Małgorzata Kucharska

Popularność: 450
Bardzo dobry coach (10)
Zawodowo jestem Coachem Praktyk Biznesu,Dietetykiem, Psychologiem Przedsiębiorczości i Zarządzania, Członkiem EMCC Polska ( European Mentoring & Coaching Council). Prywatnie mamą, żoną, miłośniczka zwierząt, praktykuję jogę, aerobic, jeżdżę na rowerze, wrotkach, łyżwach. Jestem zwyczajną dziewczyną, realizuję swoje marzenia. Ty też możesz. Uwierz w to, przyjdź na coaching, rozwiń skrzydła i leć...gdzie chcesz. Zapraszam Cię w podróż do Twoich własnych możliwości.
Kontakt
Zadzwoń lub napisz do mnie dziś.

601-911-096
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Kochani Klienci,
Dziękuję Wam za to, że mogę Was inspirować do zmiany i motywować do działania. Jesteście dla mnie natchnieniem. MK

Opinie

Bardzo dobry coach
Małgosia to ciepła i bardzo pozytywna osoba. Jest profesjonalna, dobrze przygotowana do spotkań i potrafi słuchać. Daje proste wskazówki i potrafi motywować. Dzięki niej uświadomiłam sobie, że zmiana mojego życia/myślenia zależy tylko ode mnie . Rekomenduje:)
3 lipca 2017 Dominika - finanse
Bardzo dobry coach
Pozostając interdyscyplinarną, Małgorzacie udaje się z większym sukcesem dotrzeć do niebezpiecznych rejonów i uwolnić je od niepokoju. Rzadka kombinacja, mniej kurczowego trzymania się podręcznika na rzecz otwarcia się na człowieka, bez obawy dzielenia własnych doświadczeń. Elastyczny terapeuta przestaje być oksymoronem. Z coachem i psychologiem w jednym.
12 listopada 2015 Paweł - muzyk
Bardzo dobry coach
Jestem zadowolony z sesji coachingowej z Małgosią. To co najbardziej mnie zaskoczyło to umiejętność szybkiego doboru nieznanych mi dotąd narzędzi coachingowych w momentach które były dla mnie trudne. Elastyczność Gosi, a zarazem godna podziwu precyzja w doborze pytań, pomogły mi wyciągnąć zamierzony konkret ze spotkania. Praca domowa, którą otrzymałem od Małgosi, dała mi możliwość dalszego badania tematu z innych perspektyw i nie ukrywając... trafiła w sedno problemu. Dziękuję i polecam.
24 października 2015 Piotr - Sales Menager, recruiter
Bardzo dobry coach
Krótko, celnie, treściwie i na temat, ufam że to dobra decyzja podejmując spotkanie w sprawie coachingu... Bardzo trafna ocena sytuacji, ciekawe spostrzeżenia i ciekawe narzędzia pracy, gorąco polecam panią Małgosie...
26 maja 2015 Karol - interim manager consultant
Bardzo dobry coach
Gosia to ciepła, pozytywna osoba, budząca zaufanie i emanująca spokojem. Bije od niej niesamowita radość życia (wystarczy spojrzeć w jej oczy) a to zaraźliwe i super motywujące. Sesje z nią przepływają swobodnie - jeśli sobie sami oczywiście na to "pozwolimy" ;), ale ona stwarza ku temu idealne warunki, jest otwarta, potrafi słuchać i wyłapując co dla nas "najlepsze" w danym momencie. Z przyjemnością można iść z nią za rękę, by poprowadziła na odpowiednią-tę naszą ścieżkę. Polecam :)
12 maja 2015 Milena - dietetyk
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom z Gosią stałem się bardziej świadomym człowiekiem, moje odkrycia pozwoliły mi działać skuteczniej i lepiej dla mnie :). Gosia to empatyczny, energetyczny i entuzjastyczny coach. Widzi więcej niż inni, ma wspaniałą intuicję i kocha to co robi. Dziękuję .... i już umówiłem się na następna sesję!
26 kwietnia 2015 Jacek - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Małgosia to chodząca bomba energetyczna, od której jednocześnie emanuje spokój i harmonia. To osoba, która potrafi dotrzeć do ludzi, nie stwarza dystansu. Już po pierwszym spotkaniu uświadomiłam sobie, że muszę się wyciszyć i sama ze sobą dojść do porozumienia żeby wiedzieć czego ja tak naprawdę oczekuję od życia, jaki jest mój CEL, że muszę go określić jasno i dążyć do niego. Małgosia swoim profesjonalizmem pomogła mi to sobie uświadoić. Za co bardzo dziękuję:)
25 kwietnia 2015 Agata - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Kiedy dziś myślę o odbytej sesji coachingowej… to czuję się zmotywowana do pracy nad sobą i chciałabym więcej takich doświadczeń. Małgosia jest profesjonalna,rzetelna,ciepła i bardzo dobrze zorganizowana. Daje fajne, proste wskazówki i potrafi słuchać. Zrozumiałam i uświadomiłam sobie, że zmiana siebie zależy głównie ode mnie.Serdecznie polecam :)
25 kwietnia 2015 Ela - Księgowa
Bardzo dobry coach
To co widać od razu przy pierwszym kontakcie to pasja w działaniu. Małgorzata bardzo szybko nawiązuje kontakt i jest on bardzo naturalny, co miało wpływ na moją otwartość i przebieg sesji. Efekty widać po pierwszym spotkaniu, z którego wyszedłem z wypracowanym rozwiązaniem i chęcią działania. Dziękuję
22 kwietnia 2015 Mariusz - Doradca finansowy/trader
Bardzo dobry coach
Fantastyczna, nie stwarzajaca dystansu kobieta z osobowoscia :) Sama doradzam innym od lat i sadzilam , ze znam siebe na wylot ! Podczas sesji bylam zaskoczona i poruszona :) Uslyszalam swój wewnętrzny imperatyw ....Cudowna , intrygujaca sesja która autentycznie odmieni moje zycie ...czego jestem pewna .Polecam !!!!
21 kwietnia 2015 Monika - astrolog/ doradca duchowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Myśl twórczo, działaj kreatywnie.
30 maja 2015
Zapraszam Cię w podróż do Twoich własnych możliwości. Do krainy wyobraźni, fantazji i inspiracji . Użyj swojego potencjału i realizuj własne marzenia.
Jest praca dla chętnych.
1 maja 2015
W czym jesteś dobry/dobra, a czego potrzebujesz się nauczyć? Poznaj swoje kompetencje zawodowe.
Jaka jest różnica między, Terapeutą, Trenerem a Coachem?
25 kwietnia 2015
Jak przeczytasz poniższy przykład już nigdy nie pomylisz trenera z coachem, albo coacha z terapeutą. Może nawet znajdziesz ważną dla siebie potrzebę, z którą zwrócisz się do odpowiedniego specjalisty.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom