Łukasz Szewczyk

Popularność: 1318
Bardzo dobry coach (4)
Serdecznie zapraszam na indywidualne sesje coachingowe: © Jeśli masz przed sobą ambitny cel i nie wiesz jak ruszyć do przodu. © Jeśli potrzebujesz coś zmienić, jednak nie wiesz co mogłoby to być. © Jeśli masz mnóstwo pomysłów na swoją przyszłość i nie wiesz, który wybrać. © Jeśli nie masz pomysłów na swoją przyszłość i chcesz je odnaleźć. © Jeśli chcesz zastanowić się, w którym kierunku zmierza Twoje życie zawodowe. © Jeśli potrzebujesz rozwinąć swoje umiejetności biznesowe. © Jeśli potrzebujesz bodźca do działania i chcesz na nowo rozgrzać swoją motywację. Na sesjach ze mną możesz spodziewać się maksymalnego wykorzystania czasu, 100% zaangażowania i 100% mojej uważności. Kieruję się Kodeksem Etycznym International Coach Federation i jego standardami. Największą radość i spełnienie w pracy Coacha daje mi widok moich klientów zmotywowanych do działania i osiągających swoje cele. Zaplecze merytoryczne: Podyplomowe Studia Coachingu SGH, Coaching Zespołu w ujęciu wielopoziomowym - CC Innovation, Seminaria i szkolenia - dr Robert A. Rohm, Brian Tracy, John Maxwell, Mateusz Grzesiak, Jakub B. Bączek. Dodatkowo wykształcenie z obszaru Zarządzania. Prywatnie jestem fascynatem biegania i relaksu w bliskości z naturą.
Kontakt
telefon: 692456398
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Na wstępie należy wspomnieć, że z Łukaszem odbyłem swoje pierwsze prawdziwe sesje coachingowe w życiu i od razu mi się spodobały. Łukasz od samego początku zaimponował mi swoim profesjonalnym podejściem i niezwykłą umiejętnością nawiązywania relacji oraz empatycznego podejścia do rozmówcy. Wiedział, jakie pytania i kiedy mi zadawać, co sprawiło, że wyciągnął ze mnie takie rzeczy, których do tej pory albo nie byłem świadom, albo nie mówiłem o nich głośno, albo wręcz zakopywałem sam przed sobą. Po każdej sesji wychodziłem uskrzydlony i zmotywowany do działania. Z resztą, jest to trwały efekt, ponieważ Łukasz dzieli się ciekawymi narzędziami. Naprawdę serdecznie polecam Łukasza każdemu, kto po pierwsze chce spróbować sesji z coachem, a po drugie każdemu, kto potrzebuje dobrej dawki motywacji. Dziękuję Ci Łukasz! :)
28 luty 2018 Maciej - Student
Bardzo dobry coach
Jest bardzo zadowolona z mojego procesu coachingowego i całkowicie polecam Łukasza. Jest to przede wszystkim niesamowicie ciepły człowiek, zawsze uśmiechnięty i autentycznie zaciekawiony. Widać, że postępy jego coachee sprawiają mu dużą satysfakcję. Bardzo dobrze słucha, a pytaniami sprawia, że zdajesz sobie sprawę z tego, co tak naprawdę chcesz. Nie boi się "ciężkich" tematów. Pyta wprost, zarazem nie przejawiając niezdrowej ciekawości. Podąża zawsze za klientem i jest całkowicie obecny duchem na sesjach. Wprowadza różne narzędzia coachingowe na sesję, które pomagają w osiąganiu celu i budzą samoświadomość. Wplata elementy mentoringu, które dla mnie były bardzo wartościowe ale zawsze dokładnie zaznacza, kiedy przechodzimy na mentoring. Podsumowując, jeżeli ktoś rozważa wejście w proces coachingowy z czystym sercem polecam Łukasza.
12 stycznia 2018 Asia - studentka
Bardzo dobry coach
Coaching z Łukaszem to sama przyjemność. Konkretny, sumienny, dociekliwy, uważny, zmuszający do myślenia. Przyszłam na coaching lekko zawstydzona i wycofana, zupełnie niepotrzebnie. Nasze spotkania dały mi nową energię, większą świadomość moich możliwości i otworzyły mnie na świat. Czas wspólnie spędzony minął bardzo szybko, ale też wyniosłam bardzo wiele. Polecam wszystkim Łukasza!!!!
25 września 2017 Kinga - media planner
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Łukaszem. W punkcie wyjścia nie byłam pewna, w jakim kierunku chciałabym popchnąć moją przyszłość zawodową. Teraz, po zakończeniu procesu coachingowego, mam jasność co do tego kierunku. Przyszłam na coaching z przeczuciem na temat celu, który chciałabym sobie postawić, ale też z wieloma wątpliwościami. Łukasz pomógł mi zdobyć się na odwagę i powiedzieć: tak, o tym właśnie marzę, to ma być mój cel. Posługiwał się technikami i narzędziami, z którymi nigdy wcześniej się nie zetknęłam, ale poza tym po prostu potrafił słuchać i sprawić, że ja mogłam usłyszeć samą siebie, że mogłam odkryć, czego tak naprawdę chciałabym od życia. Jak sobie teraz o tym teraz myślę, to widzę, że dostałam od Łukasza właśnie to, czego w tym momencie potrzebowałam. Polecam tego coacha.
2 sierpnia 2017 Martyna - indywidualna działalność gospodarcza
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom