Karolina Umińska

Popularność: 54
Bardzo dobry coach (1)
➡️ Masz czasem poczucie, że gdzieś zaginęła Twoja Wewnętrzna Kobieta i że zapomniałaś o swoich potrzebach? ➡️ Chcesz wreszcie mieć czas nie tylko na pracę, na rodzinę, ale również dla siebie? ➡️ Czujesz, że powinnaś się zaopiekować sobą, ale nie wiesz jak zacząć lub brakuje Ci do tego energii? ➡️ Czujesz, że utknęłaś między upływającym czasem, a rzeczywistością? ➡️ Brakuje Ci energii na kreowanie i realizowanie swoich marzeń i pasji? ➡️ Wracasz myślami do zaniechanych lub niezrealizowanych planów i marzeń? Kasia Nosowska napisała, że "Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko." Możesz pogrążać się w niespełnieniu i smutnieć z każdym dniem, zastanawiać się, ile spraw nie załatwiłaś, tak jak byś chciała, ile okazji nie wykorzystałaś z obawy przed porażką lub sukcesem, ile razy nie powiedziałaś tego, co myślałaś i czego potrzebowałaś. Możesz próbować przetrwać. Jeśli tylko zechcesz możesz też coś zmienić. Wybór należy do Ciebie. Wyrusz w podróż pozwalającą odkryć Twoje pragnienia i potrzeby, podróż ku twojemu szczęściu i równowadze. Niech Twoje przekonania pracują na Twoją korzyść w życiu rodzinnym i w zawodowym. Coaching Poszukiwania Siebie dla Kobiet nawiązuje do naszej naturalnej kobiecej potrzeby poznawania swojego wewnętrznego świata. Pomaga w odnajdywaniu w sobie swojej harmonii. Jest szansą dla Ciebie by czuć się szczęśliwą i rozwijać się według Twojego pomysłu. Dlaczego warto skorzystać z coachingu właśnie ze mną? Jestem psychologiem i trenerem, coachem relacji i rodzicielstwa. Jestem dumna z tego, co robię. Moja praca mnie pasjonuje, a życie fascynuje. Jestem zadowoloną z siebie i otwartą na innych Kobietą, jestem spełnioną i kochającą Żoną, troskliwą i rozsądną Matką, wdzięczną Córką. Pracując ze mną nad swoją równowagą, masz gwarancję sto procent kobiecego zaangażowania i profesjonalizmu. Możesz korzystać z różnych zasobów mojej wiedzy jako psychologa i trenera oraz mojego osobistego doświadczenia. Jestem skupiona na poszukiwaniu nowych, inspirujących rozwiązań i aktywnie działam. Nie boje się wyzwań i przeciwności losu. Praca ze mną może stać się dla Ciebie ciekawą podróżą ku spełnieniu i równowadze. Pamiętaj, że to jest Twój wybór i to Ty wykonujesz pierwszy krok – skontaktuj się ze mną.
Kontakt
tel. 791 996 012
www.Facebook.com/KarolinaUminskaCoach
Specjalizacje
Miasta
Cały Śląsk, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Magister Psychologii, Nauczyciel, Coach
Psychologia dzieci i młodzieży, Psychologia systemowa, Psychologia poznawczo-behawioralna, Podejście zorientowane na rozwiązania, Psychologia biznesu, Psychologia transportu

Opinie

Bardzo dobry coach
Mimo naszych szczerych chęci i pragnień do zmian, olbrzymiej pracy włożonej w rozwój, potrzebujemy kogoś, kto spojrzy na to z innej perspektywy i zada pytanie: jakie jest Twoje przekonanie? Jak to widzisz i co o tym sądzisz? To właśnie otrzymałam na spotkaniach z coachingu kompetencji. Karolina, dziękuję, że pojawiłaś się na mojej drodze właśnie w tym momencie mojego życia. "
7 kwietnia 2019 Monika - Nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj