Maja Konefał

Popularność: 291
Bardzo dobry coach (5)
Jestem Maja. Pasjonatka życia, ludzi, emocji, komunikacji, psychologii, zgłębiania ludzkiej mentalności. Człowiek z krwi i kości, pragnący harmonii, wewnętrznego poukładania, równowagi w relacjach, pragnący doświadczać każdym zmysłem i cieszyć się światem z uważnością. Obecnie - poza etatową pracą - jestem trenerem "Wstępu do komunikacji opartej o Porozumienia Bez Przemocy (NVC)". Rozbudzając swój apetyt i pasję jestem na ścieżce rozwoju PbP, stałam się certyfikowanym trenerem ACI, praktykuję coaching oparty o potrzeby i jestem w trakcie kursu mediacji opartych o PbP. W przyszłości planuję również ścieżkę certyfikacji NVC. Czego pragnę to dzielić się i wspierać - oferując sesje coachingowe. Pracuję metodą Needs-Based Coaching i Coaching for Transformation - programy akredytowane przez ICF (International Coaching Federation) oraz w oparciu o Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Jednym z narzędzi jest także praca z cieniem - Embracing The Shadow - Self Integration, oparte na Systemie Wewnętrznej Rodziny (Internal Family System). Sprawdź, czy Coaching oparty na potrzebach to własnie to, czego szukasz. Umówmy się i rozmawiajmy. Bądźmy. Szukajmy. W pełnej akceptakcji, empatii, obecności będę Ci towarzyszyć na drodze do Twojego celu. To właśnie tu: kiedy zapomnisz o swoich skrzydłach, pomogę Ci je poczuć i rozwinąć, kiedy poczujesz rozbicie, pomogę Ci w dążeniu do spójności, kiedy zadrżysz w obawie, pomogę Ci odnaleźć poczucie bezpieczeństwa, kiedy będziesz rodarty, wesprę Cię w podjęciu autentycznych decyzji, kiedy poczujesz blokadę, będę Ci towarzyszyć na drodze do wolności. To Właśnie Tu. Będę obecna. Z serca.
Kontakt
Spotkajmy się osobiście lub online.
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Maja was recommended and I must admit that it was a great success. We had the opportunity to have 10 sessions. She can very quickly analyze, recognize and guide myself to my needs. After applying the knowledge gained into my private and professional lifes, I can see the positive results.
11 czerwca 2024 Thibault - Managing Director
Bardzo dobry coach
Maja - Niesamowity coach, który oświetlił moją scieżkę życia, pomogł uporządkować myśli, ustawić priorytety, odkryc swoja tozsamosc, wszystko we wspanialej atmosferze, pelnej empatii, tolerancji, zrozumienia, spokoju. Maja – niesamowity człowiek, który kocha to co robi i robi to co powinien. Polecam każdemu!
21 kwietnia 2024 Dorota - Manager
Bardzo dobry coach
Wspierający mentalny partner do podróży w siebie i przed siebie. Nie sugerując rozwiązań jednocześnie potrafi pomóc znaleźć odpowiedź, dać strukturę, a przy tym samym sprawia, że podjęcie decyzji wraz ze wszystkimi jej konsekwencjami należy do nas. Przy tym po prostu dobry i empatyczny człowiek. Jestem wdzięczny za to doświadczenie.
10 czerwca 2021 Sebastian - Właściciel
Bardzo dobry coach
Moje doświadczenie z pracy z Mają jest bardzo pozytywne. Maja prowadzi skuteczny coaching, z naturalną empatią , energią i pozytywnym podejściem. Posiada ogromne wyczucie, umiejętność dostrojenia się do klienta. To co mi pomogło to fakt, iż jako coach łączy w sobie profesjonalizm zawodowca z życzliwością i sympatią do ludzi. Maja nie komentuje, nie krytykuje, nie wyraża własnych opinii, nie stawia gotowych odpowiedzi, nie wyręcza klienta w braniu odpowiedzialności za swoje życie. Z drugiej strony ma też dużo doświadczenia biznesowego pracy w rolach liderskich i w dużych organizacjach co przekłada się na głębokie zrozumienie tematów w środowisku firmowym. Szczerze polecam.
27 maja 2021 Dariusz - Manager
Bardzo dobry coach
Spotkania z Mają to jedno z cenniejszych doświadczeń w poznawaniu siebie, jakiego doświadczyłam. W pracy nad sobą kluczowe jest partnerstwo, zaufanie do osoby prowadzącej oraz obustronna szczerość. Polecam sesje z Mają, gdyż w pracy coachera wykazała nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który wkłada całe swoje serce w to, co robi.
24 maja 2021 Roman - Team Leader
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj