Katarzyna Westerowska

Popularność: 52
Bardzo dobry coach (3)
Kontakt
Kontakt za pośrednictwem Internetu (kontakt@strefadobrystart.pl) lub telefonicznie (513 969 884).
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Ruda Śląska,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
O Kasi Westerowskiej jako coach usłyszałam od kilku zaufanych psycholożek. Jestem osobą młodą po wypaleniu zawodowym i myśl o powrocie na rynek pracy przerażała mnie. Kasia była strzałem w dziesiątkę! Na pierwszej sesji poznałam konkretny plan ilu spotkań potrzebujemy na omówienie wszystkich kwestii - doświadczenia zawodowego, wartości, cech osobowości itp, co dało mi dużo komfortu i przewidywalność procesu. Odbyłam cykl 5 spotkań w trakcie których coraz bardziej uwydatniały się moje predyspozycje, preferencje i mocne strony. Wiem już dlaczego wypaliłam się w poprzedniej pracy i czego mi tam brakowało. Wiem czego potrzebuję od miejsca pracy i czego szukać. Mam konkretną listę firm i organizacji. Znam swoje wartości i mocne strony. Ogromnie i z całego serca polecam Kasię!
11 czerwca 2024 Olga Odlanicka -
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością opowiem o moich pozytywnych wrażeniach związanych z pracą z coachem Katarzyną. Przede wszystkim, Katarzyna jest bardzo ciepłą, empatyczną i pozytywną osobą, co bardzo ułatwia współpracę. Od pierwszej sesji czułem się komfortowo i zauważyłem, że Katarzyna potrafi stworzyć atmosferę zaufania i otwartości. Podczas naszych spotkań Katarzyna umiejętnie zadawała pytania, które prowokowały do refleksji i pomagały mi lepiej zrozumieć moje cele oraz to, co naprawdę chcę osiągnąć w życiu. Dzięki jej wsparciu udało mi się znaleźć nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, przełamać lęki i w końcu osiągnąć sukces w kilku ważnych dla mnie obszarach. Dodatkowo, Katarzyna jest bardzo dobrze wykształcona i posiada ogromną wiedzę na temat coachingu, psychologii i rozwoju osobistego. Jej podejście do pracy z klientem jest bardzo profesjonalne i skuteczne. Zawsze stara się dopasować narzędzia i techniki do indywidualnych potrzeb klienta, co sprawia, że każda sesja jest unikalna i skrojona na miarę. Podsumowując, z całego serca polecam pracę z coachem Katarzyną. Jej umiejętności, wiedza i podejście do klienta są niezwykle wartościowe i pozwoliły mi na znaczący rozwój osobisty. Dziękuję Katarzynie za jej wsparcie i wiedzę, którą przekazała mi podczas naszych spotkań.
6 maja 2023 Adam - Informatyk
Bardzo dobry coach
Profesjonalna i pełna empatii. Pomogła mi w skutecznym podjęciu bardzo ważnych decyzji i opuszczeniu ścieżki zawodowej, na której się męczyłem od lat. Polecam każdemu. Wcześniej miałem sceptyczne podejście do doradztwa zawodowego, ale dzięki Kasi zmieniłem zdanie
18 kwietnia 2023 Jarek - Koordynator
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj