Kornel Wojtkiewicz

Popularność: 1111
Bardzo dobry coach (2)
Towarzyszę w tworzeniu zmiany. Osiągniesz swoje cele. Wiesz co jest dla Ciebie ważne? Zobaczysz swoje wartości. Chciałbyś - chciałabyś sam - sama decydować o swoim życiu? Zobaczysz kto o Nim decyduje. Masz ważne decyzje do podjęcia? Podejmiesz je. Chcesz zmiany w swoim życiu? Masz możliwości. Oczekujesz lepszych relacji z; Synem? Córką? Mężem? Żoną? Partnerem? Sąsiadem? Kolegą? Koleżanką? Szefem? Masz dość? Potrzebujesz najlepszych rozwiązań, indywidualnie przygotowanych dla Ciebie? Potrzebujesz planu działania? Chcesz wiedzieć co masz zrobić? Potrzebujesz efektów? Skuteczności? Jesteś głodny głodna sukcesów? Osobistych? Społecznych? Zawodowych? Tu i Teraz. Posiadasz możliwości, które pozwolą Ci odnosić sukcesy i realizować Twoje cele i marzenia. Będę Ci towarzyszył. Dzwoń teraz.
Kontakt
Tel. 61 610 75 36 (PN-PT/ 10:00-18:00)
Cena
123zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam kilka sesji z coachem Kornelem. Na początku podchodziłam bardzo sceptycznie do tego iż coach może mi pomóc w osiągnięciu celów, zwłaszcza że wcale nie doradza, tylko pyta, pyta,pyta co na początku jest wkurzające bo zmusza do myślenia i człowiek dochodzi do całkiem niezłych wniosków. Zdecydowanie się na coaching było strzałem w dziesiątkę i zdecydowałam się na to w odpowiednim momencie mojego życia. To najlepsza inwestycja moich pieniędzy. W momencie w którym czułam że stoję na rozdrożu i nie miałam pojęcia w którą stronę pójść. Sesje z coachem Kornelem spowodowały że wytyczyłam sobie cele, stałam się odważniejsza, realizuję je, patrzę z optymizmem w przyszłość, no i w końcu działam zarabiając tyle ile powinnam. Coacha Kornela polecam swoim znajomym. Ania, najweselszy fryzjer w mieście.
20 maja 2015 anna Anelewicz -
Bardzo dobry coach
Od jakiegoś czasu mój syn zaczął mnie intrygować, prowadzi kalendarz, kąpie się z rana, jak chcę aby pomógł mi w garażu,wymaga abym się z nim umówił. Jest dużo bardziej chętny do pomocy i grzeczniejszy. Ma lepsze wyniki w nauce z zawodów wraca z medalami,w przypływie smutku, powiedziałem "jak tu żyć?- Ty to masz dobrze!". Popatrzył na mnie z [politowaniem i następnego dnia wręczył mi swinansowane przez niego zaproszenie na 6 spotkań z jego kołczem, do którego kiedyś chodził. Twierdząc: "u niego się dowiesz". Kołcz Kornel, szybko zmniejszył dystans między nami, rozumiał mnie lepiej niż ktokolwiek, nic mi nie powiedział, niczego nie doradził, czułem się jak odpytywany uczeń, który nie wiedział ze ma się czegoś nauczyć. Nasze spotkania trwały krótko i były raz w tygodniu, ale dzień w dzień "zapalała mi się nowa lambka" to było bardzo wyczerpujące i frustrujące spodziewałem się że mi doradzi,i powie co i jak mam robić, dziś wiem że wszystko co się dowiedziałem na spotkaniu z kornelem, dowiedziałem się od siebie. Jest świetny w tym co robi polecam jego usługi.
11 listopada 2014 Tomek - kierowca autobusu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

O sabotażystach.
4 czerwca 2015
Jak osiągamy nasz wymarzony cel, to nasze poczucie spełnienia szybko gaśnie. Głównie dlatego, że pozwalamy, by nasze uczucie szczęścia zakłócali sabotażyści. Jak przejąć władzę nad tymi sabotażystami?
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom