Małgorzata Binias-Wilga

Popularność: 1759
Bardzo dobry coach (25)
Jako coach wspieram innych w poszukiwaniu sposobów na pracę z satysfakcją i poczuciem sensu (żeby odnaleźli swoje zawodowe flow), jednocześnie pamiętając o efektywności. Pracuję zarówno indywidualnie (coaching kariery, coaching managerski) jak i z zespołami (pomagam dogadywać się zespołom, zwiększać zaangażowanie, satysfakcję z pracy i efektywność). Jestem współautorką akredytowanego programu Szkoły Coachingu akredytowanego przez ICF (ACSTH ICF). Więcej na www.flowcoaching.eu Jestem akredytowanym coachem PCC International Coach Federation, posiadającym ponad 2000 godzin doświadczenia w pracy coachingowej. Jednym zdaniem pomagam innym w stawianiu i realizowaniu ambitnych celów w zgodzie z samym sobą :) A co Ty chciałabyś zmienić? Masz pytania? Chcesz sprawdzić czy coaching jest dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatne konsultacje. - Prowadzę również warsztaty i szkolenia. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu kompetencji coachingowych oraz coachingowego stylu zarządzania.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:

tel. 503-137-637
Specjalizacje
Miasta
Sosnowiec, Chorzów, Czeladź, Katowice, Dąbrowa Górnicza,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wyształcenie
Jestem psychologiem :)
Szkoła Coachingu ACSTH
https://flowcoaching.eu/1_5_szkola-coachingu.html

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z Gosią pozwoliły mi przełamać kilka barier oraz zmienić perspektywę, dzięki czemu ruszyłam z miejsca, w którym bardzo długo stałam. Spotkania odbywają się w bardzo miłej atmosferze, Gosia zadaje bardzo trafne pytania oraz stosuje różne metody coachingowe, co przekłada się na dużą efektywność tych spotkań. Polecam!
10 grudnia 2020 Katarzyna - Asystentka
Bardzo dobry coach
Wrocilam do pracy z Gosia, żeby popracować nad asertywnością w pracy. Gosia po raz kolejny wykazała się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pozytywnym podejściem. Dzieki temu współpraca z nią była przyjemnością. Jej duże doświadczenie zawodowe pomogło mi w krótkim czasie znaleźć rozwiązanie mojego problemu.
29 kwietnia 2019 Agata - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Miałam okazję pracować z Gosia podczas superwizji, polecam z czystym sumieniem. Doceniam za uważność, obecność, doprecyzowanie, cierpliwość i doświadczenie. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z superwizji, Gosia może odkryć tą fantastyczna tajemnice dla Ciebie, myślę, że zakochasz się w tej formie wsparcia jakie daje Gosia. Jeśli masz już doświadczenia z superwizorem, polecam odkryć inną przestrzeń
18 stycznia 2019 Monika - Coach
Bardzo dobry coach
Gosia świetny fachowiec - coching grupowy w ramach projektu Mama Wraca do Gry rewelacja wspaniały bodziec do działania motywacja korzystając z tej formy pomocy krok po kroku osiągniesz swòj cel i uwierzysz że masz w sobie wielki potencjał polecam.
2 września 2018 Ania - Urzędniczka
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie, zwłaszcza tym wszystkim, którzy mają swoją wymarzoną wizję w głowie, ale boją się podjąć ryzyko. Gosia jest świetna w stawianiu odpowiednich pytań, a coaching grupowy, który prowadziła, zainspirował mnie i dodał mi skrzydeł. Polecam. Warto.
1 września 2018 Anna - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Z Gosią się już chwilę znamy, więc jak zawsze we właściwym momencie moich wiraży zawodowych (i mamowych) zaproponowała mi coaching grupowy. Idealne rozwiązanie dla osób zadających sobie pytania bez odpowiedzi - czy? jak? co dalej?. Dzięki grupie i profesjonalnemu podejściu Gosi, odpowiedzi i skrzydła u ramion, zwane motywacją, znajdują się bez problemu. Zdecydowanie w grupie jest siła! Polecam gorąco!
11 maja 2018 Agnieszka - Architekt
Bardzo dobry coach
Gosia jest osobą niezwykle profesjonalną, zawsze doskonale przygotowaną i bardzo solidną. Naprawdę nadaje się do tej pracy. Łatwo nawiązuje relację z uczestnikami sesji, stwarza bezpieczną i przyjazną atmosferę do pracy. Brałam udział w cyklu sesji coachingu grupowego zorganizowanym przez Gosię. Udział w sesjach naprawdę pomógł mi przeanalizować moją sytuację zawodową, zidentyfikować kompetencje, wyznaczyć cele, uwierzyć w swój plan i zacząć działać! To dzięki Gosi (i dziewczynom biorącym udział w zajęciach, rzecz jasna!) pod tą opinią podpiszę się Ania - przedsiębiorca:) Polecam wszystkim, czas spędzony pod okiem Gosi na pewno nie będzie stracony.
11 maja 2018 Ania - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Gosia jest bardzo profesjonalna a jednoczenie bardzo ludzka i wpierająca. Coaching grupowy prowadzony przez Gosię był tym czego było mi potrzeba - przekonałam się, że inni mają podobne obawy by zmienić coś w swoim życiu zawodowym, jednocześnie trafnie zadawanie pytania doprowadziły do podjęcia decyzji co jest dla mnie ważne i jak to osiągnąć. A dodatkowo coaching grupowy to szansa na zawarcie ciekawych znajomości oraz grupa wsparcia, ktora ma ogromną moc napędowa do dalszego działania. Polecam :)
9 maja 2018 Marta - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Po coachingu grupowym moja głowa była pełna nowych pomysłów. Spotkania w gronie osób, mających podobne wyzwania, dawały mi morze inspiracji. Po każdym spotkaniu nabierałam coraz to większej wiary w siebie i swoich mozliwosci. Pełen profesjonalizm i trafne pytania w sedno! Dziękuje!!
9 maja 2018 Anna - Studentka
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm Gosi połączony ze swobodą daje poczucie komfortu i stwarza atmosferę do "otwarcia się", chociaż nie jest to wcale łatwe. Podczas sesji padają bardzo trudne pytania, na które czasem nie chce się odpowiadać lecz cierpliwość Gosi pomaga się i z takimi uporać. Wulkan pozytywnej energii, którą chciało by się zarazić to właśnie Pani Coach Gosia Binias-Wilga! Dziękuję, Ewa - początkujący przedsiębiorca.
13 listopada 2017 Ewa - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Do pierwszej sesji podchodziłam z dużą dawką niepokoju wywołanego wielką niewiadomą czego tak naprawdę mogę spodziewać się po coachingu i faktem, że sesje mają odbywać się przez telefon. Szybko okazało się, że taka forma jest nie tylko efektywna, ale również bardzo wygodna. Sesje z Gosią od pierwszej chwili dawały mi niesamowitą dawkę emocji, mnóstwo "materiału" do przemyśleń, ćwiczeń, otwarcia na inną organizację życia, na nowe spojrzenie na "stare sprawy". Pytania Gosi nie zawsze były komfortowe i łatwe, nie raz i nie dwa wywoływały we mnie potężną falę emocji! Praca z Gosią na pewno wydobywa ukryty w każdym z nas potencjał i poszerza perspektywę jaką mamy. Jedyne co musimy to otworzyć się na to i pozostać szczerymi w stosunku do coacha jak i samych siebie :)
26 czerwca 2017 Beata - Underwriter
Bardzo dobry coach
Małgosia to bardzo dobry coach , przewodnik!, Cenię ją za profesjonalizm w swojej dziedzinie, doświadczenie, pasję, ciepło, którym emanuje i bardzo pozytywną energię. Jeśli miałabym polecać coacha to byłaby to właśnie Małgosia!. Pomogła mi uporządkować chaos w głowie, dostrzec swoje mocne strony, Otworzyła nowy rozdział w moim życiu, znowu chce mi się żyć i oddychać pełną piersią. Teraz wiem czego chcę w życiu, pomogła mi wyznaczyć cele i je zrealizować. Uświadamia, że możesz wszystko, gdy tylko tego zapragniesz.Sesje coachingowe dają zupełnie nowe perspektywy. Polecam z pełnym przekonaniem
9 kwietnia 2017 Patrycja - Specjalista ds. administracji
Bardzo dobry coach
Z odrobiną niepewności i szczyptą strachu podjęłam decyzję o sesjach z Gosią. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że takie spotkania przełożą się na ogromny życiowy przewrót:-) Spotkania coachingowe z Gosią sprawiły, że przewartościowałam swoje życiowe cele, "pozbierałam myśli" i zapomniałam o niepewności i strachu. Dzięki Gosi wiem, jak budować swoje cele, jak dbać o swoje potrzeby. "Moja furtka do słonecznej i ciepłej łąki jest otwarta, powiem więcej...nie ma chmur, ani mgły, jest dom i życie, jestem ja - odnalazłam się na nowo:-)" To taki tajemniczy kod, między mną a Gosią. Gosia to niesamowita profesjonalistka,która umiejętnie i sprytnie potrafiła wydobyć ze mnie moje zasoby. Cierpliwość, poczucie bezpieczeństwa, ciepło, pogoda ducha, motywowanie ale też wymaganie.. tego potrzebowałam i to od Gosi otrzymałam. Dziękuję ci Gosiu bardzo za wszystko.
6 kwietnia 2017 Agnieszka - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Gosią były bardzo efektywnie spędzonym czasem w miłej atmosferze. W pracy z coachem ważne jest, aby oprócz umiejętności słuchania oraz zadawania właściwych pytań prezentował on/ona postawę holistyczną. Gosia umiejętnie wykorzystuje swoje doświadczenie biznesowe oraz wykształcenie psychologiczne, aby dotrzeć do źródła problemu. Przez co tematy poruszane na sesji dotyczą fundamentalnych aspektów a nie skupiają się na powierzchownym rozwiązaniu, efektem czego jest wypracowanie trwalszych rozwiązań. Polecam z całego serca Gosię jako coacha.
20 luty 2017 Piotr - inżynier
Bardzo dobry coach
Gosia pomogła mi uporządkować myśli i "postawiła mnie do pionu". Dzięki pracy z nią lepiej zrozumiałam swoje potrzeby i zdecydowałam o dalszym rozwoju. Teraz wiem, na co przeznaczę mój "wolny" czas na urlopie macierzyńskim. Dziękuję :)
25 stycznia 2017 Agata - Mama na macierzyńskim
Bardzo dobry coach
Czas spędzony z Gosią był zawsze wykorzystany bardzo owocnie. Perfekcyjnie przygotowana, potrafiła tak umiejętnie pokierować rozmowę, że sama nie orientowałam się kiedy nadchodziły rozwiązania moich "problemów". Zawsze uśmiechnięta i niesamowicie motywująca do działania. Dzięki niej robię teraz to co kocham i nie czekam aż nadejdzie "odpowiedni moment" na działanie. Cieszę się, że miałam okazję ją poznać, bo teraz wiem już gdzie się zwrócić w chwili zwątpienia zawodowego. Gosia raz-dwa postawi mnie na nogi. Jestem pewna! :)
10 stycznia 2017 agata - Fotograf
Bardzo dobry coach
Gosia to niekwestionowana profesjonalistka. Podjęłam współpracę z Gosią-coachem tak na próbę, z ciekawości, no i masz... jestem MAMĄ WRACAJĄCĄ DO GRY! Gosia wyłapywała i kierowała mnie na dokładnie te tematy, które wymagały pracy. Wyciągnęła mnie z chaosu myśli przeróżnych, pomogła ukształtować wizję tego co chcę tak naprawdę robić i dała motywację do działania. Gorąco polecam!
30 listopada 2016 Agnieszka - Architekt
Bardzo dobry coach
Dlaczego coaching? dlaczego Gosia? Byłam przekonana, że mam poukładane i zaplanowane życie- określone cele, wszystko 10 razy przemyślane i coaching nie jest mi do niczego potrzebny. Jednak ciągle stałam w miejscu i do tego celu się nie przybliżałam. Dobry plan to już coś, ale gdy za dobrym planem nic nie idzie to już gorzej, To właśnie dzięki sesjom z Gosią zdałam sobie sprawę z tego co mnie wewnętrznie blokuje przed prowadzeniem wymarzonego i zaplanowanego życia. Zawsze zadawała trafne pytania, uważnie wysłuchiwała i wspierała. To ona uwierzyła we mnie zanim ja to tak naprawdę zrobiłam! Pokonałam wewnętrzne słabości/blokady. Mogłam spokojnie, z pełną świadomością i wiarą w siebie ruszyć do przodu - i właśnie tego wsparcia było mi trzeba. Cieszę się, że nasze drogi się spotkały! Dziękuję Gosiu!
12 października 2016 Ewa - blogerka
Bardzo dobry coach
Gosia to przede wszystkim "ludzki coach" czyli ciepła i miła osoba. Po prostu dobrze się z nią rozmawia, a przy tym ma niezbędną wiedzę i narzędzia, żeby zasłużyć na miano dobrego coach! Dzięki spotkaniom z Gosią zauważyłam dużo rzeczy, których wcześniej nie widziałam i staram się to wykorzystywać. Zawsze dobrze przygotowana do spotkania. Punktualna i słowna.
9 września 2016 Alicja -
Bardzo dobry coach
Otwarta, optymistyczna, niezwykle motywująca i pobudzająca do działania. Sesje z Gosią są inspirujące, prowadzone w doskonałej atmosferze. Trafne pytania i dobrze dobrane ćwiczenia pozwoliły mi na uporządkowanie drogi do celu. Dzięki Gosiu!
22 kwietnia 2016 Monika - mama w drodze do celu
Bardzo dobry coach
Coaching to droga to zmiany i lepszego zrozumienia samego siebie. W tę ciekawą podróż miałem przyjemność wybrać się z pomocą Gosi. Prowadzony przez nią proces coachingowy był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem i pozwolił mi na osiągnięcie wyznaczonych celów. Gosia jest fachowacem i doskonale porusza po meandrach sztuki coachingowej. Stosowanie różnorodnych narzędzi oraz doskonałe przygotowanie do sesji są jej moocnymi stronami. Zdecydowanie polcem Gosię jako coacha.
27 grudnia 2014 Karol - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Otwarta na moją osobę, trzyma rękę na pulsie, asystuje w dążeniu do celu, motywuje, pobudza do działania, inspiruje. Pomogła mi uporządkować to, z czym trudno mi było się uporać samej. Doskonała intuicja i wczucie się w sytuację. W moim odczuciu coaching jest dla Gosi prawdziwą pasją.
10 października 2014 Martyna - psycholog
Bardzo dobry coach
Gosia jest profesjonalistką w tym co robi i robi to z sercem, prócz wiedzy, z której potrafi korzystać, umie takze stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Polecam.
12 sierpnia 2014 dagmara - coach
Bardzo dobry coach
Fantastyczne sesje z doskonałym coachem. Sesje bardzo przyjemne. Gosia stwarza doskonała atmosferę na zajęciach, która umożliwia dogłębną analizę samego siebie. Dzięki sesji wiem,że do wyznaczonego celu można dotrzeć niekoniecznie wielkimi krokami. Dziękuję Gosiu!
2 lipca 2014 Katarzyna - w trakcie poszukiwań
Bardzo dobry coach
Gosia posiada umiejętność zadawania trafnych pytań oraz jest uważnym obserwatorem i słuchaczem, co przekłada się na słuszne spostrzeżenia. Podczas sesji została stworzona miła i bezpieczna atmosfera do pracy. Sesje z Gosią zainspirowały mnie do działania.
6 czerwca 2014 Żaneta - Asystentka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

5 ważnych kroków, które zbliżą Cię do Klienta
2 maja 2017
Możesz być świetnym w tym co robisz, ale nie odniesiesz sukcesu, jeżeli odbiorcy Twoich produktów lub usług się o Tobie nie dowiedzą…