Magdalena Seroka

Popularność: 165
Bardzo dobry coach (8)
Witaj! Nazywam się Magda Seroka. Jestem certyfikowanym Coachem. Warto, abyś o tym wiedziała, choć nie jest to najistotniejsze co chcę Ci powiedzieć. Przede wszystkim jestem osobą taką jak Ty – poszukującą w życiu spełnienia. Jakiś czas temu podjęłam pierwszą świadomą decyzję o zmianie mojej ścieżki zawodowej. I pierwszy raz dałam sobie prawo do budowania życia takiego, jakiego chcę. Wolnego od narzucanych wartości i cudzych przekonań. Dzięki pytaniom coachingowym i odkrytym talentom nawiązałam kontakt z samą sobą. Wyruszyłam w daleką podróż do głębi siebie, aby poznać prawdziwe JA, swoje wartości, pragnienia, jak i blokujące mnie przekonania. Zauważyłam, że na swoich słabościach zbudowałam ogromną, wewnętrzną MOC. Dlatego efektem tej pomyślnej podróży jest moja misja – towarzyszenie w podróży kobietom świadomie poszukującym życiowego spełnienia.
Kontakt
Zapraszam Cię na 30 minutową konsultację wstępną.
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Moja oferta jest dla Ciebie jeśli:
- jesteś młodą mamą poszukującą nowej drogi zawodowej; - przed Tobą szansa na wymarzoną pracę lub awans; - marzysz by robić w życiu to, co daje Ci radość, poczucie sensu i spełnienia; - pragniesz poczuć moc wiary w siebie; - chcesz zrealizować ważny dla siebie projekt, ale czujesz się zblokowana; - pragniesz dostrzec w sobie WARTOŚĆ, którą możesz dzielić się z innymi.

Opinie

Bardzo dobry coach
Magda ma w sobie coacha. Słucha z uwagą. Nie narzuca swojego zdania. Jest obecna i uważna. Ma w sobie dużo ciepła i łagodności. Jest troskliwa. I jednocześnie rzeczowa. Mix tych wszystkich cech jest u niej absolutnie naturalny i niewymuszony. Coaching z nią to prawdziwa przygoda odkrywania siebie - w doborowym towarzystwie - kawałek po kawałku. Polecam każdemu :)
9 luty 2018 Maria - Architekt
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Magdą było bardzo inspirujące. Pomogło mi uporac się z wewnetrznym niepokojem. Rozmowa naprowadziła mnie na źródło tego niepokoju, co samo w sobie było kojące. W przyjaznej, ciepłej i pełnej skupienia atmosferze podjęłam decyzję co zrobić z ta sytuacją. Drugim imieniem Magdy powinno być zrozumienie i akceptacja, dziękuję z to spotkanie i serdecznie polecam wszystkim.
5 grudnia 2017 Kasia - project menager/trener
Bardzo dobry coach
Magda, dajesz kobietom ogromne wsparcie, zrozumienie, bezwarunkową akceptację, cenny czas, swoją uwagę, poczucie bezpieczeństwa, ciepło i chęć pracy nad sobą. Na każdej sesji mam poczucie, że chcesz mnie wysłuchać, słuchasz i starasz się dotrzeć do mnie - do środka, abym w pełni zrozumiała jaka jestem, czego potrzebuję, co mną kieruje. Mam ogromną potrzebę rozmów z Tobą i dzielenia się moimi przemyśleniami. Mimo, że się nie znamy osobiście mam do Ciebie pełne zaufanie.Odnalazłam swoją drogę! Nie wierzyłam w to, ale w końcu odnalazłam. Szukanie, czytanie, rozmowy z Tobą w końcu dały mi odpowiedź. Dawno nie byłam tak szczęśliwa, że odnalazłam drogę do swojej samorealizacji. Dziękuję!
24 października 2017 Ania - HR Advisor
Bardzo dobry coach
Podróż z Magdą okazała się moją najlepszą podróżą. Trafiłam do niej w zupełnym zagubieniu i rozbiciu, zupełnie jakbym dryfowała na szalejącym morzu. Magda okazała się być taką latarnią prowadzącą pewnie rozbitka do bezpiecznej przystani. Dzięki tym spotkaniom poczułam się zaopiekowana i otulona ciepłem, życzliwością, spokojem i uśmiechem. Co dla mnie bardzo ważne - Magda nie rozwiązywała za mnie problemów, nie narzucała mi rozwiązań - sama musiałam - i chciałam - je znajdować. A kiedy stanęłam na rozdrożu dostawałam drogowskazy i podpowiedzi. Najważniejsze co dała mi ta podróż - przestałam się bać. Uwierzyłam, że jestem wystarczająco dobra, że mam unikalne talenty, które nie wiedząc o tym już wykorzystywałam, ale do tej pory traktowałam je ot tak po macoszemu - udało mi się coś zrobić, tak wyszło itd. Teraz już wiem, że potrafię, umiem i jak nie spróbuję to dalej będę siedzieć w kącie. Magda - dziękuję.
2 października 2017 Maria - Mama, bibliotekarka
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam coaching z Magdą. Z mojego punktu widzenia polecam go szczególnie kobietom na rozdrożu, wątpiącym, które potrzebują oparcia i motywacji do podejmowania czasem radykalnych zmian w swoim życiu. Dzięki obecności Magdy o wiele szybciej udaje mi się wdrażać w życie od dawna ułożony już plan działania,przy czym nie jestem w tym działaniu sama. W zależności od sytuacji i potrzeb mój coach jest raz bliżej, raz dalej. Zapewniam, że jest to osoba ciepła, empatyczna i doświadczona. Oferuje słuchające, harmonijne współtowarzyszenie.
17 września 2017 Gosia - poszukująca swojej ścieżki
Bardzo dobry coach
Magda uświadomiłaś mi, jak ważne jest wsłuchać się w samą siebie. Jej otwartość i poczucie, że mnie rozumie, pozwoliły mnie samej na szczerą rozmowę. Potrafi słuchać, zamiast oceniać, wspiera, zachęca do podążania swoją własną ścieżką. Jest profesjonalna w tym co robi, nasze sesje zachęcają mnie do myślenia, motywują i inspirują. Już po pierwszym spotkaniu zauważałam, że jestem bardziej świadoma tego, co chcę zmienić na lepsze. Polecam Magdę jako coacha wszystkim kobietom, a zwłaszcza mamom.
13 września 2017 Anna - Blogerka i mama bliźniaków
Bardzo dobry coach
W procesie coachingowym jestem z Magdą od pół roku, bo w dalszym ciągu gdy tylko potrzebuję się wesprzeć zadbać o siebie, wiem już gdzie szukać pomocy. Sesje są dla mnie przystankiem, na którym cudownie jest stać i rozmyślać… głośno rozmyślać, szukać w sobie odpowiedzi na pytania trudne, które pisze codzienne życie, ale też gdy naprawdę tkwimy w kryzysie. Wydaje się, że stoimy sparaliżowani przed ważnymi decyzjami, zależy nam na czymś bardzo, a nie widzimy, szans, rozwiązań, nie czujemy w sobie sprawczości i wiary. Szukamy wyjścia z labiryntu, w którym się pogubiliśmy. Tak czułam się wielokrotnie, zanim rozpoczynałyśmy spotkania. Każda sesja budowała we mnie świadomość i siłę! Uwielbiam ten stan po rozmowie z Tobą, w którym czuje pewność, ulgę, wiarę. Te sesje popychają do realnego działania. Wszystko odbywa się atmosferze niesamowitego spokoju, poczucia bezgranicznego zaufania, które Magda buduje i nieustającego wsparcia, które daje nawet po spotkaniach. Magda jesteś niesamowita! Wierzę, że dotrą do Ciebie wszystkie te kobiety, które tak jak ja są zagubione, niepewne siebie, nie mogące odnaleźć spełnienia i wartości. Dziękuję i szczerze polecam Magdę jako wiarygodnego Coacha! Nie wahaj się zrobić pierwszego kroku, już pierwsza (nawet chyba darmowa) sesja przekona Cię do wspaniałej drogi, w której będzie Ci towarzyszyć wspaniała osoba.
13 września 2017 Renata - aktualnie mama, urzędnik
Bardzo dobry coach
Decyzję o podjęciu współpracy z Magdą uważam za jedną z najlepszych w moim życiu. Zdecydowałam się na coaching w momencie, kiedy stanęłam na rozdrożu w sferze zawodowej. Zupełnie nie wiedziałam co z sobą zrobić i w jakim kierunku pójść, a jestem już po 30-tce. Miałam za sobą sporo doświadczenia na różnych stanowiskach, jednak czułam, że nie wykorzystuję w pełni tego co potrafię. Można powiedzieć, że doznawałam kryzysu zawodowego i w pewnym sensie też egzystencjalnego. Dzięki współpracy z Magdą odkryłam swoje talenty, zrozumiałam siebie, swoje potrzeby i podjęłam decyzję o tym, co chcę w życiu robić. Kiedy stanęłam przed szansą zdobycia bardzo atrakcyjnej dla mnie pracy, Magda zaproponowała mi intensywny proces coachingowy przygotowujący do rozmowy rekrutacyjnej. Przepracowałyśmy moje mocne strony i możliwości jak najlepszego ich wykorzystania w nowej pracy. Było to dla mnie bardzo ważne doświadczenie gdyż w krótkim czasie wzmocniłam wiarę w siebie i zbudowałam w sobie świadomość wartości jakie mogę wnieść do nowego zespołu. Wymarzoną pracę … otrzymałam :) Nareszcie czuję, że dzielę się tym co mam najlepsze, spełniam się.
5 września 2017 Małgorzata - Trener / Project manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Byłam przeciętna. Całą energię wkładałam w naprawianie własnych słabości.
10 luty 2018
Dzięki Coachingowi Mocnych Stron odkryjesz swoje talenty, nadasz im znaczenia i pognasz za marzeniami. Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w tej drodze do spełnienia.
Gdybym wtedy odniosła sukces – dziś nie byłabym Kobietą Spełnioną
24 października 2017
Zawsze kierowałam się w życiu rozsądkiem. Zawsze uciekałam przed tym co boli, co niesie ryzyko porażki. Uciszałam swoje pragnienia, które wżadnym stopniu nie pasowały do mojego dotychczasowego życia. Bałam się rewolucji, cudzych opinii i kompromitacji. Jak spłoszony zając uciekałam przed myślami o zmianie ścieżki zawodowej. Wyznacznikiem moich wyborów była deklaracja złożona po egzaminie dojrzałości w wieku 19 lat. Nie liczyło się to kim chcę dziś być, tylko to na co się kiedyś zdecydowałam. Nigdy wcześniej nie podarowałam sobie prawa do zmiany. Nigdy wcześniej nie poznałam uczucia spe
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom