Maja Konefał

Popularność: 201
Bardzo dobry coach (3)
Jestem Maja. Pasjonatka życia, ludzi, emocji, komunikacji, psychologii, zgłębiania ludzkiej mentalności. Człowiek z krwi i kości, pragnący harmonii, wewnętrznego poukładania, równowagi w relacjach, pragnący doświadczać każdym zmysłem i cieszyć się światem z uważnością. Obecnie - poza etatową pracą - jestem trenerem "Wstępu do komunikacji opartej o Porozumienia Bez Przemocy (NVC)". Rozbudzając swój apetyt i pasję jestem na ścieżce rozwoju PbP, stałam się certyfikowanym trenerem ACI, praktykuję coaching oparty o potrzeby i jestem w trakcie kursu mediacji opartych o PbP. W przyszłości planuję również ścieżkę certyfikacji NVC. Czego pragnę to dzielić się i wspierać - oferując sesje coachingowe. Pracuję metodą Needs-Based Coaching i Coaching for Transformation - programy akredytowane przez ICF (International Coaching Federation) oraz w oparciu o Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Jednym z narzędzi jest także praca z cieniem - Embracing The Shadow - Self Integration, oparte na Systemie Wewnętrznej Rodziny (Internal Family System). Sprawdź, czy Coaching oparty na potrzebach to własnie to, czego szukasz. Umówmy się i rozmawiajmy. Bądźmy. Szukajmy. W pełnej akceptakcji, empatii, obecności będę Ci towarzyszyć na drodze do Twojego celu. To właśnie tu: kiedy zapomnisz o swoich skrzydłach, pomogę Ci je poczuć i rozwinąć, kiedy poczujesz rozbicie, pomogę Ci w dążeniu do spójności, kiedy zadrżysz w obawie, pomogę Ci odnaleźć poczucie bezpieczeństwa, kiedy będziesz rodarty, wesprę Cię w podjęciu autentycznych decyzji, kiedy poczujesz blokadę, będę Ci towarzyszyć na drodze do wolności. To Właśnie Tu. Będę obecna. Z serca.
Kontakt
Spotkajmy się osobiście lub online.
Pierwsze spotkanie jest konsultacyjne i bezpłatne.
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Wspierający mentalny partner do podróży w siebie i przed siebie. Nie sugerując rozwiązań jednocześnie potrafi pomóc znaleźć odpowiedź, dać strukturę, a przy tym samym sprawia, że podjęcie decyzji wraz ze wszystkimi jej konsekwencjami należy do nas. Przy tym po prostu dobry i empatyczny człowiek. Jestem wdzięczny za to doświadczenie.
10 czerwca 2021 Sebastian - Właściciel
Bardzo dobry coach
Moje doświadczenie z pracy z Mają jest bardzo pozytywne. Maja prowadzi skuteczny coaching, z naturalną empatią , energią i pozytywnym podejściem. Posiada ogromne wyczucie, umiejętność dostrojenia się do klienta. To co mi pomogło to fakt, iż jako coach łączy w sobie profesjonalizm zawodowca z życzliwością i sympatią do ludzi. Maja nie komentuje, nie krytykuje, nie wyraża własnych opinii, nie stawia gotowych odpowiedzi, nie wyręcza klienta w braniu odpowiedzialności za swoje życie. Z drugiej strony ma też dużo doświadczenia biznesowego pracy w rolach liderskich i w dużych organizacjach co przekłada się na głębokie zrozumienie tematów w środowisku firmowym. Szczerze polecam.
27 maja 2021 Dariusz - Manager
Bardzo dobry coach
Spotkania z Mają to jedno z cenniejszych doświadczeń w poznawaniu siebie, jakiego doświadczyłam. W pracy nad sobą kluczowe jest partnerstwo, zaufanie do osoby prowadzącej oraz obustronna szczerość. Polecam sesje z Mają, gdyż w pracy coachera wykazała nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który wkłada całe swoje serce w to, co robi.
24 maja 2021 Roman - Team Leader
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj