Małgorzata Rybak

Popularność: 237
Bardzo dobry coach (8)
Pomagam zmierzać ku życiu, w którym więcej jest sprawczości, świadomości siebie, wrażliwości i odwagi. Wspieram w budowaniu kontaktu z własnym ciałem i uczuciami, po to, by rozumieć informacje, z jakimi przychodzą i korzystać z ich siły. Pomagam rozwijać życzliwą i wspierającą relację z sobą samym. Pomagam wychodzić z poczucia utknięcia i szukam z klientami nowych, ożywiających perspektyw, by mogli przybliżać się do tego, na czym im zalezy najbardziej i ku życiu, którym chcieliby żyć. Przyglądamy się także trudnościom i temu, co za nimi stoi. Pomagam spotkać się także ze swoim lękiem i innymi trudnymi uczuciami. Bilet wstępu ma każde z nich: złość, smutek, bezradność, zamęt, rozczarowanie, żal. Sesje mogą zapoczątkować Twój własny proces bycia z tymi uczuciami, opiekowania się nimi i czerpania z ich mądrości. Często na tej drodze spotykania się ze sobą samym dochodzi do głosu wewnętrzny krytyk lub inne części, które - choć są nazywane przez klientów w różny sposób (np. Sędzia, Policjant, Stróż etc) - łączy hamująca rola, jaką pełnią. Pomagam w nawiązaniu dialogu z tymi częściami, zrozumieniu ich oraz w poszerzeniu wewnętrznego świata o bardziej wspierające głosy. Na sesji także świętujemy małe kroki i sukcesy, wydobywamy na światło dzienne zasoby i odnajdujemy nowe miejsca, w których mogą być wsparciem. Pracując metodami coachingowymi, pomagam usłyszeć siebie i zorientować się w Twoim własnym świecie. Pomagam odzyskiwać poczucie wpływu na własne życie. Pracuję także z dylematem i procesami decyzyjnymi, gdy potrzebujesz obejrzenia różnych opcji i wybrania kierunku, w którym chcesz podążać. Ukończyłam ogólnopolską Szkołę Coachów Akademii SET oraz szkołę Need-Based Coachingu (prowadzoną przez Pernille Plantener), która czerpie z nurtów: Porozumienia bez Przemocy (NVC), Coachingu Transformacyjnego oraz Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS). Ukończyłam liczne kursy i procesy w ramach człowieczeństwa/rodzicielstwa bliskości (RB). Pracuję zgodnie ze standardami etycznymi ICF (Międzynarodowa Federacja Coachingu). Jestem w długoterminowej psychoterapii własnej oraz poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Posiadam akredytację CCA (Core Coach Accreditation) w SET Accreditation Program oraz jestem w procesie akredytacji na poziomie ACC ICF. Prowadzę sesje w języku polskim i angielskim / I offer coaching sessions in Polish and in English (I have MA degree in English Studies at Wrocław University).
Kontakt
Umówienie się na sesję poprzedza darmowa, 30-minutowa konsultacja zdalna (wideorozmowa).

Pracuję online oraz stacjonarnie w gabinecie w ośrodku "Wyspa Mocy" przy ul. Bartla 7a/2 we Wrocławiu (okolice Mostu Zwierzynieckiego).

Odpowiadam na wiadomości mailowe, mogę także oddzwonić, jeśli zostawisz mi sms-a z prośbą o kontakt.
606 248 437
Cena
170zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
RABATY
Cena za pakiet 6 sesji = 750 zł. Możesz zrezygnować z pakietu w trakcie trwania procesu. Zwrócę Ci wówczas pozostałą kwotę, pomniejszoną o wartość regularnej sesji (150 zł) pomnożoną przez ilość zrealizowanych sesji.

Opinie

Bardzo dobry coach
Każde spotkanie z Małgosią jest jak dotknięcie innego świata, lub też innego jego wymiaru – tego ciepłego, dobrego, wytęsknionego. W którym możesz się rozgościć ze wszystkim, co w sobie nosisz. Ożywia i karmi. Jest głębokie, spokojne, a jednocześnie konkretne i dążące do dotknięcia istoty sprawy, które to staje się zaczątkiem procesu zmiany. Podczas sesji dostaję na przyglądanie się sobie, swoim myślom, postawom i zachowaniom czasu tyle, ile potrzebuję. Jeśli ktoś mnie pogania, to ja sama... I też dobrze to zauważyć:) Czuję się akceptowana, dlatego odważam się wypowiedzieć na głos to, co leży mi na sercu, często pierwszy raz nawet przed sobą. Eksperymentuję, próbuję. Jak to jest pozwolić sobie poczuć, pomyśleć, powiedzieć coś innego niż zwykle. Zbadać stan na dziś i zobaczyć, jak chcę, by było. Rozciągnąć swoje widzenie spraw dzięki celnym, lecz nie przypierającym do muru pytaniom, dobrze dopasowanym ćwiczeniom. Małgosia wkłada w pracę swoje serce, myślę, że lubi to, co robi i to naprawdę się odczuwa, że jest w zmaganiach z Tobą, kibicuje Ci i wspiera całą sobą – profesjonalnym warsztatem, bogatym doświadczeniem i ludzką życzliwością. Szczerze polecam coaching z Małgosią, a także warsztaty i niezwykłą wrażliwością pisane artykuły na blogu.
26 kwietnia 2022 Agnieszka - redaktor
Bardzo dobry coach
Jesteśmy z Małgosią w już kilkumiesięcznym procesie. Spotkania z Gosią to czas pełen łagodności, uważności, obecności i akceptacji. Wszystkie te jakości zapraszają do szczerości i głębokiego wglądu w siebie. Towarzyszenie Gosi podczas sesji pozwala na odwagę w kontakcie z samą sobą. Owocami procesu są konkretne działania i kroki, które podejmuję po sesjach. Bardzo cenię naszą pracę, bo żywa obecność i zaangażowanie Gosi pomaga wytyczać cele, przyglądać się swojemu wewnętrznemu życiu emocjonalnemu, poszerzać perspektywę i pielęgnować swoje mocne strony, co w konsekwencji przekłada się na podjęcie konkretnych zadań, działań i dokonywanie wielu pięknych zmian :). Z serca polecam Gosię jako Coachkę, której intuicji warto zaufać ♥
11 stycznia 2022 Urszula - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Z Małgosią pracuję już od kilku miesięcy. Nad moimi relacjami osobistymi, planami zawodowymi, nam moim wewnętrznym krytykiem, brakiem motywacji. To zupełnie wyjątkowy dla mnie czas. Co się u mnie zadziało? Stopniowo odzyskuję, dawno nie odczuwany spokój. Grunt pod nogami. Pewność, że ideę w dobrym kierunku. Odporność, na samokrytykę i lęk przed porażką, oceną. Te sesje bardzo mnie budują. Jestem ogromnie wdzięczny, że spotkałem na swojej drodze taką osobę jak Małgosia. Mądrą, empatyczną obdarzoną niesłychaną intuicją. Gorąco polecam sesje z Nią. Dla mnie są czymś znacznie głębszym niż klasyczny coaching.
13 maja 2021 Robert - prawnik
Bardzo dobry coach
Jestem po kilku sesjach coachingowych u Małgosi i po każdej miałam konkretny efekt. Małgosia pomogła mi ruszyć z miejsca. Na spotkaniach padały ważne pytania, które pomogły mi załatwić problemy i skupić się na tym, co ważne. Uporządkowałam dzięki temu wiele kwestii. Zobaczyłam też nowe sposoby na wsłuchiwanie się w siebie i swoje potrzeby. Te spotkania to było dokładnie to, czego potrzebowałam!
4 maja 2021 Ewa - mama i edukator
Bardzo dobry coach
Kiedyś słowo coach źle mi się kojarzyło:) Spotkania z Małgosią odmieniły moje spojrzenie na coaching ale przede wszystkim na samego siebie. Cieszę się, że miałem okazje do poznania tak wyjątkowej osoby. Miałem dużo różnych wątpliwości związanych z decyzjami, jak i z życiem zawodowym. Dzięki współpracy i towarzyszeniu Małgosi mogłem dojść do ważnych odpowiedzi. Ważna dla mnie była cierpliwość i poczucie bezpieczeństwa które towarzyszyło w trakcie sesji. Polecam. Bardzo dobry coach! :)
22 kwietnia 2021 Łukasz - architekt rozwiązań sieciowych
Bardzo dobry coach
Największym dla mnie pozytywnym zaskoczeniem po naszym pierwszym spotkaniu było "Jak ona cudownie pyta!!!! Jak dużo! I jak trafnie! I jakie te pytania są pomocne!". Małgosia pyta, słucha, notuje, mówi, co usłyszała, nie ocenia, nie cenzuruje. Każdy głos we mnie traktuje poważnie, jako posłańca, który o coś chce się zatroszczyć. I tego się od niej uczę w tym procesie. Jest ciepła, uważna, daje z siebie wszystko. Zamiast rozwiązywać moje problemy, prowadzi mnie do uwalniającej sprawczości. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie coaching - jako turbo-doładowanie, które z czasem się wypali. Doświadczenie pracy z Małgosią to inwestycja długofalowa. Nie bazuje na wzbudzaniu chwilowych wznoszących emocji, ale uczy obserwować, myśleć i samemu szukać rozwiązań. Polecam gorąco.
16 kwietnia 2021 Asia - Mama
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem polecam pracę coachingową z Małgosią! Miałem przywilej towarzyszyć jej na drodze stawania się coachem a także, gdy pracowała już z wieloma klientami. Od samego początku po dzień dzisiejszy jestem pełen uznania, szacunku oraz podziwu dla profesjonalizmu, który Małgosia sobą i swoją pracą reprezentuje. Małgosia wsłuchuje się w swoich klientów, w pełni się angażuje, wspiera i wierzy. Dodatkowo stale dba o swój rozwój będąc w procesie superwizyjnym. Życzę Naszej społeczności takich coachów! :)
13 kwietnia 2021 Jacek Jokś - coach PCC, superwizor coachingu
Bardzo dobry coach
Do Małgosi trafiłam w trudnym dla mnie okresie życia i była to najlepsza osoba, do której mogłam się udać. W przyjaznej, uważniej atmosferze przepracowałyśmy trudne decyzje, wątpliwości, lęki i wyzwania. Małgosia słuchała bardzo cierpliwie i głęboko, nie oceniając. Dzięki niej odnalazłam zasoby i empatię dla samej siebie. Wspaniała, ciepła i skuteczna coach!
12 kwietnia 2021 Anna - Muzyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj