Magdalena Wojtkowiak

Popularność: 1508
Bardzo dobry coach (22)
Akredytowany coach ACC ICF, czynny członek ICF, dyplomowany Trener Biznesu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu kierunki Trener Biznesu, Coaching. Posiada kilkunastoletnie interdyscyplinarne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz zarządzaniu terenowymi siłami sprzedaży, kierowała również działami Obsługi Klienta oraz Marketingu. Dyrektor Sprzedaży w ogólnopolskiej sieci dystrybucyjnej z branży FMCG, a wcześniej Pharmacy Sales Manager w międzynarodowym koncernie kosmetyczno-farmaceutycznym. Doświadczenie biznesowe zdobyła pracując w takich firmach jak: Vectra Sp. z o.o., PZ Cussons Polska S.A; NIVEA Polska; Polska Grupa Drogeryjna; Perfetti Van Melle Polska. Od 2006 roku dzieli się wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia na terenie całego kraju. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu Zarządzania Podwładnymi, Komunikacji oraz Negocjacji. Opracowuje i realizuje projekty rozwoju kadry kierowniczej z zakresu Przywództwa Sytuacyjnego, Zarządzania Zespołami Sprzedażowymi oraz Systemu Ocen Pracowniczych. W trakcie szkoleń wykorzystuje wiedzę teoretyczną popartą bogatym biznesowym doświadczeniem praktycznym. Prowadzi Coaching z zakresu: • Business Coaching • Executive Coaching • Life Coaching • Coaching Zespołowy • Coaching on the Job
Kontakt
tel. +48 697 551 333

www.coachingskills.pl
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Poznań, Warszawa, Wałbrzych, Lubin, Legnica, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Magda wykazała się 100% profesjonalizmem, nie obiecuje cudów tylko działa. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego coacha, który słucha i zadaje pytania. Pani Magda posiada olbrzymie doświadczenie biznesowe zwłaszcza w sprzedaży i pewnie dzięki temu zadaje tak trafne - często nie łatwe pytania. Te pytania uruchomiły pokłady możliwości, których wcześniej nie dostrzegałem.
16 sierpnia 2014 Michał - Dyrektor sprzedaży
Bardzo dobry coach
Na pewno o Magdzie nie można powiedzieć, że minęła się z powołaniem. Widać, że to co robi jest jej pasją. Potrafi słuchać i szybko wyciągać odpowiednie wnioski. Jej uwagi, rady, spostrzeżenia trafiają do słuchacza i co najważniejsze rzeczywiście pomagają w pracy. Sprawdza się w 100% zarówno w coachingu indywidualnym jaki i na grupowych szkoleniach.
27 kwietnia 2014 Adrian - Kierownik
Bardzo dobry coach
Magda pozwoliła mi zrozumieć, że nie można cały czas się zastanawiać co zrobić i jak. Trzeba czasami zaryzykować i działać. Daje poczucie "luzu" potrafi wyjaśnić wiele zagadnień i nakierować na właściwe tory.
22 kwietnia 2014 Elżbieta - Kierownik
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Magdę jako coacha. Cechuję ją przede wszystkim otwartość i elastyczność. Mi osobiście pomogła zwrócić uwagę na rozwiązania problemów, które okazały się skuteczne a niepotrzebnie je bagatelizowałem, lub nie mogłem dostrzec. Jak do tej pory 100% rad Magdy znalazło zastosowanie w mojej pracy, jak i również w rozwoju osobistym.
22 kwietnia 2014 Leszek L -
Bardzo dobry coach
Wyjątkowa osoba, która jest w stanie przekonać każdego do pracy nad sobą. Prowadzi rozmowę tak,ze po spotkaniu samemu chce się zmieniać i pracować. Nie pokazuje gotowych rozwiązań tylko drzwi przez które można przejść.
22 kwietnia 2014 Edyta - specjalista d.s obsługi klienta
Bardzo dobry coach
Pani Magdalena jest osobą, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Potrafi słuchać, zadawać pytania, a przy tym zmotywować do działania i osiągania celów. Spotkania z Panią Magdaleną są efektywne i czas nigdy nie jest stracony. Właściwa osoba na właściwym miejscu.
22 kwietnia 2014 Barbara - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Magda potrafi słuchać, jest czujna i zadaje precyzyjne pytania, zmusza do myślenia, refleksji i samodzielnej pracy nad sobą. Zaletą są zadania domowe pomagające w realizacji celu i rozliczanie z ich wykonania.
21 kwietnia 2014 Maciej - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Spotkałam Magdę w dość trudnym momencie swojego życia. Nasze spotkania pomogły mi zrozumieć wiele spraw i spojrzeć na nie zupełnie inaczej, ale przede wszystkim pomogły mi odnaleźć siebie na nowo. Z pełną odpowiedzialnością polecam sesje z Magdą każdemu kto czuje, że utkną w martwym punkcie i chciałby zmienić ten stan.
4 stycznia 2014 Iza - Inżynier budowy
Bardzo dobry coach
Pani Magda w trakcie pracy coaching-owej wykazała się profesjonalizmem, pozytywna energia i wiara w moje możliwości. Każde spotkanie motywowało mnie do działania i dążenia do celu. Polecam wszystkim coaching zwłaszcza z otwarta i akceptującą osoba jaka jest Pani Magda. W trakcie spotkań miałem dużo przestrzeni na rozwiązania nawet te najbardziej abstrakcyjne. Mogłem spojrzeć na moje sprawy z innej strony co pomogło mi ich rozwiązaniu. Pani Magda jest spokojna i zrównoważona, zadaje trudne pytania których raczej sam bym sobie nie zadał. Polecam zwłaszcza przy sprawach zawodowych.
29 grudnia 2013 Karol - Dyrektor
Bardzo dobry coach
W dniu kiedy dowiedziałam się, że zostanie przeprowadzone szkolenie, zastanawiałam się jakie będzie, czy to kolejne szkolenie, które ogranicza się tylko i wyłącznie do teorii. Okazało się, że było inne niż wszystkie, Pani Magda odpowiadała na każde zadawane jej pytanie bardzo wyczerpująco, dzięki niej już wiem jak mam podchodzić do danych sytuacji w pracy i w życiu prywatnym, w jaki sposób rozmawiać z podwładnymi, co muszę zmienić w sobie. Umożliwia wyrażenie własnego zdania. Za wszystko co wyniosłam ze szkolenia bardzo dziękuję :)
19 listopada 2013 Joanna - Z-ca Kierownika
Bardzo dobry coach
Spotkania i rozmowy z Panią Magdaleną wniosły do mojego życia wiele dobrego - zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej. Przede wszystkim uwierzyłam we własne siły i możliwości. Stałam się pewniejsza i otwarta na nowe przedsięwzięcia. Spotkania z klientami biznesowymi nie są już dla mnie tak stresujące, bo wiem że to co robię ma sens i jestem w tym dobra. Pani Magda jest wykształconym, kompetentnym coachem, którego cechuje przede wszystkim umiejętność słuchania i zadawania trafnych pytań. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i chętna do pomocy. Chciałam jeszcze dodać że jest dobrym człowiekiem, do którego chce się wracać. Bardzo ją polecam:))
18 listopada 2013 Alicja - trener
Bardzo dobry coach
Jest typem osobowości, który potrafi umiejętnie słuchać. Kolejna cechą jest na pewno profesjonalizm. Spotkania przynoszą bardzo dużo dobrego, Magda daje dużo rozwiązań, z którymi na co dzień miałam problemy, teraz już wiem jak mam się do tego zabierać :) Dzięki Magdzie i spotkaniom uwierzyłam w siebie!
18 listopada 2013 Anna - Kierownik
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam osobę Magdaleny Wojtkowiak. Jest świetnym coachem, profesjonalna, bardzo otwarta, zaraża pozytywną energią, daje poczucie pewności siebie i potrafi przy tym zauważyć tkwiące w nas talenty, aby zmotywować nas do umiejętnego ich wykorzystania. Szkolenia z Magdą są bardzo interesujące oparte na ćwiczeniach warsztatowych, co powoduje, że uczestnicy bardzo chętnie angażują się w zadania i zawsze jest ten niedosyt, że zajęcia dobiegają końca. Ponadto rewelacyjnie panuje nad grupą, jest bardzo dobrym mówcą, który bez trudu skupia na sobie uwagę i co najważniejsze - potrafi słuchać, prowokuje do myślenia i wyciągania wniosków. Jestem w pełni zadowolona z coachingu i szkoleń z Magdą i z wielką przyjemnością będę polecać ją innym.
18 listopada 2013 Jola - Asystentka Zarządu
Bardzo dobry coach
Coach z Magdą to wspaniała, szczera rozmowa podczas której można uspokoić myśli, nabrać sił oraz pewności siebie. Zadaje pytania które trafiają w centrum problemu. Pomogła mi w walce ze swoimi problemami.
7 października 2013 Ewa - Ankieterka
Dobry coach
Magda przede wszystkim uważnie słucha i notuje co ją cechuję i podkresla, że jest żywo zainteresowana tym co sie do niej mówi. Przy spotkaniach z Magdą odczuwałem swobodę komunikacyjną i przestrzeń, w której z łatwością mogłem oddychac i wyrażać głęboka myśl- ważne. Bardzo ważne było dla mnie swobodne poruszanie się w obszarze mojego prwadziwego "logo". Od samego początku Naszych spotkań nie miałem. nie odczuwałem najmniejszej potrzeby ukrywania tej gorszej strony, którą każdy człowiek posiada... Jest człowiekiem komunikatywnym, otwartym, wdzięcznym profesjonalnie przygotowanym do każdej sesji. Spotkania and sesje z Magda są dla mnie ogrmna przyjemnością.
25 września 2013 Robert - Trener
Bardzo dobry coach
Panią Magdalenę cechuje duży profesjonalizm, kultura osobista i otwartość, dzięki której bardzo szybko zaskarbia sobie zaufanie, co ma niebagatelny wpływ na efekt coachingu. Pani Magdalena jest świetny słuchaczem i w doskonały sposób potrafi doprowadzić do odpowiedzi i rozwiązań, których szukamy. Dzięki współparcy z Panią Magdaleną przepracowałam zagadnienia dla mnie najistotniejsze co przełożyło się na jakość mojego życia i wpłynęło na zwiększenie obrotów w formie. Polecam.
23 września 2013 Anna - Przesiębiorca
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam coaching z Magdą. Sesje prowadzone przez Magdę są bardzo profesjonalne, interesujące i poszerzające świadomość. Magda jest osobą otwartą, pozytywnie nastawioną. Spotkania, mimo że wymagały z mojej strony dużo pracy własnej i wysiłku, były dla mnie wielką przyjemnością.
23 września 2013 Renata - Project Manager
Bardzo dobry coach
Magdalenę Wojtkowiak cechuje wysoka etyka i profesjonalizm. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę i przestrzeń do rozwoju. Doskonale słucha i zadaje pytania. Jako klient czułam się komfortowo i bezpiecznie.
19 września 2013 Agnieszka - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wspaniała osobowość i pełen profesjonalizm. Coach z Magdą polecam każdemu, kto pragnie zmienić swoje życie i chce pracować nad sobą. Każde spotkanie z nią to potężny ładunek oczyszczających emocji, pozytywnej energii i niesamowitej motywacji do działania.
19 września 2013 Kamil - Koodrynator Dolnośląskiego Studia CATI
Bardzo dobry coach
Jestem zadowolona z efektów. Motywuje , potrafi zmienić tok myślenia i uwierzyć w siebie i swoje możliwości , realne możliwości.Pytania są trafne zgłębiają tajemnicę i potok rzeczy które jesteśmy w stanie zrobić choć byliśmy tego nie świadomi... . Odkrywa nasze talenty i łatwość nawiązywania kontaktu z samym sobą. Coach w 100% udany na celujący :)
19 września 2013 Dominika - Ankieterka
Bardzo dobry coach
Jest coachem który zrozumie i pomoże .Jestem bardzo zadowolona z coaching-u. Dzięki Magdzie Wojtkowiak uwierzyłam ze potrafię i mogę zmienić siebie i wydajność swojej pracy.Teraz wiem co trzeba zmienić żeby być lepsza ankieterka i jak poprawić coś w sobie .
19 września 2013 Kamila - Teleankieter
Bardzo dobry coach
Potrafi słuchać, podąża za klientem, daje swobodę myślową tzn. mozna spokojnie pomyśleć i z głębi serca odpowiedzieć sobie na zadawane pytanie. Daje przestrzeń i luz psychiczny. Zadaje trafne pytania.
19 września 2013 Violetta - Dyrektor d/s personalnych i płacowych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj