Karolina Umińska

Popularność: 19
Bardzo dobry coach (1)
Ukończyłam kierunek Psychologia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe z zakresu: terapii systemowej rodzin realizowane przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej; psychologię transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim i Coaching na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. ​ Jak pracuję? W swojej pracy sięgam do założeń psychologii humanistycznej i systemowej. Nie są mi też obce nurty psychologii poznawczo – behawioralnej oraz psychodynamicznej. Jestem praktykiem Racjonalnej Terapii Zachowań i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Myślenie coachingowe przenoszę na grunt edukacji i biznesu. Jako coach pracuję z klientami nad rozwojem ich zasobów w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). Dbam o to, aby moi klienci podążali w procesie zmiany zgodnie ze swoim systemem wartości. Stale też podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje, a pracę poddaję superwizji. Uczestniczę w wielu wykładach oraz szkoleniach z zakresu coachingu i psychoterapii. Dbam o najwyższą jakość relacji z klientem. Ważne jest dla mnie, aby osoby korzystające z mojego wsparcia czuły się bezpiecznie i komfortowo, doświadczały zrozumienia, otwartości i zaangażowania. Cenię sobie uważność na potrzeby drugiego człowieka oraz szacunek. Współprowadzę Stowarzyszenie Energia Motyla. Pragnę stworzyć przestrzeń, gdzie, będąc w kryzysie lub poszukując rozwoju osobistego i zawodowego, będziesz mógł uzyskać wsparcie i uważność ze strony ludzi profesjonalnie do tego przygotowanych.
Kontakt
Kontakt telefoniczny:
tel. 693 914 286
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Cały Śląsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Magister Psychologii, Nauczyciel, Coach
Psychologia dzieci i młodzieży, Psychologia systemowa, Psychologia poznawczo-behawioralna, Podejście zorientowane na rozwiązania, Psychologia biznesu, Psychologia transportu

Opinie

Bardzo dobry coach
Mimo naszych szczerych chęci i pragnień do zmian, olbrzymiej pracy włożonej w rozwój, potrzebujemy kogoś, kto spojrzy na to z innej perspektywy i zada pytanie: jakie jest Twoje przekonanie? Jak to widzisz i co o tym sądzisz? To właśnie otrzymałam na spotkaniach z coachingu kompetencji. Karolina, dziękuję, że pojawiłaś się na mojej drodze właśnie w tym momencie mojego życia. "
7 kwietnia 2019 Monika - Nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom