Katarzyna Bandosz

Popularność: 809
Bardzo dobry coach (3)
Jestem dyplomowanym psychologiem i coachem w trakcie akredytacji International Coaching Federation. W swojej pracy z klientem skupiam się na jego potrzebach i zasobach. Budując bezpieczną atmosferę opartą na szacunku i zaufaniu, prowokuję do spojrzenia na problem z innej perspektywy, poprzez zadawanie poglebiajacych pytan, klient szuka dostępnych rozwiązań, stawia cele i omawiamy drogę, jak do nich dojść - zgodnie z tempem i gotowością klienta do zmian. Pracuję z osobami doświadczającymi poczucia braku satysfakcji z życia, problemów w relacjach z członkami rodziny lub partnerem; ale także szukającymi swojego miejsca, chcącymi zmienić pracę lub przebranżowić się. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, Studium Zawodowe Coacha Biznesu w Pracowni NOVO w Warszawie oraz Studium Terapii i Coachingu Prowokatywnego Franka Farrelly’iego w Warszawie. Od ponad 10 lat zajmuję się również zarządzaniem procesami HR w korporacjach. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.
Kontakt
E-Mail
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Panią Kasię jako Coacha. Świetna słuchaczka, rozmówczyni oraz obserwatorka! Podczas spotkań nie tylko omawiałyśmy bieżące kwestie, ale także były trafnie dobrane zadania, które znacznie ułatwiły mi pracę nad moim problemem oraz pokazywały ciekawy obraz siebie. Pani Kasia potrafi słuchać, zadawać wnikliwe i bardzo ważne pytania, których sam człowiek często nie ma odwagi sobie zadawać. Zostałam zmotywowana do myślenia oraz analizy ważnych życiowych kwestii. Czułam, że jestem w dobrych rękach i mam do czynienia z profesjonalistką, która wykonuje swoją pracę z pasją :)
31 lipca 2016 Agnieszka - Specjalista ds.kadr i płac
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie rekomenduję p. Kasię jako Coacha, Towarzysza, doskonałego Słuchacza i Rozmówcę. Poszłam na pierwszą sesję z niezwerbalizowaną prośbą "Pomóż mi zrobić to samemu", a z każdą kolejną odkrywałam moc coachingu. Spotkania z Panią Kasią owocują wewnętrzną motywacją do pracy nad sobą, a więc wypracowaniem narzędzi do zdobywania celów. Dobry kontakt z Klientem oparty na szacunku i partnerstwie. Właściwie dobrane ćwiczenia, zawsze w kontekście rozmowy. Dziękuję za towarzyszenie mi.
5 lipca 2016 Monika - Konsultant ds. Rekrutacji
Bardzo dobry coach
Polecam procesy u Pani Katarzyny! Świetne, holistyczne podejście do Klienta i wyzwania, bardzo dobry warsztat pracy i zadania podczas sesji i procesu. Coach, który trzyma tempo :) Podąża za Klientem i truchtem i sprintem! Moja zmiana i wewnętrzny wzrost plus sprawy, które zmieniły się 'przy okazji' i jakby poza moim postrzeganiem - mogę powiedzieć jedno: DZIĘKUJĘ! Jest mi lżej, łatwiej, pewniej i odważniej w życiu. Każdemu życzę takiej zmiany perspektywy postrzegania siebie i swoich wartości. Oceniam na 6+ z koroną i uśmiechem!
3 czerwca 2016 Magdalena - Specjalista ds. rekrutacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj