Magdalena Chmielecka Lisiecka

Popularność: 4060
Bardzo dobry coach (51)
Witaj! Jestem tu, aby pomóc Ci dostać pracę, na której Ci zależy, bo wierzę i mam na to dowody, że każdy z nas może czuć satysfakcję z tego, co robi! Jeśli nie masz jeszcze wizji swojej wymarzonej pracy - pomogę Ci ją stworzyć lub doprecyzować. Jeżeli wiesz, co chcesz osiągnąć, ale z jakichś powodów nie idziesz do przodu - pomogę Ci ruszyć z miejsca. Specjalizuję się w pracy z osobami, które chcą świadomie zaplanować swoją karierę lub skutecznie zrealizować zmianę zawodową, aby czuć zadowolenie z tego, co robią. Jako konsultant i coach kariery pomagam: - określić Twoje talenty i potencjał zawodowy; - zidentyfikować, w jakich obszarach/pracach możesz je wykorzystać; - wybrać zawód w oparciu o atuty i mocne strony; - zaplanować nowe lub alternatywne ścieżki kariery; - przygotować profesjonalne, wyróżniające i podkreslajace Twoje atuty CV; - skutecznie przygotować się do rozmów rekrutacyjnych; - sięgnąć po pracę, dającą dużą satysfakcję. Głęboko wierzę, że każdy z nas może mieć pracę wybraną w oparciu o osobisty potencjał, własne predyspozycje, umiejętności, wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie będącą źródłem zadowolenia i satysfakcji. W pracy stosuję metodę coachingu koaktywnego, opartą na przekonaniu, że człowiek z natury jest zdolny, mądry, kreatywny. Narzędzia dobieram do indywidualnych potrzeb Klienta. Czerpię z podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, które wydobywa Twoje zasoby, podkreśla Twoją wartość i decyzyjność, pomaga w wyznaczeniu celów oraz buduje Twoją motywację do ich osiągnięcia. Skuteczność moich działań potwierdza 98% zadowolonych Klientów. Zapraszam na sesje indywidualne lub program w oparciu o wielokrotnie nagradzane narzędzie psychometryczne - CDM - careerdecisionmaker.com. CDM bada Twoją osobowość, umiejętności, zainteresowania i wartości - czyli cztery najistotniejsze obszary w kontekście celowego rozwoju kariery i wyboru zawodu - tak, aby był on w pełni spójny z Tobą. Wybierając tę opcję, otrzymujesz 30 stronicowy raport, opisujący Twój wielowymiarowy profil zawodowy, pokazujący konkretne opcje kariery, wykorzystujące Twój unikalny potencjał. Razem go omawiamy. Podczas pełnego procesu towarzyszę Ci również w tworzeniu Osobistego Planu Działania i Rozwoju Kariery tak, abyś miał pewność, co zrobić, aby osiągnąć swój cel zawodowy. Korzyści współpracy ze mną: - wzrost motywacji do realizacji Twojego celu; - ukierunkowany plan rozwoju kariery; - określenie potencjału zawodowego, mocnych stron, atutów; - przygotowanie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych; - przygotowanie do odbycia skutecznych rozmów rekrutacyjnych; - konkretne, ukierunkowane działania, mające na celu zdobycie nowej pracy. Jako coach kieruję się Kodeksem Etycznym European Mentoring and Coaching Council (EMCC) i dbam o standardy, jakie on wyznacza. Coaching jest dla mnie odkrywaniem pełni Twojego potencjału, skupieniem na Twoich mocnych stronach, wyzwoleniem energii do działania i... konkretnym działaniem
Kontakt
telefon: 501 01 82 90
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Łódź, Dublin, Koszalin, Warszawa, Stargard Szczeciński, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Magda to coach pełen profesjonalizmu, którego podejście do klienta jest niezwykle konkretne i skuteczne. Już od pierwszego kontaktu stworzyła przyjazną atmosferę, co umożliwiło nam wspólną pracę nad osiągnięciem celów. Jej wsparcie i determinacja sprawiły, że dostrzegłem w sobie szereg kwalifikacji, których dotychczas nie byłem w pełni świadomy. Podczas naszych sesji Magda w profesjonalny i dopasowany sposób omówiła ze mną różne możliwości i wskazała mocne oraz słabe strony, nad którymi warto pracować. Nie tylko polecam Panią Magdę ze względu na jej profesjonalizm i skuteczność, ale także ze względu na jej pozytywne podejście. To nie tylko coach, ale także osoba, której zaangażowanie w to, co robi, jest widoczne na każdym kroku. Jestem wdzięczny Pani Magdzie za jej wkład i polecam ją z całego serca wszystkim, którzy szukają profesjonalnego wsparcia w rozwoju osobistym i zawodowym.
9 czerwca 2023 Przemek - pracownik w projektach
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca współpracę z Magda. Pełne profesjonalizmu podejście, konkretne wytyczne i cele do realizacji. Cudowna i ciepła osoba☺️ Dzięki niej uwierzyłam w siebie i zdobyłam prace, która chciałam, całkiem zmieniłam profil zawodowy i teraz zaczynam nowa ścieżkę kariery:)
2 czerwca 2023 Sylwia - Radca prawny
Bardzo dobry coach
Świetne podejście , w profesjonalny i dopasowany do klienta sposób omówiłyśmy różne możliwości, a ja zmieniłam swój punkt widzenia na temat moich kwalifikacji , których w pełni nie doceniałam -nie doceniając tym samym siebie . Decyzja o zmianie pracy po 10 latach stała się o wiele łatwiejsza po spotkaniu z Magdą i wiem że zaowocuje pięknymi nowymi doświadczeniami .
26 maja 2023 Joanna - Przedstawiciel Medyczny
Bardzo dobry coach
Polecam! Magdę cechuje profesjonalne podejście do tematu i człowieka. Magda potrafi odpowiednio ukierunkować człowieka, wskazać mocne i słabe strony nad których poprawą później wspólnie z człowiekiem pracuje. Magda potrafi zachęcić do działania oraz do podjęcia czynności które są istotne z uwagi na obecne realia rynku pracy. Z Magdą w razie potrzeby odbędziecie wiele sesji praktycznych w trakcie których np. popracujecie nad pisaniem CV, przeprowadzicie próbne rozmowy kwalifikacyjne, i wiele innych. Spotkania z Magdą odbywały się zawsze w miłej, luźnej atmosferze. Gorąco polecam!
11 grudnia 2022 Sebastian - prawnik
Bardzo dobry coach
Poznałem Panią Magdalenę w trudnej dla mnie sytuacji - po 25 latach moja firma powiedziała mi "żegnaj". Dla 50cio letniego mężczyzny, który całe swoje życie zawodowe spędził w jednej firmie była to katastrofa. I w takim momencie spotykam się z Panią Magdaleną - w czym ona może mi pomóc? Okazało się, że we wszystkim. Po pierwsze - pomogła mi uporać się z wielkim bagażem złych emocji do pracodawcy a było ich wiele (jeśli obsypują cię nagrodami, na urlop czy na chorobowe bierzesz ze sobą laptopa bo bez ciebie sobie nie radzą, a potem z dnia na dzień cię zwalniają to co można myśleć o takiej firmie). Po drugie - wydobyła mnie z miejsca, w któym siedziałem od wielu lat, robiąc dedykowane rzeczy dla mojej firmy. Nic więcej nie umiałem. Pokazała mi jaki jestem naprawdę, co mogę wykorzystać w przyszłości, nad czym powinienem pracować. I to, że zmiana tego co będę robił w pracy nie jest katastrofą a może być dla mnie szansą robienia w końcu tego, co mnie naprawdę kręci. Po trzecie - pokazała, jak obecnie wygląda sposób szukania pracy (przez ćwierć wieku zmieniło się absolutnie wszystko) i nauczyła mnie wszystkiego po kolei: wybierania ofert, pisania CV, sposobów przekazywania potencjalnemu pracodawcy swojego zainteresowania pracą, jak przygotować się i co mówić podczas rozmów o pracę. Teoretycznie a przede wszystkim bardzo, bardzo praktycznie. I co najważniejsze - udało mi się znaleźć pracę, zmienić branżę i robić w pracy to co mnie od dawna interesowało. Bez dużego wsparcia, olbrzymiej wiedzy i zaangażowania Pani Magdaleny nie byłbym tam gdzie jestem obecnie. Pani Magdaleno - serdecznie dziękuję!
19 października 2022 Grzegorz - Analityk danych
Bardzo dobry coach
Magda jest zdecydowanie najbardziej profesjonalnym coachem na świecie jakiego znam, który przecudnie zawsze potrafi ,,wydobyć" ze mnie najbardziej skrywane lęki, obawy i tak mnie ukierunkować,że już po 1 sesji potrafię stawić im czoła i iść do przodu. Cenie w Magdzie też to ,że pracuje z serca w oparciu o piękne wartości dbając o to,abym zawsze czuła się zaopiekowana podczas sesji, doceniła siebie,odkryła kolejne ukryte talenty i spojrzała na moje cechy i umiejętności z zupełnie innej perspektywy, a co najlepsze ja nie wiem jak ona to robi, ale wystarczy kilka pytań i mam wrażenie jakby otwierała się we mnie zupełnie nie znana mi do tej pory przestrzeń możliwość. Magde znam już ponad 20 lat i odkąd usiadłyśmy razem w ławce na studiach, tak do dziś pracujemy razem w różnych przestrzeniach. Przez klka lat Magda niejednokrotnie pomagała mi przejść przez trudne rozmowy w moich miejscach pracy, przygotowywała mnie do negocjacji w sprawie podwyżki, czy uzyskania wyższego stanowiska. Wielokrotnie pomagała w identyfikacji tego w czym naprawdę jestem dobra i jak najlepiej mogę wykorzystywać swój potencjał, co było niesamowicie dla mnie ważne. Bardzo dziękuję Magdzie za to,że jest zawsze dla mnie i dla wszystkich klientów, a osoby, które skorzystały z jej usług z mojego polecenia,są wręcz zachwycone współpracą, co jeszcze bardziej uwierdza mnie,że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu.
14 września 2022 Aneta - Trener rozwoju osobistego i biznesowego
Bardzo dobry coach
Magda to osoba, która jak nikt potrafi dotrzeć do sedna problemu. Ujmuje łagodnością i profesjonalizmem. Drążąc pytaniami "wywlekała" ze mnie wszystko to, co już w sobie miałam, a nie wiedziałam, że mam lub uznawałam za mało istotne. Pokazała mi, że moje zdolności i predyspozycje dają znacznie więcej możliwości, niż to czego się wyuczyłam w zawodzie. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie wierzyłam, nie myślałam, że mogę więcej. Dziś mam odwagę, żeby działać. Nawet jeśli się potknę. Dziękuję. Z serca polecam.
14 września 2022 Marta - Nauczycielka /networking
Bardzo dobry coach
Magda to nie tylko profesjonalistka w swojej dziedzinie, ale tez niezwykle cierpliwa, wyrozumiala i ciepla kobieta. Dzieki naszym sesjom odkrylam wiele nowych informacji na temat swojej osoby, predyspozycji zawodowych a takze nakreslilam cel glowny oraz mniejsze cele do niego prowadzace. To wlasnie dzieki sesjom z Magda, na ktorych poznalam skuteczne narzedzia, wprowadzilam nowe nawyki do swojego zycia, ktore pomagaja mi w organizacji nie tylko w kontekscie rozwijania nowej kariery zawodowej ale i w zyciu prywatnym. Polecam z calego serca.
14 września 2022 Anna-Maria - Wellness Advocate
Badzo słaby coach
Zero profesjonalizmu. Robi testy psychologiczne i interpretuje nie będąc psychologiem, spóźnia się o 15 minut. Miały być szkolenia online a potem proponuje mężczyźnie, by do niej przyszedł. Strata czasu i pieniędzy, wszystko można znaleźć w Google.
13 września 2022 Xxx - Xyz
Bardzo dobry coach
Pani Magda od pierwszego kontaktu stwarza przyjazną atmosferę. Starannie wsłuchuje się w potrzeby klienta. Swoją wiedzą, zaangażowaniem i optymistycznym nastawieniem motywuje do działania i osiągania założonych celów. Jest profesjonalna, pomocna i życzliwa. Od początku wzbudza zaufanie. Pomaga odkryć mocne strony, nabrać pewności siebie i wykorzystać swój potencjał. Aktywne słuchanie i stawianie pytań sięgających sedna, to jej ogromne zalety. Świetnie przygotowuje do procesu rekrutacji. Polecam usługi Pani Magdy.
21 marca 2021 Jola - Manager
Badzo słaby coach
Słabo się organizacji pozarządowych w biurze od stanu faktycznego przedstawionego na zdjęciu z karoserią corsy nie wiem czy działa wszystko co tam porabiasz jak tam szkolenie się udało się zrobić z nich jest najlepszy
14 marca 2021 Alan - Kucharz
Ten Pan nie był moim Klientem, sądzę, że opinia NIE dotyczy usługi coachingowej.
Magdalena Chmielecka Lisiecka
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze współpracowało mi się z Panią Magdą, pierwszy raz korzystałam z pomocy coacha i jestem bardzo zadowolona. Pani Magda ma świetne podejście do ludzi, wykonuje swoją pracę z pasją i pełnym profesjonalizmem. Pomogła mi poznać swoje mocne strony i opracować plan działania, dzięki czemu ruszyłam z miejsca. Polecam!
8 sierpnia 2020 Renata - Vloger i mama
Bardzo dobry coach
O współpracy z panią Magdaleną mogę mówić w samych superlatywach. Jest bardzo zaangażowana w proces coachingu dzięki czemu potrafi zaproponować niestandardowe rozwiązania. Podziwiam otwartość pani Magdaleny i jej profesjonalizm. Ma szerokie rozeznanie w rynku pracy i w metodach poszukiwania właściwej drogi zawodowej. Na szczególną uwagę zasługuje system, w oparciu o który pracuje. Pozwala on na szeroki wgląd w predyspozycje klienta i odnalezienie jego naturalnych talentów. Życzę sobie i innym, by na swojej drodze napotykali tylko takich ekspertów ;)
8 kwietnia 2020 Paweł - ----
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach, mogę wymieniać same pochwały i zachwyty... Tylko nasze zajęcia prowadzone były grupowo. Wolałbym indywidualnie, choć i tak, Magda poświęcała większą uwagę mojej osobie. Ale to było prowadzone na rzecz powiatu... Choć moja osoba wykorzystywała czas poświęcony całej grupie, ponieważ jako jeden z niewielu wykazywałem zainteresowanie. Polecam!
8 luty 2020 Mateusz - Kucharz
Bardzo dobry coach
Magda jest profesjonalistką w tym co robi, ale też wspaniałym człowiekiem. Jest bardzo ciepła, empatyczna, bardzo życzliwa i pełna pozytywnej energii. Przy niej każdy czuje się "zaopiekowany". Najbardziej ujęło mnie to, że Magda z taką lekkością, szczerością i łatwością potrafi wydobyć z człowieka wszystkie te zdolności, pozytywne cechy i umiejętności, które gdzieś masz schowane. Magda jak rybak z sieci wyławia taką perełkę i mówi "zobacz" to twoje, ty to potrafisz, jesteś w tym bardzo dobra :) Ona jest w tym mistrzynią. Pokazuje Ci twój potencjał a ty patrzysz na nią i z uśmiechem myślisz jak wspaniale współpracuje się z takim człowiekiem, który Cię rozumie.Pokazuje Ci twoją najlepszą wersję Ciebie. Jestem wdzięczna i bardzo się cieszę, że Magda stanęła na drodze mojego życia :) polecam z całego serca współpracę z Magdą bo to wielki zaszczyt i przyjemność :) dziękuję :)
15 grudnia 2019 Małgosia - ekonomistka
Bardzo dobry coach
Magdę poznałem w programie "Poznaj swoje możliwości" po odejściu z długoletniej pracy. Oczywiście jest profesjonalna i to jest bardzo ważne dla osób, które wiedzą czego chcą a nie mają wiedzy rynkowej. Bardzo wysokie kompetencje w tej dziedzinie ze strony Magdy na pewno im pomogą. Dla mnie jednak najważniejsze było co innego, jej empatia oraz widoczna chęć pracy z człowiekiem. Szereg spotkań pozwolił mi na odbudowę utraconego w poprzedniej pracy Ja i normalne spojrzenie w przyszłość bez strachu, lęku czy innych negatywnych odczuć, które uniemożliwiały podjęcie normalnej pracy. Spisała się lepiej niż niejeden psycholog wyciągając co najlepsze.A bardziej obrazowo, Magda jest osobą, która spotkana w pociągu nauczy Was jak wysiąść bez strachu na stacji na której naprawdę chcecie wysiąść, a nie musicie !. Bardzo się cieszę, że na Ciebie trafiłem i dziękuję za wspaniałą współpracę i odbudowę utraconych możliwości. Dziękuję i naprawdę polecam kontakt z Tobą, warto.
29 października 2019 WALDEMAR - Elektromechanik
Bardzo dobry coach
Pani Magda była moim konsulatem w programie „Poznaj swoje możliwości”, który był dedykowany osobom poszukującym pracy. W programie tym dostałem od Pani Magdy profesjonalne wsparcie. Okazała się osobą pełną optymizmu i dobrej energii. Zmieniła moje psychiczne nastawienie, a po analizie SWOT i określeniu celu zawodowego ułożyła odpowiedni plan. Przywróciła mi sens działania, a jej wskazówki i rady okazały się bardzo cenne i pomocne – w ciągu 3 miesiąc uczestniczyłem w 6 procesach rekrutacyjnych, które zakończyły się 4 pozytywnymi rekomendacjami na stanowisko na które aplikowałem. Współpraca z Panią Magdą pomogła mi nie tylko znaleźć pracę, ale dzięki niej znalazłem się w całkiem innej sytuacji, otworzyły się przede mną nowe możliwości i perspektywy zawodowe. Polecam współpracę z Panią Magdą wszystkim osobom, które poszukują nowego zatrudnienia i nie mogą odnaleźć się na obecnym rynku pracy. Uważam, że warto skorzystać z jej pomocy, gdyż jak się okazało w moim przypadku, była to pomoc bardzo skuteczna. Dziękuję Pani Magdzie za tą pomoc.
19 marca 2019 Mariusz - Analityk
Bardzo dobry coach
To może dziwne, ale przez cały czas współpracy nie pomyślałem w zasadzie, że wspiera mnie jakiś "kołcz" :-). Osoba szukająca pracy potrzebuje wsparcia, zarówno merytorycznego, jak i po trosze psychologicznego. Magda łączy w sobie empatyczną i sympatyczną osobowość z wysokim profesjonalizmem. I ten mix jest świetny, daje poczucie, że chce pomóc i wie jak. W moim przypadku (osoby z brakiem wiedzy nt. poruszania się na dzisiejszym rynku pracy) Magda musiała wykonać pracę od podstaw. Przekazała mi szeroką wiedzę i dała możliwość przyjrzenia się sobie jakby w lustrze, w którym zobaczyłem się na nowo - moje mocne i słabsze strony (stosownie do tego dobraliśmy strategię). Co więcej, aktywnie uczestniczyła w procesie, wyszukując możliwości i inicjując wiele kroków. Cóż można by dodać? Po prostu polecam, na kłopoty Magda :-). A wynik? W czasie, gdy piszę te słowa, pracuję. Ale głównie po to, aby sfinansować kurs, w którym uczestniczę (programowanie w Javie). Zatem przede mną kariera w IT :-).
11 marca 2019 Jarek - programista in spe
Bardzo dobry coach
Poszłam na jedno spotkanie które było objawieniem:) zastanawiałam się nad zmiana branży (całkowita zmiana) i szybko dzięki ogromniej wiedzy i doświadczeniu pani Magdy dotarłyśmy do odpowiedzi:) dziękuje
15 luty 2019 Ania - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Świetny specjalista, znający sie na swojej pracy ;-) Dzięki spotkaniom z Panią Magdą, ponownie odzyskałam motywację do dzialania, poznałam swoje mocne i słabe strony oraz przygotowałam świetne cv, umożliwiajace zdobycie satysfakcjonującej pracy. Dziekuję jeszcze raz Pani Magdo za pomoc i cenne rady ;-) Zdecydowanie polecam !!!
16 stycznia 2019 Ewelina - Spzedawca
Bardzo dobry coach
Współpracowałam z Panią Magdą podczas jednego z projektów finansowanych ze środków unijnych. Jest osobą w pełni profesjonalną i przygotowaną na każde spotkanie. Zawsze byłam zaskoczona kiedy zdążyła to zrobić i szczerze mówiąc nigdy nie mogłam dorównać jej kroku:) Przy tym bardzo skromna choć wie, że ma ogromny potencjał. Polecam wszystkim, którzy chcą odnaleźć siebie, potrzebują wsparcia w rozwoju swojej kariery lub w całkowitej zmianie kierunku.
8 grudnia 2018 Martyna - trener
Bardzo dobry coach
Super Coach, wspaniala współpraca z Pania Magda, która została zakończona szybkim sukcese :). Pani Magda jest niezwykle miła osobą, starającą się zwrócić uwagę na najmniejsze szcegóły zarówno jeśli chodzi o prezentacje mojej osoby w CV (amazing)jak równiez moją własną podczas interview. Bardzo, bardzo polecam. Powodzenia Pani Magdo, życze dalszych sukcesów z potencjalnymi kandydatami. Monika Office Assistant w prywatnej firmie.
4 grudnia 2018 Monika - Office Assistant
Bardzo dobry coach
Otrzymałam to po co się zgłosiłam :) Po 3 miesiącach intensywnej pracy z Magdą rozpoczynam nową i eksytującą dla mnie pracę. Mam też poczucie, że jest to przemyślany i świadomy wybór, zgodny ze mną, z moją osobowością, zaintresowaniami i tym co dla mnie ważne. Puzel do pulza i mam całość ;) Jestem pewniejsza, zmotywowana i bardzo dobrze przygotowana do rozmów rekrutacyjnych. Bardzo cieszę się z nowego startu!!! Magda - bardzo ci dziękuję!!
21 listopada 2018 Kasia - Junior Marketing Specialist
Bardzo dobry coach
Bardzo ciepła i wrażliwa osoba, jednocześnie konkretna i bardzo profesjonalna. Motywuje, podpowiada i wspiera w działaniu, daje pewność wyboru i zmienia niemożliwe w oczywiste. Zdecydowanie polecam. Pani Magdaleno, bardzo dziękuję !
12 czerwca 2018 Monika - Deputy Store Manager
Bardzo dobry coach
Magda to osoba która nie tylko pomaga znaleźć pracę ale pracę wymarzoną,taką do której chętnie się wybierasz,pracę którą lubisz. Magda jest coachem który w mądry sposób wydobywa z ciebie najlepsze cechy. Motywuje do pracy nad sobą,przekonuje do "niemożliwego". Magda dała mi wsparcie,siłę i moc do tego by chcieć więcej i osiągnąć więcej. Podziwiam ją za upór i dążenie do celu,za empatie,wysoką kulturę osobistą i uśmiech którym potrafiła rozjaśnić cały dzień.
15 luty 2018 Katarzyna - Windykator
Bardzo dobry coach
Profesjonalna, zaangażowana, empatyczna, z pasją. Nie szuka poklasku, nie przypisuje sobie zasług i nie narzuca swojego zdania. W każdej kwestii można się z Madzią dogadać, chętnie służy pomocą, czasami mam wrażenie, że działa jak „pogotowie ratunkowe” !! Stworzona do tej pracy! Szukam odpowiednich słów do wyrażenia opinii na temat pracy z Madzią, które najwierniej by oddały obraz moich emocji podczas pracy nad sobą i jej efektów. Wskazówki i prowadzenie coachingu bardzo pomocne i niezwykle użyteczne. Polecam Madzię w coachingu zawodowym i osobistym. Mogłabym pisać i pisać… ale każdy zainteresowany profesjonalnym coachem niech sam sprawdzi jaka jest wspaniała. Madzia!! tak mega, mega, mega mocno dziękuję!!!
31 grudnia 2017 Anna - Księgowa
Bardzo dobry coach
Magda jest osobą stworzoną do pracy z ludźmi, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie bez pracy i wiary we własne możliwości. Jako wieloletni, były już pracownik międzynarodowej korporacji miałam przyjemność przejść ten trudny czas prawie bezboleśnie dzięki motywacji, wsparciu, zaangażowaniu i serdeczności, którą Magda obdarzała mnie podczas każdego kontaktu. Najlepszym dowodem jej pracy jest mój sukces w postaci zatrudnienia a także doskonałe przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, które wielokrotnie było zauważane przez pracodawców i bardzo szybko poskutkowało znalezieniem wymarzonej pracy. Polecam każdemu szukającemu pracy współpracę z Magda, gdyż wskazówki i rady których udziela gwarantują nie tylko szybkie zatrudnienie, ale również podniesienie poczucia własnej wartości, które w tym trudnym czasie bywa mocno zaniżone.
9 listopada 2017 Magda - Specjalista ds. Obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
Magda w jakiś magiczny sposób pomaga odnaleźć w sobie niewyczerpalne pokłady energii pochodzącej z jasnej strony mocy :) Dziękuję za wsparcie oraz motywację do wyznaczania i osiągania celów. Zdecydowanie polecam coaching u Magdy - im wcześniej, tym lepiej.
1 listopada 2017 Marcin - Fotograf
Bardzo dobry coach
Pani Magdo, dziękuję za konsultacje na temat mojego cv. W sumie to nie wiedziałam, że tak wymagania na rynku sie zmienily.Teraz cv wygląda na prawdę profesjonalnie a ja czuje się po prostu pewnie wysyłając je do firm. Polecam współpracę z Pania!
25 października 2017 Jolanta - księgowy
Bardzo dobry coach
Magda - to pełen profesjonalizmu Coach a jednocześnie miła i pełna ciepła osoba. Wspiera w każdym momencie procesu, motywuje i pokazuje kierunki do działania. Wydobywa z człowieka ukryte kompetencje oraz wzmacnia te już posiadane - wskazuje jak i gdzie je wykorzystać. Praca z Magdą to czysta przyjemność i poczucie, że osiągnie się coś co na początku było tylko mglistym marzeniem. Polecam Magdę jako Coacha Kariery.
9 września 2017 Agnieszka - Specjalista ds. Usług
Bardzo dobry coach
Witam, Pani Magdalena to profesjonalna, konkretna i bardzo sympatyczna osoba. Przedtem nie mialem do czynienia z doradztwem zawodowym i coachingiem kariery - a tu proszę taka niespodzianka. Profesjonalnie napisane dokumenty aplikacyjne pod okiem Pani Magdy, przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych i całego procesu poszukiwania pracy, różne strategie aplikowania ... efekt w postaci wymarzonego zatrudnienia przyszedł po 4 miesiącach intensywnej pracy. Bardzo dziękuję za rozplanowanie i zmotywowanie do działania! W rezultacie z przyjemnością polecam.
9 sierpnia 2017 Patryk - Manager
Bardzo dobry coach
Praca z Magdą to czysta przyjemność. Jej profesjonalizm i niezwykle ciepłe usposobienie sprawiły, że trudny czas był bardziej kolorowy. Znakomite przygotowanie do rozmów i ogromna pomoc w redagowaniu dokumentów zaowocowały w znalezieniu pracy. Dziękuję Magdo!
28 marca 2017 Renata - Specjalista ds Operacji B2P
Bardzo dobry coach
Magda :-) nikt tak nie motywuje do działania jak TY!!! swoja pasją do pracy i pełnym profesjonalizmem potrafi człowieka unieść ponad to co go otacza. Jest wspaniała w relacjach z ludźmi i jest bardzo bardzo bardzo efektywna we współpracy. Gorąco polecam i nie wyobrażam sobie lepszego coacha a zarazem przyjaciela w tym trudnym etapie życia jakim jest szukania pracy.
20 marca 2017 Monika - Specjalista ds Kontrolingu
Bardzo dobry coach
Magdalena to więcej niż profesjonalistka. Jest osobą niebywale sympatyczną, wrażliwą i pełną ciepła rozmówczynią. Jej podejście do mojej osoby spowodowało, że zacząłem w sobie odkrywać wartości, nad którymi nigdy nie zastanawiałem się. Moje załamanie z powodu utraty pracy prysnęło niczym koszmarny sen i zacząłem dostrzegać nadzieję na znalezienie nowego zajęcia. Magda pomogła mi w opracowaniu profesjonalnego CV i listów motywacyjnych i dzięki jej pomocy już po pierwszym spotkaniu "face to face" ruszyłem na poszukiwanie pracy. Po sześciu spotkaniach (również on-line) jestem gotów na rozmowę z każdym pracodawcą. Dziękuję Ci Magdaleno za wszystko co do tej pory dla mnie zrobiłaś. Polecam Ciebie wszystkim, bo jesteś naprawdę wyjątkowa. Gorąco pozdrawiam...
5 grudnia 2016 Piotr - Automatyk
Bardzo dobry coach
Magda jest bardzo profesjonalna, ale też i ciepła, cierpliwa i wyrozumiała. Zgłosiłam się do niej w momencie dużego zagubienia, przemęczenia wkładaniem energii w coś kompletnie wypalającego. Sesje z Magdą, choć początkowo miałam wrażenie, że nasiliły mętlik w głowie okazały się bardzo "oczyszczające". Zaczęły kierować moje myśli na właściwe tory i pomogły uporządkować to, co wydawało się wielobiegunowym bezsensownym bałaganem. Magda również doskonale motywuje i wspiera w działaniu. Dziękuję Magdo, i gorąco polecam!
16 października 2016 Kasia - administrator
Bardzo dobry coach
Madzia była moim prezentem urodzinowy od mojej wspaniałej kolezanki (prezent trafiony w dziesiatke
9 października 2016 Justyna - Pracownik produkcji
Bardzo dobry coach
Widać, że Magda lubi pracę coachingową. Umie słuchać i jest ciekawa życia. Profesjonalnie angażuje się w każde spotkanie, a przy tym jest niezwykle sympatyczna. Szczególnie cenię w Magdzie optymizm, wytrwałość i otwartość na drugiego człowieka.
3 października 2016 Michał - Coach
Bardzo dobry coach
Korzystałem z konsultacji w trakcie szukania pracy. Pani Magda pomogła mi przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i poprawiła moje cv. Przez cały czas była profesjonalna i konkretna a przy tym otwarta na moje uwagi i miła. Wiedziałem, że idę w dobrym kierunku i dostałem pracę.
11 września 2016 Kajetan - Asystent Klienta Detalicznego
Bardzo dobry coach
Co dal mi coaching? uporzadkowanie mysli i ukierunkowanie dzialania. Dzieki zroznicowanym narzedziom i cwiczeniom - zyskalam energie i uwierzylam w siebie. Dzieki stworzeniu mojego Indywidualnego Planu Dzialania i wyznaczeniu konkretnych etapow - zrealizowalam moj cel 6-miesieczny. Jestem bardzo zadowolona!
29 sierpnia 2016 Anna - ksiegowa
Bardzo dobry coach
Coaching z Magda pozwolił mi poukładać tematy niepoukładane w mojej głowie. Magda zadaje precyzyjne pytania, ktore powoduja ze szukasz odpowiedzi i między innymi dzieki temu wprowadzasz zmiany i uruchamiasz motywację do działania. Zaczynasz tez patrzec na pewne sprawy z innej strony. Każdą sesja konczylam z energią do działania. Dziękuję i pozdrawiam.
9 sierpnia 2016 Michalina - anglistka
Bardzo dobry coach
Coaching, to dla mnie osobiście, świetne narzędzie wsparcia i motywacji!! Jak się okazało, wystarczyły mi 3 sesje aby przejść od planów do działania!!! Jestem takze bardzo zadowolona ze współpracy z Magda. Magda jest uważna, empatyczna i zaangazowana! Goraco polecam
7 lipca 2016 Anna - Hotelarstwo
Badzo słaby coach
Podczas 5 spotkań z Magdą, poszerzyłem przede wszystkim wiedzę na własny temat. Nauczyłem się także "zdejmować klapki z oczu", które lubię nosić :) Na każdą sesję przychodziłem z celem w głowie do zrealizowania a wychodziłem z listą możliwości działania i wybranym najlepszym rozwiązaniem które następnie wcielałem w życie. Teraz mogę powiedzieć, że cel który jeszcze 6 tygodni temu był dla mnie niemożliwy - w przeciągu następnych 2 tygodni zostanie zrealizowany!! Gorąco polecam!
20 czerwca 2016 Łukasz - pracownik banku
Lukasz jest bardzo zadowolony z naszej wspolpracy. Jego komentarz: "Magda, sorry, zaznaczylem zle pole. Email z prosba o poprawe wyslalem do admina. You know you are the best! :) " Zapraszam do współpracy.
Magdalena Chmielecka Lisiecka
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście i fantastyczna atmosfera. Dzięki coachingowi z Magdaleną, dowiedziałam się jakie są moje mocne strony, "zakurzone" talenty, wartości i co najważniejsze jak je wykorzystywać w życiu prywatnym i zawodowym. Czułam się zagubiona a teraz wiem dokąd chcę iść i po co sięgać. Serdecznie polecam!
24 maja 2016 Aleksandra - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Jeśli chcesz odnaleźć lepsza wersje siebie - polecam Magdę. Tyle i aż tyle. Dla mnie to ogromna podróż która odbyłam i wiele zmian których dokonałam. Małymi krokami do przodu. Nie poddawaj się - Twój cel jest na horyzoncie (jak to mówi Magda):)
3 maja 2016 Kasia - Asystentka
Bardzo dobry coach
Magdę cenie za zaangażowanie w to, co robi i jej umiejętność słuchania. Pozytywna, przyjazna, empatyczna. Chociaż nie zawsze latwo bylo mi znależć odpowiedź na zadane pytanie- to praca na sesji i między nimi zawsze przynosiła mi satysfakcję. Widzę pierwsze rezultaty. Jest dobrze!
24 kwietnia 2016 Ania - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Skupienie na moim celu, otwartość, szacunek. Dziękuję Magdo za wszystkie Twoje pytania i informacje zwrotne! Dzięki rozmowom z Tobą i ćwiczeniom, które zrobiłam - ruszyłam z miejsca, odnalazłam motywację i jestem w drodze do mojego wymarzonego celu. Polecam!
22 marca 2016 Małgorzata - analityk
Bardzo dobry coach
Pelen profesjonalizm w nakierowywaniu i szukaniu rozwiazan,w szukaniu samej siebie.Ciepla atmosfera w trakcie sesji.Magda swoim cieplem i sympatia sprawia,ze nie chce sie przestac rozmawiac.Goraco polecam.
27 stycznia 2016 Agnieszka - hotelarstwo
Bardzo dobry coach
Profesjonalnie Skutecznie Konstruktywnie
26 stycznia 2016 Piotr - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
To co naprawdę kryje się w nas samych potrafi bardzo zaskakiwać, a nasz mózg mimo, że rzekomo powinien być naszym najlepszym przyjacielem, często przyjmuje postać leniwca, który tylko poprzez zafałszowane kody podświadomości podsyca nas do nic nie robienia i nic nie zmieniania, bo tak jest przecież wygodniej....Grunt to znaleźć sposób by własny mózg przechytrzyć i wprowadzić zmiany na lepsze:) - to głównie w tym pomagają mi nasze sesje z Magdą. Osobiście od lat interesuję się praca nad sobą, zmianą nawyków i opanowaniem własnych emocji...i przyznam szczerze, że mimo kilkuletniego doświadczenia z różnymi coachami i trenerami motywacji, z Magdą współpracuje mi się fenomenalnie. Nasze sesje zawsze są bardzo profesjonalne, a sposób w jaki Magda ukierunkowuje ich bieg niejednokrotnie już pozytywnie mnie zaskoczył. Magda jest osobą pełną pozytywnej energii, która czuje się nawet na odległość przez skypa (czy to z włączoną kamerką czy bez). Magda jest bardzo sumienną i konkretną osobą, pełna zrozumienia, która zawsze wysłucha co mi leży na sercu. Za co jednak najbardziej ją cenie to za dobranie odpowiednich metod działań do moich potrzeb w zależności od tematu, który przerabiamy. Magda bardzo sprytnie niweluje pomiędzy zadawaniem pytań i motywowaniem mnie do poruszenia wszelkich receptorów w celu znalezienia moich własnych pomysłów i rozwiązań, dzięki czemu udaje mi się realizować coraz więcej założonych celów i wprowadzać coraz to nowe zmiany nawykowe. Wszystko to jednak wymaga bardzo dużo pracy zarówno z coachem jak i samym sobą. Z początku, podczas sesji czułam lekki "niedosyt pomocy" z jej strony, ale dopiero po czasie zrozumiałam, że coaching nie polega na tym by Coach złowił Ci rybkę, podając na talerzu gotową do zjedzenia, lecz właśnie na tym, by nauczyć Cię łowić rybki ukierunkowując Cię na wybór odpowiedniej wędki i miejsca do łowienia. Dziękuje za wszystkie dotychczasowe sesje i już nie mogę doczekać się kolejnej.
26 stycznia 2016 Aneta - Koordynator Szkoleń
Bardzo dobry coach
Pierwsze Primo: Jeśli masz jeszcze wątpliwości czy powinieneś skorzystać z pomocy, to nie wahaj się i po prostu zadzwoń do Magdy. Tego nie uczyli nas w szkołach, ale jesteśmy zbudowani z nawyków i podświadomość odgrywa ważniejszą rolę niż przypuszczasz. Praca nad sobą jest warta każdego czasu, potu i przeznaczonych na to pieniędzy. Ja byłem przykładem sceptyka i uparciucha. Dzięki zajęciom z Magdą i metodyce jaką dobrała do moich potrzeb uzyskałem całą platformę zrozumienia swoich umiejętności i talentu. Zyskałem jasność kroków i kierunku w jakim warto zmierzać. Teraz chciałbym porozmawiać z sobą 10 lat wstecz i przekonać się by już wtedy podjąć tę decyzję i nie zwlekać. Drugie Primo: na pewno zauważyłeś jak ludzie wpływają na Twoją jakość życia i przykładasz wagę by otaczać się ludźmi wyjątkowymi, którzy coś wnoszą w twój rozwój. Taką właśnie osobą jest Magda. Bardzo sobie cenię pracę jaką dla mnie wykonała i chciałbym aby inni też mieli tę szansę. Zdecydowanie polecam!
26 stycznia 2016 Grzegorz - Dyrektor/ Handel
Bardzo dobry coach
Magda to pełna empatii i zrozumienia osoba. Jej sposób bycia i styl pracy tworzą atmosferę szacunku i otwartości. Pomogłaś mi zajrzeć w głąb siebie, zrozumieć i uporządkować sprawy dla mnie bardzo istotne. Dziękuje i polecam!
20 stycznia 2016 Monika - pracownik korporacji i mama
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj