Łukasz Kuśmierz

Popularność: 310
Bardzo dobry coach (5)
Nazywam się Łukasz Kuśmierz, komunikowanie się z drugim człowiekiem jest moją pasją. Coaching odkryłem w 2015 r., i od tamtego czasu pracuję z klientami: od 2015 r. jako trener zdrowych nawyków, a od 2018 jako coach. Łącznie pracowałem z kilkudziesięcioma klientami, którzy osiągnęli takie cele jak np. bycie bardziej zrelaksowanym, podjęcie aktywności fizycznej i wytrwanie w niej, zdrowe odżywianie, zwiększenie zarobków, zrealizowanie dużego celu zawodowego, polepszenie komunikacji z bliskimi, zadbanie o siebie pod względem zdrowotnym (co skutkowało wykryciem na wczesnym stadium poważnej choroby), rzucenie palenia itd. Szkolili mnie specjaliści z takich dziedzin jak m.in.: coaching, zarządzanie stresem, dietetyka, fizjoterapia, praca z osobą uzależnioną, wypalenie zawodowe, badania profilaktyczne. Dokształcam się także na bieżąco we własnym zakresie. Wyzwania traktuję analitycznie, posiadam dobrą intuicję (potrafię dostrzec „big picture”), jestem otwartą osobą, konsekwentnie dążę do celu. Wolny czas lubię spędzać z książkami, filmami i muzyką, interesuję się również sportem. Zapraszam do współpracy!
Kontakt
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowalam sie na prace z Lukaszem w celu ewentualnej zmiany pracy. W trakcie naszego wspolnego procesu coachingowego pracowalismy nad rysem charakteru i osobowosci, sprecyzowaniu swoich mocnych stron, pragnien, marzen i celow. Dzieki zastosowaniu roznego typu narzedzi i wspolnych rozmow udalo mi sie okreslic w jakim kierunku chce i moge podazac. Zarowno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Dzieki temu procesowi zyskalam wieksza pewnosc siebie, optymizm i wewnetrzny spokoj. Polecam prace z Lukaszem, ktory jest osoba wspierajaca, motywujaca, zrownowazona, rozumiejaca drugiego czlowieka oraz profesjonalnym coachem.
17 kwietnia 2024 Dominika - aktorka
Bardzo dobry coach
Szukałam kogoś kto pomoże mi podnieść moje poczucie własnej wartości, dostrzec swoje zalety i wykorzystać w karierze zawodowej. Praca z Łukaszem trwała rok i to był wyjątkowy rok dla mnie. Dzięki naszym spotkaniom krok po kroku nauczyłam się dostrzegać w sobie zalety, nauczyłam się radzić sobie w trudnych, stresujących momentach w pracy. Mogę uczciwie powiedzieć, że po roku współpracy z Łukaszem jestem zupełnie inną osobą, pewna siebie i umiejąca stawiać granice. Wprowadzając wskazówki i narzędzia od Łukasza doprowadziłam do tego, że moja sytuacja zawodowa sama się zmieniała na lepsze. Zaczynając współprace nie przypuszczałam, że będę w stanie myśleć o sobie w tak pozytywny sposób. Jeśli szukasz kogoś kto pomoże ci spojrzeć na siebie inaczej, kogoś kto pomoże ci rozwinąć skrzydła zawodowo to zdecydowanie polecam współpracę z Łukaszem
6 sierpnia 2023 Aneta - Zarządaca Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Zacząłem współpracę z Łukaszem, ponieważ chciałem wypracować zdrowe nawyki. Pomimo znajomości teorii nie jest łatwo wprowadzić je w czyn. Dzięki współpracy z Łukaszem podjąłem zdrowsze decyzje w kwestii miejsc i ilości pracy, zacząłem regularnie chodzić na zajęcia sportowe, a także nabrałem większej świadomości dotyczącej przyzwyczajeń związanych z niezdrowym stylem życia. Przed podjęciem współpracy odczuwałem przede wszystkim ciekawość, obecnie mam większe poczucie sprawczości. Współpracę z Łukaszem poleciłbym osobom, które chcą wypracować zdrowe nawyki, a szczególnie tym, które popełniają wciąż te same błędy, a także tym, którym trudno jest utrzymać samodyscyplinę.
15 grudnia 2022 Michał - Lekarz
Bardzo dobry coach
Byłam akurat w fazie zmian nawyków żywieniowych i było to bardzo trudne, ale na mojej drodze pojawił się Łukasz. Pracowaliśmy nad wprowadzaniem systematycznie zmian w nawykach żywieniowych i udało się. Poza tym Łukasz polecił mi dwie wspaniałe lektury, które nakreśliły mi jak nad sobą pracować, by nie osądzać siebie i nie krytykować, tylko uczyć się. W obecnej chwili razem z mężem zmieniliśmy nawyki żywieniowe. Oczywiście nadal się uczymy. Zanim podjęłam współpracę z Łukaszem wcale nie było mi łatwo. No bo trudno przecież zwierzać się obcej osobie,.ale moje obawy były bez pokrycia. Przy Łukaszu czułam się swobodnie, ciepło i przede wszystkim zrozumiana i wysłuchana. Z czystym sercem polecam pracę z Łukaszem. Jest super gościem o którym zawsze będę ciepło myśleć. Szczególnie pomoże osobom, które borykają się z objadaniem, a przy tym tyją niemiłosiernie. Łukasz pomoże i wskaże drogę. Z nim zmienicie nawyki żywieniowe tak jak ja z mężem to zrobiliśmy. Dziękuję Łukasz
14 lipca 2022 Julita - Mama w domu
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na współpracę z Łukaszem ze względu na interesujące ogłoszenie zapraszające do procesu coachingowego, bezpośrednią i życzliwą komunikację oraz tematy, w których Łukasz się specjalizuje. Z nimi właśnie potrzebowałam pracować- odnalezienie balansu w życiu, radzenie sobie ze stresem, efektywne zarządzanie czasu oraz bycie asertywnym. Przyznaje, że praca nad tymi tematami była na bardzo wysokim poziomie. Łukasz ma dużą wiedzę oraz zaplecze z literaturą czy dodatkowymi materiałami, dzięki którym mogłam samodzielnie zwiększyć efektywność sesji po jej zakończeniu. Dzięki naszym sesjom stałam się spokojniejszą, opanowaną, bardziej świadomą osobą. Na stałe wprowadziłam, wypracowane na sesjach, zmiany do swojego życia i wciąż z dumą je praktykuje. Poruszyłam istotne dla mnie kwestie na sesjach, podczas gdy Łukasz dotrzymywał mi kroku i oferował wsparcie. Patrząc z perspektywy czasu, przed podjęciem współpracy z Łukaszem byłam chaotyczną osobą, z wizją, tematami których sama nie byłem w stanie rozwiązać. Dzięki sesjom wszystko sobie poukładałam. Obecnie jestem bardziej świadoma, spokojniejsza oraz wrażliwsza na swoje potrzeby płynące z głowy bądź ciała. Jak najbardziej, z całego serca, poleciłabym sesje z Łukaszem swoim bliskim, o których chciałabym zadbać, żeby byli równie dobrze zaopiekowani jak ja. Dbałość o partnerską relację, aktywne słuchanie, zaskakiwanie klienta ciekawymi pytaniami… to była wspaniała współpraca.
30 czerwca 2022 Natalia - Studentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj