Krzysztof Burzyński

Popularność: 585
Bardzo dobry coach (6)
Pomocnik Wizjonera - Współtwórca sieci sklepów, dzięki czemu rozumiem jak zarządzać zespołem ludzi, rekrutować i motywować. Wspomagam innych poprzez coaching i doradztwo bo sam zaczynałem od zera. Doradzam jak zmonetyzowac liczną publiczność internetową Twojego bloga, fanpagu czy kanału Youtube Bycie pomocnikiem wizjonera to umiejętność odnalezienie się w bardzo różnorodnych projektach. Oznacza też wybór tylko projektów które stają się Twoją i moją wizją. Od 2003 współzałożyciel i współwłaściciel sieci sklepów zoologicznych. Expert branży zoologicznej Szkoleniowiec i doradca przy projektach Także dziennikarz, redaktor, autor książek i poradników Szkolenia i coachingi: Zarządzanie firmą przez typy osobowości, komunikacja, rekrutacja, coaching indywidualny, zakładanie własnej firmy ...
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Białogard, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Warszawa, Zielona Góra,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, który pokazał mi i nazwał, w jakim miejscu zawodowym znajduję się, wskazując na moje mocne i słabe strony. Zwrócił mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Dowiedziałem się, jaką osobowość reprezentuje i dzięki temu wiem jak odnaleźć się w trudnościach spotykanych w życiu zawodowym.
31 sierpnia 2016 Mateusz - Inżynier Procesu
Bardzo dobry coach
Warsztaty : "JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ" Świetna energia. Duży szacunek dla uczestników. Anegdoty :) Merytoryczna wartość i kilka podpowiedzi które pomogą mi w mojej projektowanej działalności. Kamila
15 lipca 2016 Kamila - planuję własną działalność
Bardzo dobry coach
Nie jest dobrze jeśli z powodu pracowników traci na tym biznes. Stad decyzja o przeszkoleniu pracowników i spojrzeniu na nich z boku. Te kilka dni w których Krzysztof Burzyński szkolił i rozmawiał z każdym z nich, dało mi świeże spojrzenie, ile dzięki niektórym zyskuję a przez innych tracę. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam pana Krzysztofa. Z każdym pracownikiem nawiązał świetną komunikację i umiał ich ciekawie ocenić.
10 marca 2016 PIOTR - właściciel sklepów
Bardzo dobry coach
Czas poświęcony z Krzyśkiem, to nigdy nie jest czas stracony. Był niezastąpiony w swojej pomocy doradczej przy zarządzaniu zespołem ludzi i planowaniu zadań. Wiadomo - wszystkie Krzyski to fajne chłopaki! Zdecydowanie polecam. Zaangażowany i merytorycznie przygotowany człowiek.
23 listopada 2015 Krzysztof - Właściciel biznesu
Bardzo dobry coach
Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Utrafił Pan idealnie w nasze potrzeby i potrafił to skutecznie przekazać naszym ludziom. Weszli na zupełnie nowy poziom zrozumienia firmy i samoświadomości w swoich działaniach. Dziś fajnie się pracowało,choć wszyscy dość zmęczeni i nie był to przez to normalny dzień pracy. Od jutra bierzemy się dokładnie wg wskazówek. Dam znać o efektach za jakiś czas.
12 czerwca 2015 Joanna - Właścicielka sklepu
Bardzo dobry coach
Znam tego czlowieka od wielu lat. Wspólnie pracowaliśmy. Mialem okazję widzieć jak rozwijają się jego kompetencje szkoleniowo- trenerskie. Wśród pracowników zawsze tworzy świetną atmosfere i jest chętnie przez nich słuchany. Szczególnie polecam jego szkolenie z zarządzania przez znajomość typów osobowości.
27 maja 2015 Tomasz - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

NÓŻ W PLECY czyli dlaczego były pracownik nie odniesie sukcesu
15 lipca 2016
Wielokrotnie stykałem się z problem i pytaniem. A co jeżeli mój pracownik odejdzie i założy konkurencyjna firmę? Tak się zdarza w każdej branży. Tak urośli też poważni konkurenci i giganci. Nie będę pisał o prawnych aspektach, odpowiedzialności i konsekwencjach sądowych związanych z zakazem konkurencji. Bardziej skupie się na mentalnym problemie i pewnych psychologicznych uwarunkowaniach które powodują że odchodzący pracownik zakłada firmę konkurencyjną.
DOSTAŁEM PRACĘ PO ZNAJOMOŚCI
24 czerwca 2015
„Dostał tę pracę dzięki znajomościom”, „znali się i dlatego mu się udało, „miał plecy”… Ile razy słyszałeś takie słowa? Albo ile razy wydobywały się one z Twoich ust? Podejrzewam, że wielokrotnie. Zresztą sam nie jestem bez winy w tej kwestii. To bardzo często są też moje słowa. Okazuje się jednak że osiąganie czegoś dzięki znajomościom to nie negatywne zjawisko ale wręcz… jedyne słuszne do właściwego osiągnięcia celó