Katarzyna Samol

Popularność: 328
Bardzo dobry coach (10)
Stoisz przed wyborem kierunku kształcenia? Wchodzisz na rynek pracy? Poszukujesz nowej, satysfakcjonującej pracy? Chcesz ukierunkować swój rozwój? Marzysz o awansie, większych zarobkach, lepszych wynikach? Straciłeś motywację do działania? Myślisz o założeniu własnego biznesu? Zajmujesz atrakcyjne stanowisko, ale nie odczuwasz satysfakcji z tego, co robisz? Szukasz życiowej misji? Pragniesz określić swoje mocne strony i unikalne, talenty? Coaching kariery jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Pomogę Ci: - odkryć Twoje naturalne predyspozycje zawodowe i talenty, - rozpoznać zainteresowania i preferencje zawodowe - określić Twoje mocne strony, zasoby, a także obszary do dalszego rozwoju - określić priorytety preferowane miejsca pracy, potrzeby, aspiracje i wartości oraz skuteczne sposoby poszukiwania pracy - uwierzyć w swoje siły - wyznaczać ambitne i realistyczne cele - dokonać wyboru lub zmiany zawodu, kierunku kształcenia, szkolenia - opracować i zrealizować optymalną ścieżkę kariery zawodowej - zwiększyć skuteczność na rynku pracy, - opracować profesjonalne dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) - przygotować się do procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej - osiągnąć harmonię i równowagę życiową - poprawić jakość życia.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
nr tel. +48 504 776 816
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Opole,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Jestem certyfikowanym coachem International Coach Federation (na poziomie ACC) i pracuję zgodnie z zasadami etycznymi największej na świecie Międzynarodowej Organizacji Coachingowej ICF.
Ukończyłam studia magisterskie o kierunku doradztwo edukacyjno-zawodowe oraz studia podyplomowe z coachingu. Wzięłam udział w licznych szkoleniach i kursach dot. rozwoju zasobów ludzkich, coachingu kariery oraz psychologii pracy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijam swój warsztat pracy. Moja praca podlega superwizji.
Specjalizacja
Od 12 lat aktywnie wspieram ludzi w odkrywaniu talentów i pomagam im kształtować indywidualną ścieżkę kariery. Z uśmiechem i entuzjazmem pracuję z klientami, którzy realizują wizję swojego rozwoju, pragną zmiany czy dążą do satysfakcji wewnętrznej i zawodowej.
Oferuję diagnozę talentów, predyspozycji i zainteresowań zawodowych. Pomagam zarządzać karierą. Wspieram ludzi w budowaniu ich marki osobistej, podnoszeniu konkurencyjności na rynku pracy i zwiększaniu szans na osiągnięcie sukcesu zawodowego.
Specjalizuję się w coachingu kariery i rozwoju osobistym.
Spotkanie informacyjne
Zapraszam na 1-sze bezpłatne spotkanie podczas którego będziemy mogli lepiej się poznać, porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i potrzebach, stosowanych przeze mnie metodach pracy i zasadach współpracy (ustalimy terminy i logistykę spotkań, cenę, oraz inne ważne kwestie).
Doświadczenie zawodowe
Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na stanowisku doradcy zawodowego, coacha, trenera, a także specjalisty ds. rekrutacji. Miałam przyjemność pracować dla firm szkoleniowo-doradczych z całego kraju, organizacji społecznych, instytucji prywatnych i samorządowych oraz angażowałam się w realizację projektów unijnych i aktywizacyjnych.
Przepracowałam ponad 9000 godzin z klientami. Z sukcesem pomogłam zmienić pracę wielu osobom i przekonałam się, że „człowiek może o wiele więcej niż mu się wydaje”.

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam sesje coachingu u Pani Kasi. Jest osobą niezwykle taktowną, etyczną i empatyczną. Podczas spotkań tworzy atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Była zawsze świetnie przygotowana do naszych spotkań.Pomogła mi w kryzysowym momencie życia przejść do działania, lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.
21 września 2017 Monika - pedagog
Bardzo dobry coach
Kasia pomogla mi przejsc przez wazny i trudny moment w moim zyciu. Jej profesjonalne i jednoczesnie cieple i pelne zrozumienia podejscie i wrodzona empatia spowodowaly, ze duzo pewniej i bezpieczniej poczulam sie w nowej sytuacji zyciowej, kiedy po 12 latach mieszkania w Wielkiej Brytanii i pracy na etacie podjelam decyzje o powrocie do Polski i zalozeniu wlasnej firmy. Kasia towarzyszyla mi w tej drodze i dalej towarzyszy. To jest znacznie wiecej niz profesjonalizm. Polecam Katarzynę Samol z calego serca wszystkim, ktorzy chca cos zmienic w swoim zyciu zawodowym, odkryc lub nawet tylko potwierdzic swoje przypuszczenia o tkwiacym w nich potencjale.
21 września 2017 Agnieszka - Trener Biznesu - freelancer
Bardzo dobry coach
Pani Katarzyna pomogła mi w odkryciu mojego potencjału zawodowego, uświadomiła mi, że mimo studiów administracyjnych mam możliwość pracy w zupełnie innym kierunku, o jakim podświadomie marzyłam, ale nie wierzyłam, że nie mając doświadczenia i wykształcenia mogę próbować. Przerobiłyśmy sporo testów kompetencyjnych, Pani Kasia pokazała mi, że nie muszę się ograniczać. Odkryłam o sobie wiele faktów, coś czego wcześniej nie dostrzegałam okazało się dużą siłą i potencjałem :) po wielu rozmowach, testach, zadaniach w końcu wyszłam ze swojej strefy komfortu i warto było ! :)) od stycznia mam już nową, ciekawą pracę , nie ma rzeczy niemożliwych- dziękuję!
27 listopada 2016 Anka - Zastępca Kierownika Działu Prawnego
Bardzo dobry coach
Coaching jest prowadzony bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Spotaknia te pokazały mi, że stać mnie na więcej. Pani Kasia jest bardzo życzliwą i godną zaufania osobą. Bardzo polecam te spotkania.
7 października 2016 Ewelina - studentka
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Kasię, coaching prowadzony w bardzo przyjaznej atmosferze, można czuć się bardzo komfortowo, pełen profesjonalizm prowadzącej i dużo przemyśleń tuż po i zawsze szkoda, że już koniec. Pani Kasia to bardzo ciepła i życzliwa drugiemu człowiekowi osoba, na pewno każdy będzie się dobrze czuł na sesji przez nią prowadzonej.
6 października 2016 Ania - Prawnik
Bardzo dobry coach
Coaching u pani Katarzyny to pełen profesjonalizm połączony z jakością ,który spowoduje pozytywne ukierunkowanie na działanie i realizację założonych celów . Warto trafić do tak konkretnej osoby . Polecam
5 października 2016 Krystian - logistyka
Bardzo dobry coach
Coaching bardzo dobrze prowadzony, dobrze ukierunkowuje na to czym chcemy się zajmować zawodowo, ja odnalazłam siebie po zajęciach i w tej chwili moja praca mnie satysfakcjonuje, znalazłam to czego szukałam i w końcu mogę się spełniać zawodowo.
4 października 2016 Ameilia - Specjalista ds. ubezpieczeń
Bardzo dobry coach
Coaching prowadzony jest bardzo profesjonalnie, z zachowaniem najwyższych standardów etycznych i zawodowych. Pani Kasia może pochwalić się wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem. Pani Kasia jest przemiłą osobą. Podczas sesji panuje atmosfera pełna bezpieczeństwa, zaufania, życzliwości i szacunku. Szczerze polecam.
4 października 2016 Ania - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jeśli jeszcze nie wiesz co chcesz zrobić ze swoim życiem zawodowym gorąco polecam sesje coachingu u Pani Kasi, jest to bardzo dobra możliwość rozwoju swojej kariery oraz poszerzania horyzontów. Inwestycje w samego siebie są zawsze najlepsze.
4 października 2016 Magdalena - logistyk
Bardzo dobry coach
Coaching prowadzony bardzo profesjonalnie. Z każdego spotkania wychodziłam "naładowana" pozytywną energią, gotowa do konkretnego działania. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i mogę polecić również innym coaching u pani Katarzyny.
4 października 2016 Karolina - pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom