Magdalena Mrozkowiak

Popularność: 87
Bardzo dobry coach (4)
Coach kobiecej siły Niewiasta to ta co nie wie. Wiedźma to ta, co wie... :) Moje kwalifikacje: SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Magister psychologii społecznej Szkoła Coachingu Zespołowego i Grupowego. Studium zawodowe coacha biznesu. Pracownia Coachingu NOVO Szkolenie menedżerskie. Certyfikowane szkolenia ILM, Sysco Polska Jestem psychologiem społecznym, coachem kobiecej siły, kobietą silną, o wielu aspiracjach, wysokiej potrzebie osiągnięć, kilku sukcesach osobistych i zawodowych, spełnioną jako pracownik oraz jako mama wspaniałego syna. Mam do siebie szacunek. Mam w sobie pokorę. Jestem kompetentna. Moim pragnieniem jest pracować z indywidualnymi Klientkami, stosować w swojej pracy efektywne narzędzia i umiejętności do tego, aby móc wyzwolić w nich potencjał i zmotywować do pracy nad sobą. Każdy z nas pełni w życiu wiele ról społecznych. Ja jestem psychologiem społecznym, coachem, mentorem, trenerem rozwoju osobistego związanym z szeroko rozumianym kształceniem zawodowym. Jestem też mamą, mądrą i silną kobietą, odnoszącą sukcesy w życiu zawodnym i prywatnym. Moją misją jest wzmacnianie ludzi, przede wszystkim kobiet, które chciałyby coś poprawić, odkryć własną drogę, nie bardzo wiedzą, czego chcą, ale chciałyby się dowiedzieć, pragną poczuć siłę i niezależność... Ogromną przyjemność sprawia mi obserwowanie, jak moi przyjaciele korzystając ze swojego potencjału, który ja pomagam im odkryć i efektywnie wykorzystać, odnoszą sukcesy i stają się szczęśliwi. Osobistą satysfakcję daje mi poczucie sprawstwa, gdy po wspólnej pracy moi Klienci są coraz bardziej zadowoleni z życia, tworzą, kreują rzeczywistość zamiast bezrefleksyjnie dostosowywać się do wymogów środowiska, w którym egzystują.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Magda przeprowadziła ze mną jedną sesję, która bardzo mi pomogła. Byłam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji życiowej. Pomogła mi znaleźć dobre strony tej sytuacji. Zauważyłam też, że mam wiele różnych cech osobowości, życzliwych mi ludzi i wiele innych rzeczy, które pomogą mi poradzić sobie z tą sytuacją.
15 marca 2019 Irka - Bankowość
Bardzo dobry coach
Właściwie to, co odkryłam dzięki Magdzie, było oczywiste, ale tak bardzo było mi tego potrzeba, aby ktoś mi pomógł ustalić, co ważne w życiu i czym zająć się w pierwszej kolejności. Głębokie porozumienie jest bardzo ważne. Dziękuję :)
5 marca 2019 Monika - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panią Magdą była nie tylko bardzo efektywna ale również przyjemna. Każde spotkanie było wspaniałą podróżą, podczas której, mogłam odkrywać swoje możliwości i zasoby. Profesjonalizm, wysoki poziom wrażliwości, a także ciepło i wspierająca serdeczność to, cechy które charakteryzują Panią Magdę i które przełożyły się na osiągnięcie przeze mnie określonych przeze mnie celów.
24 luty 2019 Małgorzata - pedagog/psycholog
Bardzo dobry coach
Mądra, kompetentna i wspierająca osoba, która pomaga osiągnąć to, co chcesz. Pomaga ustalić cele. Wspiera w ich realizacji. Jest pogodną i wspierającą kobietą. Polecam :)
20 luty 2019 Anna - Specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom