Katarzyna SŁUPIŃSKA

Popularność: 94
Bardzo dobry coach (14)
Jestem trenerem, superwizorem, coachem w trakcie akredytacji ACC ICF. Posiadam dyplomy mgr profilaktyki społecznej i resocjalizacji, socjoterapeuty, pracownika socjalnego ze specjalizacją II stopnia, organizatora pomocy społecznej i coacha. W pracy coachingowej pomaga mi 30 letnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem. Specjalizuję się w rozwoju osobistym i zawodowym wykorzystując metody coachingowe w procesie dokonywania zmian. Towarzyszę w odkrywaniu siebie, mocnych i słabych stron, pragnień, tożsamości, celu, układania planu działania. W swojej pracy lubię ograniczenia klienta przekuwać w możliwości, porażki w sukcesy, lubię dobrą energię, poczucie flow, odkrywać ścieżki do rozwoju osobistego i zawodowego. Większość życia zawodowego (blisko 30 lat) pracowałam w pomocy społecznej, szczególnie w zakresie pomocy dziecku pozbawionemu właściwej opieki rodzicielskiej. Najważniejsze w tym było dać siłę młodemu człowiekowi, by przerwał łańcuszek rodzinnych tragedii i traum, by jego życie było lepsze, niż życie jego przodków. Gdy mam informację od swoich podopiecznych, że prowadzą dobre życie bez przemocy, uzależnień, chłodu i poczucia samotności, jest to dla mnie jak wygrana w totolotka. Gdy mam informację od swoich byłych pracowników, że wciąż czerpią satysfakcję ze swojej pracy i czują, że robią coś ważnego, serce mi się raduje. Gdy mam informację od swoich klientów coachingowych, że rozwijają skrzydła i realizują swoje marzenia, czuję flow.
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Sosnowiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Kasia to świetny coach. To była moja pierwsza sesja i mam nadzieję, że nie ostatnia. Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia spotkania, panująca ciepła atmosfera i zadawane pytania skłaniające do refleksji. Niesamowite jest to jak czułam się po spotkaniu - zmotywowana, pobudzona i usatysfakcjonowana. Polecam serdecznie.
26 października 2020 Zuzanna - student, poszukujący pracy
Dobry coach
Polecam spotkania z Panią Kasią osobom, które chcą zadbać o siebie i swój rozwój. Spotkania są na dobrym merytorycznie poziomie, a Pani Kasia charakteryzuje się swobodnym, życzliwym sposobem bycia. Polecam.
16 września 2020 Iza - psycholog
Bardzo dobry coach
Serdecznie dziękuje i polecam każdemu, kto czuje, że może zrobić coś jeszcze lepiej. Po zakończeniu spotkań czuję pewność i motywację do dalszego rozwoju i pracy nad sobą. Polecam gorąco sesje coachingowe z Panią Kasią.
31 sierpnia 2020 Sonia - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Bardzo dobry coach
Niesamowity profesjonalizm, punktualność, efektywność, kreatywność. Polecam. Pani Katarzyna jest usposobieniem prawdziwego coacha. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze przyjemność porozmawiać z Panią Katarzyną
28 sierpnia 2020 Krzysztof - Pedagog
Bardzo dobry coach
Umiejętności ,doświadczenie, spokój i empatia to niektóre cechy jakimi kieruje się Pani Katarzyna w swojej pracy. Nietypowe podejście, trafne pytania i zrozumienie to również zalety pracy z Panią. Bardzo polecam :)
28 sierpnia 2020 Basik - Pracownik admin
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam sesje coachingowe z Panią Kasią, która jest profesjonalistką w swoim fachu. Jej doświadczenie zawodowe, empatia, zrozumienie, wyrozumiałość, obiektywizm, umiejętność słuchania sprawiły, że nie mogłam doczekać się kolejnego spotkania. Pani Kasiu serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie w trudnym dla mnie momencie.
19 sierpnia 2020 Aleksandra - kurator zawodowy
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam coaching z Panią Kasią, od której otrzymałam dużo wsparcia i motywacji w krótkim czasie w profesjonalny sposób. Każda sesja uskrzydla. Pani Kasia jest osobą pełną empatii i ciepła, a każda minuta jej coachingu jest bezcennym zastrzykiem nowych sił.
18 sierpnia 2020 Halina - Pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Pani Kasia w profesjonalny sposób umożliwia poznanie siebie, jest empatyczna, pozytywnie nastawiona, wspierająca. Zadaje pytania, których my nie potrafimy sobie zadać i dostrzega to, czego my nie widzimy. Sesje coachingowe wyzwalają motywację do działań. Bardzo dziękuję i polecam Panią Kasię.
15 sierpnia 2020 Klaudia - Asystent rodziny
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Pania Kasia to prawdziwa przygoda w drodze do rozwoju osobistego. Pani Kasia gwarantuje przemila atmosfere spotkan, indywidualne podejscie i pelen profesjonalizm dzialan. Szczerze polecam
11 sierpnia 2020 Agata - koordynator
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam Panią Kasię. Jest stu procentową profesjonalistką, z ogromną wiedzą w dziedzinie, w której pracuje. Posiada bardzo wiele cierpliwości, zapału a przede wszystkim empatii w stusunku do drugiego człowieka. Jest niezwykle zaangażowana w swoje działania i pomaga w osiągnięciu zamierzonych celów.
8 sierpnia 2020 Monika - Pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Na sesji Pani Kasia stwarza korzystną atmosferę, która pozwala na uzewnętrznienie swoich obaw i blokad. Pani Kasia wspiera w odnalezieniu satysfakcjonującego celu, który będzie zgody z wartościami klienta. Mnie Pani Kasia pomogła wyjść z impasu związanego z pracą na etacie w organizacji, która nie doceniała mojego zaangażowania, wsparła mnie w procesie wychodzenia ze strefy komfortu i podjęciu decyzji o własnej działalności, analizując ze mną wszystkie korzyści i konsekwencje moich działań. Teraz Pani Kasia pomaga mi wyznaczać kolejne kroki w budowaniu mojej kariery i marki. Bardzo dziękuję Pani Kasiu, za wszystko.
6 sierpnia 2020 Aga - Wizjonerka
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuję za motywujące, wspierające i inspirujące sesje coachingowe. Dziękuję za profesjonalną pomoc i cenne wskazówki dotyczące zarówno pracy zawodowej, jak i obszaru osobistego. Zdecydowanie polecam sesje i spotkania z Panią Kasią. Uzyskaną dzięki Pani Kasi wiedzę stosuję podczas rozwiązania trudnych sytuacji. Dziękuję za zaangażowanie i doceniam wspaniałe podejście do klienta.
6 sierpnia 2020 Joanna - koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam pracę z Kasią, która w pełni profesjonalnie przeprowadza przez proces coachingowy. Potrafi drążyć temat, jednocześnie okazuje pełne zrozumienie i daje wsparcie. Kasia na każdym etapie pracy jest zmotywowana i zaangażowana, co przedkłada się na jakość całej współpracy.
6 sierpnia 2020 Jolanta - Coach
Bardzo dobry coach
Polecam. Pani Kasia jest ciepłym , wspierającym i uważnym coachem. Buduje profesjonalne partnerstwo bez narzucania rozwiązań i oceniania, wydobywa drzemiący potencjał, szanuje wartości i osobiste przekonania swojego klienta.
4 sierpnia 2020 Ania - specjalista pracy socjalnej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom