Katarzyna Mirkiewicz

Popularność: 615
Bardzo dobry coach (8)
• Psycholog, coach, trener umiejętności miękkich. Wspieraniem rozwoju osobistego zajmuje się od prawie 10 lat. • Ukończyła kursy coachingu „klasycznego” (Grupa TROP, Uniwersytet SWPS) oraz prowokatywnego (Provocare), Europejską Szkołę Trenerów (Grupa SET). • Obecnie w trakcie akredytacji International Institute of Coaching • Jako wykładowca na Collegium Civitas prowadzi zajęcia dotyczące coachingu dla studentów z tej specjalizacji. • Jako psycholog (Uniwersytet SWPS w Warszawie) tworzy bezpieczną, pełną ciepła relację, dzięki której klienci przezwyciężają trudności, poznają siebie, odkrywają swoje talenty. • Jako muzyk (Uniwersytet Muzyczny im.F.Chopina w Warszawie) i pasjonatka kreatywności stosuje kreatywne, niestandardowe metody do przełamywania schematycznego myślenia i poszerzenia horyzontów patrzenia klientów • Klienci doceniają w niej empatię, trafność zadawanych pytań oraz profesjonalizm. Katarzyna, jako coach, pracuje nad wydobywaniem potencjału drzemiącego w jej klientach, stosując przy tym elementy coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach i coachingu prowokatywnego. • Członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Polish Society for Training and Development. • Autorka publikacji do pism i portali branżowych takich jak: Benefit, Nowoczesna Firma, Akademia Rozwoju 4 GROW, EduBroker, Kompendium Kadry. Prelegent na polskich konferencjach (np. HR przy kawie) z tematyki m.in. coachingu.
Kontakt
Kom. 533-377-307
Specjalizacje
Miasta
Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Warszawa, Łódź, Radom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
COACHING DLA ARTYSTÓW
Jedną z moich specjalizacji jest prowadzenie coachingu dla artystów - muzyków, tancerzy, malarzy, grafików oraz wszystkich osób, które zajmują się pracą twórczą.
WALKA Z TREMĄ
Jako muzyk dobrze wiem co oznacza borykanie się z tremą przed występem (koncertem, prezentacją, szkoleniem). Ponieważ sama miałam z tym problem opracowałam i sprawdziłam w praktyce program, dzięki któremu stres ustępuje miejsca pozytywnej mobilizacji. Jeśli czujesz, że trema przeszkadza Ci w pełni ukazać Twoje możliwości - pomogę Ci.
Specjalizacje
Uważam, że coaching jest jeden - różne są za to tematy, nad którymi pracujemy oraz osoby i ich role. Dobry coach jest w stanie towarzyszyć Ci w Twojej drodze do celu niemal w każdym kontekście.
Często z moimi klientami zaczynam pracę od tematów zawodowych oraz kompetencyjnych (np.asertywność), po czym pojawia się potrzeba przyjrzenia się kwestiom bardziej osobistym: relacje w związku, wychowywanie dzieci, własne miejsce w świecie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem wdzięczna Kasi za uważność i bardzo dobre pytania. Dzięki niej zaczął się we mnie proces zmian. Odkryłam to co do tej pory miałam w sobie ale tego nie zauważałam lub uciekałam od tego. Dziękuję!
26 stycznia 2017 Justyna T -
Bardzo dobry coach
Opinię o tym coachu wyrobisz sobie sam, w trakcie sesji. Jeśli zastanawiasz się, z kim nawiązać współpracę coachingową spośród setek osób na tym portalu, odpowiedz sobie na proste pytanie – chcesz coachingu czy zmiany ? Jeżeli zależy Ci na efektywnej, trwałej, właściwie przygotowanej i poprowadzonej zmianie - nie wahaj się! Kasia ma ten dar, który otwiera i daje siłę do prawdziwej przemiany na poziomie wiedzy, umiejętności i postaw. Myślisz, że to będzie żmudne i trudne ? Będzie, ale z innym coachem. Ten ma energię, która doda Ci sił, sprawdzone narzędzia, zdolność do rozszerzania Twojej wyobraźni, gdy jej brak oraz cierpliwość do tego, abyś sam kreatywnie zmienił to, co chcesz! Polecam Katarzynę Mirkiewicz jako coacha w biznesie i życiu!
23 sierpnia 2016 Katarzyna Kunowska - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Bardzo motywujące spotkania. Kasia to osoba wrażliwa, ale też trzeźwo patrząca na świat. Z jej pomocą można poukładać i usystematyzować pomysły, które plączą się w głowie, a to niezbędne aby dalej odważnie ruszyć z miejsca. Polecam bardzo :)
19 sierpnia 2016 Marta - Copywriter
Bardzo dobry coach
Kasia jest bardzo miłą osobą, która od razu wzbudza zaufanie. Z jej pomocą można uświadomić sobie wiele wydawałoby się banalnych rzeczy, które mają ogromny wpływ na życie i zacząć nad nimi pracować. Serdecznie polecam i dziękuję! :)
1 czerwca 2016 Aleksandra - studentka
Bardzo dobry coach
Kasia jest bardzo profesjonalna w tym co robi, a jednocześnie jest przesympatyczną osobą, która wzbudza zaufanie. Widać, że bardzo zależy jej na osobach z którymi pracuje i na tym by odniosły sukces! :)
20 maja 2016 Dominika - bloger
Bardzo dobry coach
Kasia, jest niezwykle przenikliwą osobą. Od razu poczułam się przy niej swobodnie co pozwoliło na owocną współpracę, która pomogła mi zrozumieć moje mocne atuty na rynku pracy. Celne pytania, wnikliwość, nieszablonowe myślenie otworzyły mi oczy na nowe możliwości zawodowe. Serdecznie polecam Kasię!
18 maja 2016 Joanna - Koordynator ds. Kontaktów Międzynarodowych
Bardzo dobry coach
Kasia, poprzez swoją wrażliwość na drugiego człowieka potrafi w trakcie coachingu stworzyć bezpieczną atmosferę, która pozwala wyjść poza strefę komfortu i budować własne życie prywatne i zawodowe w oparciu o to co dla danej osoby najważniejsze. Każdemu życzę takiego coacha.
18 maja 2016 Dominik Skowroński - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
Kasia widzi naprawdę dużo. Dzięki niej zdałam sobie sprawę kim jestem i czego potrzebuję. Teraz widzę, że zbudowałyśmy fundament, który pozwolił mi zrobić ogromne postępy. To był dobra decyzja. :) Kasiu, dziękuję!
15 maja 2016 Krystyna - muzyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj