Magdalena Kraszewska

Popularność: 84
Zawodowo zajmuje w biznes coachingiem, moimi głównymi specjalizacjami jest praca z klientami nad ich wystąpieniem publicznym i przygotowaniem nie tylko właściwej postawy, podejścia i pewności siebie, ale również ułożenie treści w historię. Drugim obszarem jest praca z liderami, którzy najczęściej są na początku swojej menadżerskiej drogi i chcą przepracować i ułożyć sobie narzędzia pracy i wypracować swój styl zarządzania, by w odpowiedni sposób prowadzić zespół oraz czuć się pewnie w swojej roli. Zapraszam Cię na coaching gdy: ✔ masz przed sobą wystąpienie publiczne i chcesz je przepracować, ✔ jesteś gotowy/a, by pokonać swój strach i zatrzymać negatywne myśli w twojej głowie, które powodują ze pojawia się lęk, ✔ zależy ci by wypaść przed audytorium profesjonalnie ✔ jesteś liderem, który ma prowadzić zespół ale nie zawsze czujesz się pewnie w tej roli ✔ w twoim zarządzaniu występują sytuacje gdzie kompletnie nie wiesz jak się zachować ✔ stoisz przed trudnym wyborem i chcesz podjąć dobra dla ciebie decyzje, Chcesz porozmawiać, bądź być wysłuchany/a, bo masz taka potrzebę
Kontakt
Skontaktować można się ze mną telefonicznie pod numerem +48 668 022 985, jeżeli nie odbieram to proszę o sms, z pewnością oddzwonię jak będę dostępna.

Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie
Absolwentka studiów Procesjonalnego coacha w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończony Program Treningu Coachów, akredytowanany przez ICF oraz program ACTP organizowanego przez COACHWISE (Post Graduated Program, ICF Accredited Coach Training Program, Part of ACTP) oraz Group Mentor Coach Program.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj