Krzysztof Burzyński

Popularność: 444
Bardzo dobry coach (6)
Pomocnik Wizjonera - Współtwórca sieci sklepów, dzięki czemu rozumiem jak zarządzać zespołem ludzi, rekrutować i motywować. Wspomagam innych poprzez coaching i doradztwo bo sam zaczynałem od zera. Doradzam jak zmonetyzowac liczną publiczność internetową Twojego bloga, fanpagu czy kanału Youtube Bycie pomocnikiem wizjonera to umiejętność odnalezienie się w bardzo różnorodnych projektach. Oznacza też wybór tylko projektów które stają się Twoją i moją wizją. Od 2003 współzałożyciel i współwłaściciel sieci sklepów zoologicznych. Expert branży zoologicznej Szkoleniowiec i doradca przy projektach Także dziennikarz, redaktor, autor książek i poradników Szkolenia i coachingi: Zarządzanie firmą przez typy osobowości, komunikacja, rekrutacja, coaching indywidualny, zakładanie własnej firmy ...
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Białogard, Słupsk, Kołobrzeg, Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Warszawa, Zielona Góra,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, który pokazał mi i nazwał, w jakim miejscu zawodowym znajduję się, wskazując na moje mocne i słabe strony. Zwrócił mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Dowiedziałem się, jaką osobowość reprezentuje i dzięki temu wiem jak odnaleźć się w trudnościach spotykanych w życiu zawodowym.
31 sierpnia 2016 Mateusz - Inżynier Procesu
Bardzo dobry coach
Warsztaty : "JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ FIRMĘ" Świetna energia. Duży szacunek dla uczestników. Anegdoty :) Merytoryczna wartość i kilka podpowiedzi które pomogą mi w mojej projektowanej działalności. Kamila
15 lipca 2016 Kamila - planuję własną działalność
Bardzo dobry coach
Nie jest dobrze jeśli z powodu pracowników traci na tym biznes. Stad decyzja o przeszkoleniu pracowników i spojrzeniu na nich z boku. Te kilka dni w których Krzysztof Burzyński szkolił i rozmawiał z każdym z nich, dało mi świeże spojrzenie, ile dzięki niektórym zyskuję a przez innych tracę. To były dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam pana Krzysztofa. Z każdym pracownikiem nawiązał świetną komunikację i umiał ich ciekawie ocenić.
10 marca 2016 PIOTR - właściciel sklepów
Bardzo dobry coach
Czas poświęcony z Krzyśkiem, to nigdy nie jest czas stracony. Był niezastąpiony w swojej pomocy doradczej przy zarządzaniu zespołem ludzi i planowaniu zadań. Wiadomo - wszystkie Krzyski to fajne chłopaki! Zdecydowanie polecam. Zaangażowany i merytorycznie przygotowany człowiek.
23 listopada 2015 Krzysztof - Właściciel biznesu
Bardzo dobry coach
Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Utrafił Pan idealnie w nasze potrzeby i potrafił to skutecznie przekazać naszym ludziom. Weszli na zupełnie nowy poziom zrozumienia firmy i samoświadomości w swoich działaniach. Dziś fajnie się pracowało,choć wszyscy dość zmęczeni i nie był to przez to normalny dzień pracy. Od jutra bierzemy się dokładnie wg wskazówek. Dam znać o efektach za jakiś czas.
12 czerwca 2015 Joanna - Właścicielka sklepu
Bardzo dobry coach
Znam tego czlowieka od wielu lat. Wspólnie pracowaliśmy. Mialem okazję widzieć jak rozwijają się jego kompetencje szkoleniowo- trenerskie. Wśród pracowników zawsze tworzy świetną atmosfere i jest chętnie przez nich słuchany. Szczególnie polecam jego szkolenie z zarządzania przez znajomość typów osobowości.
27 maja 2015 Tomasz - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

NÓŻ W PLECY czyli dlaczego były pracownik nie odniesie sukcesu
15 lipca 2016
Wielokrotnie stykałem się z problem i pytaniem. A co jeżeli mój pracownik odejdzie i założy konkurencyjna firmę? Tak się zdarza w każdej branży. Tak urośli też poważni konkurenci i giganci. Nie będę pisał o prawnych aspektach, odpowiedzialności i konsekwencjach sądowych związanych z zakazem konkurencji. Bardziej skupie się na mentalnym problemie i pewnych psychologicznych uwarunkowaniach które powodują że odchodzący pracownik zakłada firmę konkurencyjną.
DOSTAŁEM PRACĘ PO ZNAJOMOŚCI
24 czerwca 2015
„Dostał tę pracę dzięki znajomościom”, „znali się i dlatego mu się udało, „miał plecy”… Ile razy słyszałeś takie słowa? Albo ile razy wydobywały się one z Twoich ust? Podejrzewam, że wielokrotnie. Zresztą sam nie jestem bez winy w tej kwestii. To bardzo często są też moje słowa. Okazuje się jednak że osiąganie czegoś dzięki znajomościom to nie negatywne zjawisko ale wręcz… jedyne słuszne do właściwego osiągnięcia celó
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom