Magdalena Jankowska

Popularność: 1030
Bardzo dobry coach (12)
Magdalena Jankowska: jestem z wykształcenia Iberystą. Studiowałam na UMCS w Lublinie, Uniwersytecie w Granadzie, Francusko - Polskiej Szkole Organizacji i Zarządzania l’EDHEC. Jestem też absolwentką studiów podyplomowych m.in. z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Noble Manhattan School of Coaching. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując kilkanaście lat w międzynarodowych korporacjach, kierując w nich Działami Personalnymi. Znam biegle kilka języków obcych. Praca nad rozwojem kapitału ludzkiego jest moją pasją, dlatego od lat już z powodzeniem realizuję projekty jako doradca personalny, trener i coach. Klucz dobrej relacji szkoleniowej, coachingowej i biznesowej upatruję w zaufaniu, partnerstwie i autentyczności obu stron. Uważam, że do współpracy niezbędne jest dobre przygotowanie, poznanie klienta i indywidualne podejście do jego potrzeb. Jestem przekonana, że sukces jest możliwy wtedy, kiedy człowiek wierzy w to, co robi i czerpie z tego przyjemność. Tę zasadę stosuję w swojej pracy. Prowadzę wszystkie rodzaje coachingu za wyjątkiem coachingu grupowego. Specjalizuję się w coachingu biznesowym, executive coaching, coaching cariery, oraz coaching indywidualny. Pracuję w języku polskim, angielskim i hiszpańskim
Kontakt
mjankowska13@o2.pl; tel +48 790513787
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Rewelacja - polecam ! nie odpuszcza, słucha i w takiej atmosferze, że "się chce" i ma się odwagę iś naprzód ku lepszemu !
13 listopada 2014 Artur - mechanik
Bardzo dobry coach
Pani Magda jest profesjonalistką a jednocześnie osobą pełną pasji i zaangażowania w pracę z ludźmi. Jest bardzo otwarta, skoncentrowana na drugiej osobie i pełna empatii, dzięki czemu praktycznie od razu niweluje dystans i buduje bardzo partnerską relację. Przy tym jest zawsze świetnie przygotowana od strony merytorycznej. Nasze spotkania czy rozmowy zawsze przebiegały w niezwykle ciepłej, wręcz przyjacielskiej atmosferze. Pani Magda ma wyjątkową umiejętność aktywnego słuchania, dyskretnego zadawania pytań i motywowania, z nienarzucającym się wskazywaniem różnych kierunków, proponowaniem rozwiązań. W czasie naszych spotkań, była dla mnie ogromnym wsparciem, sugerując i nakreślając sposób realizacji zakładanego celu, a także utwierdzając w przekonaniu, że obrany przeze mnie wcześniej kierunek dalszego rozwoju zawodowego jest możliwy do osiągnięcia. Dzięki Pani Magdzie z pełnym przekonaniem i dużym spokojem realizuję po kolei pewien założony plan działań, który z pewnością przyniesie oczekiwany efekt. Pani Magda to cudowny człowiek i świetny coach. Szczerze polecam:-))
31 grudnia 2013 Kasia - marketing/CSR
Bardzo dobry coach
Magda uwielbia ludzi, nawiazuje swietny kontakt i genialnie motywuje. Juz tesknie za kolejnym spotkaniem. Nie wierzylem, ze cokolwiek sie zmieni a teraz nie moge uwierzyc w nowe, lepsze, bardziej moje zycie.
14 listopada 2013 Kuba - student
Bardzo dobry coach
Nie było łatwo ale było warto. Magda jest fantastycznym człowiekiem i profesjonalistą. Dążenie z nią do założonego celu zmieniło moje życie na lepsze. Mam pełna satysfakcje z osiągniętego sukcesu !!! Dzięki Magda
13 sierpnia 2013 Ola - CSR/sales
Bardzo dobry coach
Magda jest osobą odznaczającą się bardzo wysokim profesjonalizmem i stwarzającą przyjacielską, bezstresową atmosferę. W czasie spotkań Magda skutecznie pomogła mi spojrzeć na problematyczne sytuacje z różnych stron, uświadomić sobie moje silne i słabe strony oraz opracować plan konkretnych działań umożliwiających dojście do wyznaczonego celu. Wypracowane wspólnie rozwiązanie już przyniosło pozytywny skutek i z pewnością będzie przydatne w dalszym rozwoju zawodowym. Serdecznie polecam!
13 listopada 2012 Łukasz - Analityk ekonomiczny
Bardzo dobry coach
Pelen profesjonalizm, bardzo polecam. Nie jest latwo pracowac nad sobą i podejmować wyzwania, ale z Magdą to , co trudne, staje się łatwiejsze a osiągane wyniki dają olbrzymią satysfakcję. Potrafi słuchać, pytać i dyskretnie motywowac. Super.
13 listopada 2012 Karolina - Studentka ekonomii
Bardzo dobry coach
Spotkania były w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Magda ze zrozumieniem i pełnym perfekcjonizmem podeszła do problemów jakie jej przedstawiłem. Przeprowadzony coaching pomógł mi poprawić efektywność i zwiększyć wydajność, oraz organizację mojej pracy. Serdecznie polecam...
12 listopada 2012 Przemek - Computer engineer
Bardzo dobry coach
Coach bardzo otwarty, z olbrzymią dozą wewnętrznego spokoju i umiejętnością aktywnego słuchania i zadawania właściwych pytań w odpowiednich momentach. Jest skoncentrowana na drugiej osobie i wspólnie z nią łatwiej osiągać wyznaczone cele. Jest świetną osobą i świetnym coachem, z pasją pracuje z ludźmi.
7 listopada 2012 Adam - Snr. Softw. Dev.
Bardzo dobry coach
Szukając sposobów na rozwój pracowników postanowiliśmy skorzystać ze wsparcia w postaci coachingu. Nie jest to metoda łatwa, jakkolwiek cieszy się coraz większą popularnością. W naszej firmie przeprowadzone zostały 4 sesje coachingowe, w których uczestniczyły dwie osoby z działu HR. Sesje przeprowadzone zostały przez Panią Magdalenę Jankowską. Pani Magdalena w czasie przeprowadzonych sesji wykazała się dużym profesjonalizmem, poszanowaniem dla coachowanego, dyskrecją, starała się znaleźć złoty środek, który spowoduje, że z jednej strony zasady te będą zachowane, z drugiej jednak wygeneruje się mierniki i efekty. Trudno w chwili obecnej dokładnie określić efekty procesu. Należy pamiętać, że coaching nie jest jednorazową akcją – jest procesem. Tu nie da się niczego przyspieszyć. Zdarza się, że niektóre rozwiązania wypracowane podczas procesu są wdrażane już w jego trakcie, ale bywa też tak, że dopiero po pewnym czasie. To co wydarzyło się bezpośrednio podczas procesu to na pewno nastawienie osób coachowanych do samego coachingu, zauważenie że dzięki systematycznej pracy nad swoimi zachowaniami możemy zmienić swoje nastawienie do obowiązków służbowych i problemów w niej występujących. Mam nadzieję, że to dopiero początek całego procesu, który mierzony po dłuższym okresie, przyniesie wymierne efekty w postaci większego zaangażowania i pełnej świadomości pracowników. Wówczas przekonamy się, czy ta metoda jest faktycznie skuteczna dla naszej organizacji. O zaangażowaniu i profesjonalizmie Pani Magdy świadczą także wypowiedzi coachowanych pracowników.
6 listopada 2012 Agnieszka - HR Manager
Bardzo dobry coach
Poznałem Magdę pracując w strukturach Nestle. W sposób wyjątkowy realizowała swoje obowiązki motywując ludzi do pracy w kierunku ciągłegłej poprawy wyników i zmiany mentalności. Ogromnym atutem Magdy jest jej otwartość na zmiany, łatwość nawiązywania kontaktów, ogromne doświadczenie zawodowe oraz perfekcyjna znajomość języków obcych. Świetny coach!
5 listopada 2012 Adam - marketing/bhp/ochrona środowiska
Bardzo dobry coach
Pod kierunkiem Magdaleny jako coacha zaczęłam sama śmielej wydobywać posiadane zasoby, jak wiedza, kompetencje, umiejętności zarządcze i kierownicze. Potrafiła mnie odpowiednio zmotywować, dzięki czemu przez ostatni etap naszej współpracy zaczęłam lepiej funkcjonować w korporacji. Jej sesje coachingowe dla mnie przyczyniły się do poprawy moich nieskutecznych działań oraz do lepszego zaplanowania nowych strategii postępowania ze współpracownikami, jak również z głównym przełożonym (a to ostatnie było trudne). Magdalena ma niespotykaną cechę: potrafi w znakomity i pełen empatii sposób znaleźć bardzo dobry kontakt interpersonalny z klientami coachowanymi ma każdym szczeblu. I zawsze ma uśmiech na twarzy!:-) Moja opinia: bardzo dobry coach.
5 listopada 2012 Monika - Export Manager
Bardzo dobry coach
Coach z pasją, doskonale pracuje z ludźmi. Jest bardzo otwarta na poznawanie potrzeb swoich klientów. Polecam.
5 listopada 2012 Anna - Controlling Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom