Łukasz Brzeziński

Popularność: 2556
Bardzo dobry coach (12)
Nazywam się Łukasz Brzeziński cechuje mnie niespożyta pozytywna energia, którą przelewam równie skutecznie na rodzinę, przyjaciół, jak i partnerów biznesowych, do których w pierwszej kolejności zaliczam uczestników swoich coachingów i szkoleń. Wyróżnia mnie łatwość w budowaniu relacji i atmosfery zaufania, co sprzyja komfortowi pracy na sesjach. Do roli coacha i trenera predestynuje mnie interdyscyplinarny charakter dotychczasowej pracy. Doświadczenie zdobywałem w kabarecie, florystyce, biznesie, marketingu, edukacji i doradztwie wizerunkowym, co daje mi szerokie możliwości w odpowiadaniu na potrzeby i problemy swoich Klientów. Z wykształcenia jestem pedagogiem o specjalności psychopedagogika, Erickson Professional Coachem, dydaktykiem i naukowcem na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Trenerem Rozwoju Podmiotowego, Trenerem etykiety. Liczne zajęcia jakie wykonywałem i wszechobecny kontakt z innymi ludźmi dały mi znakomite narzędzia do pracy i przekazywania wiedzy i umiejętności w sposób atrakcyjny i praktyczny. Moja wielka przygoda z coachingiem rozpoczęła się od zainteresowania technikami perswazji oraz programowaniem neurolingwistycznym. W miarę zgłębiania wiedzy trenerskiej w tych dyscyplinach natrafiłem na coaching, który okazał się syntezą wszystkich moich dotychczasowych umiejętności i zamiłowań. Doświadczenie efektywności i siły procesu, a także predyspozycje do uprawiania zawodu coacha skłoniły mnie do całkowitego poświęcenia się tej właśnie dziedzinie. W efekcie ukończyłem renomowany program coachingu: akredytowany przez ICF – The Art & Science of Coaching organizowany przez Erickson College International z Vancouver przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szczególne miejsce wśród moich zainteresowań zajmuje coaching rozwojowy i wizerunkowy. Moim zadaniem jako coacha jest inspirowanie i motywowanie do wprowadzania przemyślanych zmian w życiu lub pomoc w pokonywaniu blokad, ograniczeń, które powstrzymują Klienta przed realizacją własnych planów. Podczas sesji posługuję się m.in. metodami R.Diltsa, J.O'Connora, M.Eriksona, J.Grindera, R.Bandlera.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Koronowo, Grudziądz, Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem coachem. W naszym zawodzie ważna jest zarówno systematyczna superwizja, jak i własne procesy coachingowe. Kiedy potrzebuję świeżego spojrzenia, przemyślenia różnych kwestii, chwili refleksji czy dawki motywacji, to idę na sesje do Łukasza. Łukasz to coach, który spełnia wszystkie wymogi profesjonalnego coacha. Nie tylko JEST, słucha, zadaje właściwe pytania. Świetnie dobiera narzędzia, które są adekwatne do danego momentu. Co dla mnie jest jeszcze bardzo ważne - jest niesłychanie uważny, a przy tym dowcipny, z humorem. Zawsze uśmiechnięty. Potrafi pięknie zainspirować do działania. Jako coach, polecam z pełną odpowiedzialności mojego kolegę po fachu !!!
14 czerwca 2019 Joanna - coach
Bardzo dobry coach
Serdecznie dziękuje za niesamowite spotkanie, pełny profesjonalizm połączony z niesamowita atmosferą. Warsztaty w których uczestniczyłam w ramach projektu "Coaching w edukacji" pozwoliły mi na poznanie fundamentów coachingu. Ale również dostarczyły wielu przydatnych praktycznych narzędzi. Dzięki indywidualnym spotkaniom z Panem Łukaszem udało mi się zbudować plan i zrealizować pierwsze kroki ku zmianie mojego życia zawodowego. Serdecznie dziękuje za wszystko. Katarzyna Marszałek
5 luty 2018 Katarzyna - adiunkt, nauczyciel akdemicki
Bardzo dobry coach
Praca z Panem Łukaszem odbywała się w obszarze Personal brandingu. Po raz pierwszy spotkałem go, będąc słuchaczem studiów podyplomowych, na których jest on wykładowcą. Dał poznać się jako człowiek niezwykłej energii, wiedzy i profesjonalizmu. Już wtedy postanowiłem poprosić go o współpracę w przygotowaniu mnie do wystąpień publicznych. Nasze spotkania zaowocowały osiągnięciem celu, jaki sobie założyłem i zdecydowanie pomogły mi przygotować się do konkursu i wystąpienia przed zarządem, który w rezultacie powołał mnie na stanowisko dyrektora. Szkolenie i coaching z Panem Łukaszem to mega przyjemność a przede wszystkim wiedza praktyczna, którą się chętnie dzieli. Kolokwialnie można powiedzieć, że "zaraża" swoim optymizmem i uśmiechem! Zdecydowanie polecam!!!
12 lipca 2017 Wojciech - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Miałam okazję współpracować z Panem Łukaszem przy organizacji pewnego wykładu, którego byłam również uczestniczką. W trakcie naszej współpracy i jako uczestnik wykładu zauważyłam, że Pan Łukasz ma niezwykłą łatwość przemawiania i nawiązuje świetny kontakt z publicznością. Odbieram go jako osobę charyzmatyczną, z dużym poczuciem humoru, bardzo kreatywną i otwartą na innych. Posiada w sobie pewnego rodzaju energię, którą zaraża innych. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję być uczestnikiem jago zajęć.
19 luty 2014 Monika - Pracownik Biura Karier
Bardzo dobry coach
Miałam ogromną przyjemność działać z Łukaszem przez kilka miesięcy przy współpracy z młodzieżą. Gdybym miałam określić go jednym słowem? Na pewno KREATYWNY. Wręcz zarażający pozytywną energią i niezwykle otwarty na nowe wyzwania i ludzi. Do tego znający się na rzeczy i profesjonalny. W 100% polecam!
7 stycznia 2014 Malwina - specjalista ds. rekrutacji
Bardzo dobry coach
Miałam okazję obserwować Pana Łukasza Brzezińskiego podczas wystąpienia. Profesjonalnie prowadzone zajęcia, dobry kontakt z publicznością i umiejętność przemawiania do grupy. Łukasz Brzeziński potrafi dostrzec w publiczności zbiór indywidualnych osobowości. Wzbudza w słuchaczach entuzjazm, ciekawość i zaangażowanie. Otwarty i empatyczny. Może trochę ekstrawagancki? Łamie utarte schematy, które nam nie służą. Przemawia nowocześnie, rzeczowo, zabawnie i poważnie. Doskonały kontakt z człowiekiem. Budzi zaufanie. A przede wszystkim: ogromny dystans do siebie i do swoich umiejętności. Gratuluję.
20 listopada 2013 Marta - doradca
Bardzo dobry coach
Gdyby nie Pan Łukasz, nie wiedziałabym, że jestem w stanie zrobić zakupy w markecie za 1 grosz. Gdyby nie Pan Łukasz, nie wiedziałabym co ma wspólnego piernik z wiatrakiem czy papież z rakietą. W gwoli wyjaśnień- dzięki uczestnictwu w "Działaniach twórczych" nie byłabym tym, kim jestem. Niesamowity charakter, intrygująca osobowość sprawiły, że odkryłam w sobie potencjalne źródło kreatywności. Świat, w którym żyję jest pozbawiony wielu barier myślowych, schematycznych zachowań. Nie boję się wychodzić po za schematy, które kierują ludzkim życiem. Potrafię dostrzegać to, czego inni nie dostrzegają. Dziękuję za zastrzyk niesamowitych, przydatnych umiejętności.
18 listopada 2013 Monika - Pedagog
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością polecam Pana Łukasza Brzezińskiego jako indywidualnego coacha. Pan Łukasz Brzeziński jest osobą o wysokiej kulturze osobistej z ogromną wiedzą fachową. Podczas sesji odkryłem w sobie rzeczy, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć siebie. Dzięki kilku spotkaniom usprawniłem wiele aspektów swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Rekomenduję spotkania z tym coachem każdemu, komu zależy na osobistym rozwoju i osiąganiu celi.
8 listopada 2013 Marek - Ekspert IT
Bardzo dobry coach
Pan Łukasz Brzeziński prowadził w mojej firmie szkolenia dla 7 grup Uczestników, które łącznie liczyły prawie 90 osób. Zarówno w ankietach ewaluacyjnych, jak i w osobistych rozmowach z Uczestnikami, pojawiły się wyłącznie bardzo pozytywne opinie na temat Pana Brzezińskiego. Podkreślano przede wszystkim Jego ogromną wiedzę merytoryczną, zaangażowanie w prowadzenie zajęć i niezwykłą umiejętność pobudzania grupy do twórczej aktywności. Pan Brzeziński postrzegany był przez Uczestników jako osoba energiczna i otwarta, która w swojej pracy wykorzystywała często metody niestandardowe, aby wydobyć z Uczestników pełnię ich naturalnych zdolności. Polecam Pana Brzezińskiego jako Trenera i Coacha. Z całą pewnością będzie stanowić doskonałą wizytówkę dla każdej firmy, która zdecyduje się na podjęcie z Nim współpracy  Moja firma wizerunkowo zyskała w stu procentach 
21 marca 2013 Magda - koordynator projektów w BSW
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność współpracowania z Panem Brzezińskim i oceniam jego kwalifikacje zawodowe, podejście do klienta i jego problemu na bardzo wysokim poziomie. Zawsze był bardzo dobrze przygotowany do spotkania i grupa, z która pracował oceniała go w ankietach wysoko. Gorąco polecam Pana Brzezińskiego jako trenera i coacha ;)
20 marca 2013 Beata - Trener
Bardzo dobry coach
Jedyny taki specjalista, z ogromną wiedzą i wyczuciem, posiadający świetną intuicję i łatwość rozumienia niuansów sytuacyjnych. Bardzo dobrze ukierunkowuje poznanie naszych zdolności i umiejętności, które czasami wyjadą się nam pospolite i niedoceniane przez nas samych. Każde spotkanie z Panem to nowe wyzwanie, wyzwanie, które przynosi nowe, lepsze...:))))Wielkie dzięki!!!!
15 luty 2013 Nowa :))) - Wykładowca
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście. Wyzwalająca sesja. Dziękuję Panie Łukaszu! Myślę nad kolejnym tematem do przeanalizowania. Polecam wszystkim, którzy się wahają. Pamiętajcie, że sami jesteście swoim kołem napędowym.
15 luty 2013 Wioletta - Ekspert
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj