Katarzyna Debska

Popularność: 238
Bardzo dobry coach (3)
"W coachingu chodzi o jak najlepsze wykorzystanie własnych możliwości przy indywidualnym i osobistym wsparciu osoby, która będzie stawiać przed Tobą wyzwania, stymulować i prowadzić na drodze stałego rozwoju"- Gerard O’Donovan
Kontakt
Skype: debskakasia
lub email: katarzynadebska24@gmail.com
Cena
280zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kasia jako coach, ale przede wszystkim jako człowiek, fantastyczna osoba. Sposób w jaki prowadzi sesję jest na najwyższym poziomie.Podczas spotkań czułam się bezpiecznie, wiedziałam,że mogę powiedzieć o wszystkim, miałam/mam do Kasi pełne zaufanie. To, że ma olbrzymią wiedzę, doświadczenie w pracy z ludźmi, to się czuje w bezpośrednim kontakcie, podczas rozmowy. Kasia bardzo mi pomogła.... pomogła znaleźć cel, obrać kierunek, uświadomić sobie tak wiele rzeczy...Dziękuje jej za to i szczerze POLECAM.
10 grudnia 2014 Agnieszka - Trener sprzedaży
Bardzo dobry coach
Każda sesja przynosiła mi wielką dawkę motywacji do działania. Nie mogłam doczekać się kolejnych sesji, dzieki którym odkrywałam coraz bardziej samą siebie. Kasia jest ciepłą osobą, która robi to, co lubi i zachęca do działania, motywuje. Praca z Kasią to czysta przyjemność.
29 kwietnia 2014 Anna - fotograf
Bardzo dobry coach
Z Kasią pracowało mi się KAPITALNIE! Świetna komunikacja oraz bardzo przydatne ćwiczenia na pewno zaliczają się na olbrzymi plus. Kasia dodatkowo ma bardzo duży zakres umiejętności, oraz jest wyrozumiała. Serdecznie polecam każdemu współpracę z Kasią.
11 kwietnia 2014 Dawid - Uczeń
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj