Katarzyna Maciąga

Popularność: 398
Bardzo dobry coach (2)
Komunikacja w relacjach biznesowych i prywatnych. Czy zastanawiałaś/zastanawiałeś się kiedyś, jak bez stresu rozmawiać z szefem o podwyżce, a w końcu odpuszczałeś, czekając, aż szef sam zaproponuje? Ile razy myślałeś/myślałaś nad tym, jak zaprezentować się dobrze w czasie rozmowy kwalifikacyjnej? A może próbowałaś/próbowałeś bezskutecznie poprawić relacje w swoim zespole? Czy zdarzało Ci się, że chciałeś/chciałaś naprawić stosunki rodzinne, czy nauczyć się jak odmawiać w sytuacjach, które są dla Ciebie niewygodne? A może po prostu próbowałeś znaleźć sposób na rozwiązanie konfliktu z kimkolwiek, ale wyszło to raczej kiepsko? Pokażę Ci jak sobie radzić w takich sytuacjach. Pomogę Ci porozumieć się z ludźmi w Twoim otoczeniu i nie tylko. Potowarzyszę Ci chętnie w tej drodze do zmiany - Twojej lub Twoich pracowników. Pomogę zbudować most, który zaprowadzi Ciebie i Twój zespół tam, gdzie chcecie dojść. Bo potrafię to robić. Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację. Napisz do mnie, żeby umówić się na 30 minutowe spotkanie, na którym przybliżę Ci jak będzie wyglądać nasza wspólna praca. Zdecydujemy wtedy, czy chcemy razem współpracować. Co potwierdza moje kwalifikacje? - Coaching - świadectwo i certyfikat (studia podyplomowe - GWSP w Chorzowie) - członkostwo w Izbie Coachingu (od maja 2015 roku) - Coaching w biznesie - kurs (One for business Rafał Szewczak) - świadectwo Akademii Trenerów Biznesu (studia podyplomowe - SWPS w Katowicach) - Facylitacja Action Learning - szkolenie (Grupa Trenerska "Mentor") - Szkoła Mediacji - kurs (Centrum Szkoleniowe "Bliżej") - wiele lat pracy na stanowisku sprzedawcy produktów bankowych - praca na stanowiskach, związanych z obsługą klienta.
Kontakt
Tel. 506 350 460
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Chorzów, Katowice, Bytom, Świętochłowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Tworzy świetną atmosferę współpracy. Mimo, że czasem temat ucieka w kierunku niezwiązanym z problemem Kasia potrafi przywócić rozmowę na odpowiednie tory jednocześnie wyłapując istotne informacje z każdej rozmowy. Jak najbardziej polecam zwłaszcza osobom, które nie do końca wiedzą czego chcieć od życia lub nie zdających sobie sprawy ze swojego prawdziwego potencjału.
22 stycznia 2018 Tomasz - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście i fantastyczna atmosfera. Po bardzo długim zmaganiu się ze swoim problemem, wreszcie odetchnęłam. Osiągnęłam swój cel, dzięki współpracy z Kasią i śmiało mogę powiedzieć, że teraz jestem lepszą wersją siebie.
27 stycznia 2015 Katarzyna - kierownik działu kadr
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj