Katarzyna Mrozowska

Popularność: 804
Bardzo dobry coach (7)
Rozwój to zabawa! A zmiana jest przecież o krok. Jako coach pomagam ludziom nabrać rozpędu, by zrobili nie tylko pierwszy krok, ale pewnie przebiegli cały maraton. W swojej pracy coachingowej obserwuję, jak ludzie dzięki odwadze i uwierzeniu w siebie osiągają wewnętrzny spokój i skuteczność działań. Wierzę, że największą (a często jedyną) przeszkodą dla naszych celów jesteśmy my sami. Coaching dla mnie to nie kozetka i nie motywacyjna gadanina, ale przebudzanie uśpionego w ludziach potencjału i wzniecenie iskry do działania. Proces coachingowy to katalizator zmian. Doświadczenie terapeutyczne i trenerskie umocniło we mnie niezachwianą wiarę w drugiego człowieka i jego możliwości. Pozwoliło docenić wagę empatii, uważnego słuchania i bycia dla drugiej osoby. W coachingu wykorzystuje, z powodzeniem stosowane w biznesie, elementy grywalizacji i psychogeografi, zapewniając energetyczne, a czasem pełne humoru sesje. Na sesjach ze mną spodziewać się możesz prawdziwego kontaktu i 100% mojej uważności, jak również konkretnego, zaramowanego spotkania, podpartego kilkuletnim doświadczeniem wyniesionym z korporacji. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoły Trenerów CEL oraz szkoły coachingu. Uczyłam się u najlepszych polskich i międzynarodowych coachów (m.in Richard Bolstad). Mam tez kilkuletnie doświadczenie w biznesie i sprzedażny. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności coachingowe, bo kocham to, co robię a satysfakcja moich klientów utwierdza mnie, ze to działa. Radość i sukcesy moich klientów napełniają mnie duma i satysfakcja. Kocham ludzi i jestem głęboko przekonana, ze uwierzenie w siebie i konsekwentne działanie, pozwala osiągać szczyty i żyć pełnią życia. Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, krótkie sesje energetyzujące oraz warsztaty. Specjalizuje się w pobudzaniu do działania, dodawaniu odwagi, umacnianiu samooceny i podejmowaniu (odważnych) zmian. Sesje odbywają się: na żywo, przez telefon, przez Skype Zapraszam : )
Kontakt
Prosze o kontakt email lub telefoniczny.

katarzyna-mrozowska@o2.pl
661 350 416
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Nowy Sącz, Warszawa, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Having sessions with Katarzyna helped me to be focused on my objectives. When I think about things I want to achieve, sometimes the frustration comes when they look like very far away. Thanks to the sessions with her, I could have the strength to start taking actions to move forward. She is also nice, she knows how to listen and made me think by myself. It didn't matter the fact I am from different culture and the sessions we had were in English, everything went fine and I strongly recommend her as a coach.
1 marca 2016 Raul - Engineer
Bardzo dobry coach
Sesja z Pania Kasią, to nie jest spotkanie edukacyjne, to nie jest także, spotkanie pełne rad i mądrości zyciowych. Sesja z Panią Kasią to piękna przygoda odkrywania samego siebie, swoich możliwosci a także przełamywania swoich „niedoskonałości”. Każde spotkanie jest reżyserowane/moderowane przez Pania Kasie, ale jakims cudem to własnie takiego typu spotkania pozwolily mi dojsc do samodzielnych wnioskow, ktore aktualnie bardzo ulatwiaja mi moje codzienne życie. Chcialbym podkreslić, iż na spotkaniu Pani Kasia jest w pelni zaangazowa, w pelni skupiona, a jej doskonałe naturlane umiejetnosci komunikacyjne... pozwalaja na szczerosc i otwartosc, co bardzo pozytywnie wplywa na skuteczność Pani Kasi. POLECAM.
2 grudnia 2015 Krzysztof - IT/Bankowosc
Bardzo dobry coach
Pani Kasia jest osobą profesjonalną, zadaje pytania i zachęca do głębokich przemyślen tego, co "ja chcę zmienić, czego ja chcę." Jest zawsze przygotowana, podchodzi bardzo indywidualnie do osoby, spotkania z Nią przebiegają w spokojnej atmosferze. Przy Pani Kasi odkryłam prawdy o sobie wcześniej mi nieznane. Zawsze po spotkaniu wychodziłam rozluźniona, pełna nowych sił i motywacji. Polecam!
28 stycznia 2015 Liliana - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z p.Katarzyną, która jest osobą niezwykle zaangażowaną, rzetelną i profesjonalną. Odniosłam wrażenie, ze p.Kasia w umiejętny sposób łączy swoją szeroką wiedzę psychologiczną z wysoką etyką zawodową oraz szczerą chęcią pomocy osobie "coachowanej". Potrafi tez uważnie słuchać i zadawać bardzo trafne pytania, które pomagają w osiągnięciu zamierzonej zmiany.
15 stycznia 2015 Marzena - nauczyciel niemieckiego, tłumacz
Bardzo dobry coach
Pani Kasia jest uśmiechnięta, ciepła i otwarta. Szacunek budzi Jej profesjonalizm. Każde spotkanie dodawało mi motywacji i pomagało odkryć w sobie coś nowego. Dzięki tym sesjom zrealizowałam wyznaczony cel. Dziękuje.
6 stycznia 2015 Agnieszka - Bankowiec
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywnie oceniam coaching z Panią Katarzyną. Już dwa spotkania sprawiły, że udało mi się podjąć działania, do których zbierałam się od kilku miesięcy. Spotkania przebiegały w miłej i profesjonalnej atmosferze. Naprawdę polecam!
3 stycznia 2015 Marta - Germanistka
Bardzo dobry coach
Coaching z Panią Katarzyną oceniam bardzo pozytywnie. Jest ona w pełni profesjonalna, nadaje jasny schemat każdemu spotkaniu, jednocześnie zachowując ciepło kontaktu. Wzbudza zaufanie i daje odczuć jej pełne zaangażowanie w relacje z klientem. Odbyłem w sumie 8 spotkań i naprawdę wywróciły ono moje życie do góry nogami. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Katarzyne jako coach.
31 grudnia 2014 Daniel - Tłumacz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom