam Cię do obejrzenia filmiku przygotowanego przez Grupę Set – „Czym jest coaching?” https://www.youtube.com/watch?v=ujPYoIqo7tM&feature=youtu.be
Kontakt
Telefon: 696-836-280
E-mail: karolina.mikita@gmail.com
LinkedIn: www.linkedin.com/in/phd-karolina-strzelczyk (profil dostępny po zalogowaniu się do portalu)
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Wieliczka, Bochnia, Skawina, Tarnów, Brzesko , Katowice, Częstochowa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo mile zaskoczony. Do coachingu podchodziłem dość ostrożnie, a dzięki pracy z Karoliną w pełni uwierzyłem w jego moc. Jako coach jest bardzo wsłuchująca się w klienta, zadającą pytania w punkt, cierpliwa i profesjonalna. Dziękuję za tą wspólną przygodę i z czystym sumieniem polecam pracę z Karoliną zarówno w rozwoju osobistym jak i zawodowym.
28 maja 2018 Maksymilian - Brand Manager
Bardzo dobry coach
Karolina jest profesjonalnym coachem, który indywidualnie patrzy na każdą osobę. Zaangażowana, rzeczowa i wspierająca, z profesjonalizmem i pasją podchodzi do swojego zawodu. Stwarza komfortową atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa. Uważna, potrafiąca słuchać, zadaje rzeczowe pytania trafiając w samo sedno, a równocześnie skłania do refleksji i motywuje. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam!
25 maja 2018 Magda - HR Buisness Partner
Bardzo dobry coach
Karolina to kreatywny i cierpliwy coach, wie jak podążać za klientem, a jednocześnie proponuje wspaniałe narzędzia do pokazywania dróg, które były dla mnie nowe. Bardzo polecam każdemu, kto, tak jak ja boryka się z tym jak zacząć zmiany, albo w którą stronę zawodowo pójść.
25 maja 2018 Anna - coach
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam sesje z Panią Karoliną. Duża wiedza, zaangażowanie i umiejętność zadawania trafnych pytań sprawiła, że czułam się zrozumiana i w profesjonalny sposób potraktowana. Jeżeli szukacie fachowej pomocy to serdecznie polecam.
24 maja 2018 Magdalena - Office Administrator
Bardzo dobry coach
Pani Karolino dzięki sesjom z Panią zaczęłam żyć na nowo! Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję. Serdecznie polecam Panią Karolinę. Podczas sesji czułam się w pełni bezpieczna i objęta profesjonalną opieką.
24 maja 2018 Anna - Kierownik Regionu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj