Katarzyna Bogusz-Przybylska

Popularność: 861
Bardzo dobry coach (4)
Byłam typową korporacyjną panią menedżer, gdy zaszłam w pierwszą ciążę. Wtedy po raz pierwszy pomyślałam, że nie wrócę na etat. Uznałam, że mój świat się zawalił, kiedy poroniłam. Myliłam się. Mój świat runął kilka lat później, gdy u Taty zdiagnozowano złośliwy nowotwór trzustki. To było sześć najdłuższych tygodni mojego życia. Towarzyszenie bliskiej osobie w umieraniu zmienia perspektywę. Zmienia sposób patrzenia na siebie, na świat, na życie.. Stanęłam oko w oko z najbardziej bolesnymi lękami i emocjami. Inaczej zaczęłam ustawiać priorytety. Dookreśliłam swoje wewnętrzne wartości. Zaraz potem odnalazłam życiową misję, a wraz z nią przyszedł spokój. Zrozumiałam, dlaczego etat mnie uwierał - w korporacji zgubiłam siebie. Potrzebowałam przeżyć dwie bolesne straty, aby zrozumieć, że życie jest zbyt krótkie, by żyć na cudzych zasadach. Odrobiłam trudną lekcję, by zobaczyć, że nie możemy odnaleźć u innych tego, czego nie widzimy w sobie. Wierzę, że kluczem do wymarzonego życia jest zaakceptowanie siebie. A im bardziej akceptujemy siebie, tym więcej spokoju, miłości i bezpieczeństwa oddajemy innym. Zmieniając siebie – zmieniamy świat wokół na lepsze. To dlatego od siedmiu lat pomagam kobietom, którym jest w życiu niewygodnie. Poprzez artecoaching i terapię pomagam im poczuć, że są wystarczające takie, jakie są. Budzę w nich odwagę do bycia po swojemu. Krok po kroku zaczynają żyć bez frustracji i poczucia winy. Zaczynają akceptować siebie. I właśnie po to stworzyłam moją markę Babskie Tabu. Znajdziesz mnie na www.BabskieTabu.pl oraz na FB fanpage: https://www.facebook.com/BabskieTabu/ grupa: https://www.facebook.com/groups/BabkiWielkoMocne/
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
specjalizacja - artecoaching
ARTECOACHING to metoda pracy coachingowej, w której obok standardowych narzędzi coachingowych wykorzystuje się techniki pracy twórczej zaczerpnięte z różnych dziedzin sztuki oraz arteterapii.

Dzięki temu połączeniu coach i klient pracują w pewnym sensie w innym wymiarze. Wprowadzenie sztuki do procesu coachingowego bardzo mocno angażuje podświadomość, a to z kolei pomaga dotrzeć do uśpionych bądź zapomnianych dotąd zasobów, jakie każdy z nas nosi w sobie. Klient odkrywa pokłady energii i motywacji, z których istnienia nie zdawał sobie sprawy. Poszerza więc swój zakres metod i narzędzi do osiągania założonych celów. Więcej dowiesz się na stronie: http://babskietabu.pl/w-sieci-artecoachingu/

Opinie

Bardzo dobry coach
Z ręką na sercu mogę polecić Panią Kasię .Już po pierwszym spotkaniu dostałam odpowiedz na kilka nurtujących mnie od dawna kwestii. Rozmowa, ćwiczenia i testy były bardzo inspirujące i unaoczniły mi rzeczy z których nie zdawałam sobie sprawy. Pani Kasi jest nie tylko dobrym coachem, ale także psychologiem. Dodała mi wiary w siebie, zmotywowała i dała konkretne wskazówki, aby zacząć wcielać zmiany w życie i przełamać stare schematy .Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, rzetelna i uczciwa co dodatkowo sobie cenię. Mogę śmiało powiedzieć; stylista poleca:)
6 grudnia 2013 Agnieszka - stylistka
Dziękuję bardzo :)
Katarzyna Bogusz-Przybylska
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna "rozpykała" w kilkanaście minut (oko w oko - na coachowisku) wybrany przeze mnie cel tak, że stał się ważny, realny, ekologiczny i określony w czasie a co najważniejsze zyskałam wewnętrzną motywację. Pani Kasia USKRZYDLIŁA mnie na tyle, że pomimo odległości kilkuset kilometrów zdecyduję się pracować nad rozwojem osobistym właśnie z nią (a miałam do wyboru co najmniej kilkunastu coachów). Jej postawa, cechy osobowości oraz kompetencje przekonały mnie, a dodatkowe informacje jakie zyskałam w trakcie spotkania (o sobie) i po spotkaniu (z jej materiałów) okazują się bezcenne.
16 kwietnia 2013 Izabela - muzyk
Dziękuję, cieszę się, że mogłam być pomocna. Pozdrawiam.
Katarzyna Bogusz-Przybylska
Bardzo dobry coach
Praca z Kasią była ciekawym czasem dialogu z samą sobą - eksperymentowania, sprawdzania, jak pomysły, które na ozór wydają mi się znakomite zadziałają w rzeczywistości. Dzięki jej wsparciu, towarzyszeniu mi w pracy nad sobą, wnikliwym pytaniom i uważności, jaką dostawałam na każdej sesji, uporządkowałam swój plan dnia i udało mi się wyjść poza schemat myślenia, że na nic nie mam czasu, bo wciąż mam zbyt wiele do zrobienia.
11 września 2012 Ola - dziennikarka
Dziękuję, Ola :)
Katarzyna Bogusz-Przybylska
Bardzo dobry coach
Katarzyna Bogusz-Przybylska jest uważną i wrażliwą słuchaczką, osobą otwartą i budzącą zaufanie. Dzięki niej znalazłam wreszcie czas i energię do tego, by zatrzymać się w biegu i zastanowić nad swoim dalszym rozwojem osobistym i zawodowym. Zadawane przez nią pytania okazały się bardzo inspirujące – motywowały mnie do koncentrowania się na swoich potrzebach i najważniejszych dla mnie wartościach, pomagały w ustalaniu celów oraz planowaniu konkretnych działań, które pozwolą te cele osiągnąć, zachęcały do wprowadzania zmian w różnych obszarach mojego funkcjonowania.
7 września 2012 Anna - menedżer w sektorze pozarządowym
Dziękuję Aniu :)
Katarzyna Bogusz-Przybylska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czy jesteś gotowa na COACHING?
9 stycznia 2015
Bardzo dużo pisze się i mówi o coachingu. Szczególną uwagę coachowie poświęcają tłumaczeniu, czym jest coaching, jak działa coaching i jak wygląda sesja oraz proces coachingowy. Ale czy to wszystko?
Sztuka daje moc! Czyli czym jest ARTECOACHING?
31 sierpnia 2014
W Polsce o artecoachingu mówi się niewiele. Trudno znaleźć informacje bądź szkoły kształcące artecoachów. Może dlatego, najłatwiej natknąć się na art-coachów?
Kontrowersje wokół artcoachingu, artecoachingu czy coachingu dla artystów
31 sierpnia 2014
Dziś, chciałabym się pochylić nad zjawiskiem, które dotyczy połączenia coachingu i… no właśnie, czego?
Coaching a różnice kulturowe
11 września 2012
Coaching jest coraz szerzej wykorzystywany w Polsce i na świecie...
Coaching to nie terapia, ale wybór coach’a jest równie istotny, jak wybór terapeuty
5 września 2012
Zainspirował mnie artykuł Wojciecha Tymińskiego na biznes.onet.pl zatytułowany “Nowocześni spowiednicy”. Artykuł mówi o coachingu. A właściwie o opiniach, jakie krążą na polskim rynku na temat coachów i coachingu jako metody samej w sobie. Artykuł wnosi niewiele w porównaniu z setkami komentarzy, jakie się pod nim pojawiły (szczerze zachęcam do ich przejrzenia).