Kasia Pawłowska

Popularność: 42
Bardzo dobry coach (5)
Jestem certyfikowanym coachem ICF, mentorem, managerem i liderem z 26 letnim doświadczeniem w globalnych korporacjach. Pracuję z osobami, które czują, że utknęły w życiu, chcą doświadczyć zmiany, chcą zredefiniować swoje życie tak aby czuć harmonię w pracy i w życiu osobistym. W bezpiecznej przestrzeni: > odkrywamy Twoje pragnienia i potrzeby > tworzysz wizję swojego życia w oparciu o to, co jest dla Ciebie najważniejsze > nauczysz się jak radzić sobie z trudnymi myślami i emocjami, jak zmieniać nawyki i przekonania, > zaprzyjaźniony ze sobą zaczniesz żyć na własnych zasadach – z odwagą, poczuciem wewnętrznej harmonii oraz większej pewności siebie i decyzyjności. Więcej informacji zapraszam https://kasiapawlowskacoaching.com/
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Poznań i okolice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Pedagog , Coach
magister pedagogiki UAM , Erickson Solution Focused Coach - Wszechnica UJ, ICF Member

Opinie

Bardzo dobry coach
Na coaching do Kasi trafiłam w przełomowym momencie mojego życia. Po wielu latach pracy załamała się moja kariera zawodowa. Zupełnie nie wiedziałam co dalej (?). Odbyłam serię rewelacyjnych sesji, w czasie których Coach wykazała się niezwykłym wyczuciem i doświadczeniem życiowym. Ze spokojem i wyrozumiałością zostałam przeprowadzona przez gąszcz głęboko skrywanych uczuć. Odkrycia, których dokonałam były niezwykłe! Skontaktowałam się ze swoimi emocjami i pragnieniami - odzyskałam utraconą siłę. Dzisiaj planuję z odwagą i energią swój własny biznes. Polecam Wszystkim, którzy są gotowi na zmianę w życiu!!!
7 kwietnia 2021 Gośka - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Skuteczna i empatyczna - cechy, które nie zawsze idą razem w parze. Polecam zarówno w przestrzeni zawodowej, jak i prywatnej. I co najważniejsze następuje zmiana. Kasia pomaga uruchomić potencjał i optymalnie korzystać z dostępnych zasobów.
25 marca 2021 Arek - Dyrektor Techniczny
Bardzo dobry coach
Polecam nie tylko pracownikom korporacji. Wszystkim przepracowanym, zagonionym, którzy nie wiedzą co, jak i w którym kierunku ... Daj sobie pomóc. Współpraca z Kasią pomogła mi lepiej zorganizować sobie pracę i życie. Super atmosfera i relacja. Kasiu dziękuję!
23 marca 2021 Maciek - Business Transformation Manager
Bardzo dobry coach
Kasia jest świetnym, uważnym coachem z doskonałą intuicją. Jest bardzo dobrym obserwatorem i potrafi uchwycić to co istotne i ważne. Pomogła mi odkryć moje talenty -jak z nich korzystać, wzmacniać i rozwijać. Pokazuje temat z różnych perspektyw, co powoduje, że trudność zmienia swoje znaczenie. Wykorzystuje efektywne narzędzia w pracy z trudnymi emocjami, pokazuje jak zmieniać nawyki, stare przekonania. Coaching z Kasią to prawdziwa przyjemność i radość, a przede wszystkim ogromna wartość dla mnie, z której korzystam nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Ta inwestycja naprawdę się opłaca! Polecam.
22 marca 2021 Filip - Doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Kasia jest wspaniałym coachem z niezwykle bogatym warsztatem doświadczeń biznesowych i życiowych! Potrafi stworzyć absolutnie niepowtarzalną atmosferę podczas swoich sesji i wydobyć wcześniej niedostępne dla mnie pokłady pomysłów, kreatywności, a także emocji, które w końcu mają szansę ujrzeć światło dzienne oraz po prostu człowieczeństwa. Polecam pracę z Kasią każdemu, kto czuje się zagubiony w życiu prywatnym bądź zawodowym, pragnie polepszyć swoje relacje z najbliższymi, chciałby nauczyć się lepiej komunikować z innymi oraz stworzyć na nowo kochającą relację z samym sobą — co (jak nauczyłam się dzięki pracy z Kasią) jest podstawą wszystkich innych sukcesów w życiu. Praca z Kasią naprawdę zmienia życie i życzyłabym każdemu aby miał okazję zaznać tego cudu. Dziękuję!
18 marca 2021 Anna - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj