Małgorzata Werner

Popularność: 1311
Bardzo dobry coach (25)
Certyfikowany coach PCC (wg standardów ICF), coach systemowy - ustawienia systemowe Hellingera, trener biznesu, mediator ds cywilnych, rodzinnych, gospodarczych i karnych, doradca biznesowy, praktyk biznesu, 20 lat doświadczenia zawodowego. Coaching (w tym również training on the job, shadow coaching), szkolenia, doradztwo, mediacje i ustawienia systemowe zarówno dla biznesu jak i rodzinne to moja prawdziwa pasja. Wszystkie te kompetencje łączy jedno - orientacja na człowieka i praca na rezultacie. Dzięki tym umiejętnościom z powodzeniem przeprowadzam zarówno firmy jaki indywidualnych klientów przez proces zmiany ku prawdziwym i wymiernym sukcesom. Życie to podróż, nie wyścig....coaching to wspaniały towarzysz tej podróży :) Jeżeli pieniądze to JEDYNA przeszkoda z powodu, której nie możesz skorzystać z coachingu czy ustawień systemowych to nie przeszkoda - zadzwoń :)
Kontakt
tel. 535 198 208
Specjalizacje
Miasta
Certyfikowany Mediator
Europejska Szkoła Mediacji, Akademia ADR
Certyfikowany coach
Studia Zawodowe Coachingu w prestiżowym Instytucie Mukoid (poziom ACC) oraz Zaawansowane Studia Coachingu - Profesjonalny Coach PCC (poziom PCC); Mukoid Institute's Professional Coach Training Program
- coaching zgodnie ze standardami International Coach Federation oraz Kodeksem Etyki Coacha ICF
Trener biznesu Doradca biznesowy
Sprawdź moje doświadczenie, przygotowanie oraz referencje na https://www.linkedin.com/in/mwerner-trener-coach-doradca http://www.goldenline.pl/323019/
Coach systemowy
Ustawienia systemowe grupowe i indywidulne; IV edycja szkolenia Rozwiązania Systemowe J+G Damian Janus, Kraków

Opinie

Bardzo dobry coach
Alicja to super coach! Połączenie profesjonalizmu, pasji z ciepłem i dobrą energią. Alicja pomogła mi uporządkować chaos w głowie dotyczący różnych sytuacji. Dzięki użytym narzędziom i odpowiednim pytaniom pomogła mi uporządkować moje myśli, wyznaczyć zadania, cele i je zrealizować. Uświadomiła mi również moje mocne strony. Wskazała drogę pozytywnego myślenia i szukania rozwiązań. Polecam z całego serca! Na pewno jeszcze wrócę żeby utrwalić obraną drogę.
7 sierpnia 2022 Magda - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Małgosia jest osobą od której bije ciepło i blask. Mądra, lecz nie mądrząca się. Świetny kontakt z ludźmi, wzbudza zaufanie, jest troskliwa i ma poczucie humoru. Duża wiedza oraz pełen wachlarz metod nauczania. Każde szkolenie jest nowym doświadczeniem. Polecam bardzo!
30 października 2018 Anna - Szkolenia
Bardzo dobry coach
Jestem po pierwszym spotkaniu z Panią Małgosią i ........ jestem spokojniejsza, bo swoim profesjonalizmem, spokojem i emanującym ciepłem uświadomiła mi, że problem który pojawił się u mnie dwa lata temu jest na pewno przejściowy, dała wskazówki, które w ciągu kilku chwil pozwoliły mi się uspokoić i umożliwiły mi rozpoczęcie myślenia o tym, co będzie w pozytywnym świetle. A przecież to dopiero początek zmian. Polecam.
13 października 2018 Ola - Księgowa
Bardzo dobry coach
Małgosia to bardzo dobry coach , przewodnik! Cenię ją za profesjonalizm, doświadczenie, pasję, ciepło, którym emanuje i pozytywną energię. Jeśli miałabym polecać coacha to byłaby to właśnie Małgosia! Pomogła mi uporządkować chaos w głowie, dostrzec swoje mocne strony. Gosia otworzyła nowy rozdział w moim życiu, znowu chce mi się żyć i oddychać pełną piersią! Teraz wiem czego chcę w życiu, pomogła mi wyznaczyć cele i je zrealizować. Uświadamiła, że mogę wszystko, gdy tylko tego zapragnę. Sesje coachingowe dają zupełnie nowe perspektywy. Polecam z pełnym przekonaniem!
21 luty 2018 Karina - Social Media Manager
Bardzo dobry coach
Poznałam Małgosię w czasie kiedy miotałam się w życiu.Nie potrafiłam sprecyzować jak ma wyglądać moja dalsza kariera zawodowa, i w jakim środowisku pracy czułabym się najlepiej.Bardzo dużo czasu poświęcałam na "wałkowanie" problemów, co z kolei wpędzało mnie w stan niemocy.Tkwiłam w zawieszeniu.Nie zdawałam sobie sprawy, że odpowiednie pytanie, zadane przez odpowiednią osobę, może wskazać rozwiązanie,którego szuka się długi czas.Małgosia w trakcie sesji udowodniła mi, że jest to możliwe.Spotkania te, uważam za bardzo skuteczne, i bardzo profesjonalne. Dzięki nim zmieniłam spostrzeganie siebie i świata, ruszyłam do przodu i zmieniam swoje życie.Bardzo cenie inspirujących, uśmiechniętych, pełnych dobroci ludzi. Z całą pewnością Małgosia do nich należy.
10 stycznia 2018 Natalia - biznes online
Bardzo dobry coach
Małgosia jest niesamowita i piszę to z pełną odpowiedzialnością! Osobowość i energia Małgosi w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami daje człowiekowi siłę do działania, przełamywania stereotypów własnego postepowania i co najważniejsze przeprowadzania trudnych często zmian życiowych. W tym procesie Małgosia jest genialnym przewodnikiem. Przede wszystkim potrafi dostrzec i bardzo jasno przedstawić problemy, które zakłócają nasze funkcjonowanie w życiu zawodowym czy osobistym i co bardzo ważne pomaga się z nimi zmierzyć. Poza tym widać wyraźnie, że doświadczenie życiowe Małgosi jest tym, co doskonale uzupełnia jej przygotowanie merytoryczne jako coacha i czyni ją osobą naprawdę kompetentną w dziedzinie, w której pracuje
4 października 2017 Lucyna - Przedsiębiorca/ Projektant
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Panią Gosię. Każda kolejna sesja dawała mi odpowiedź na nurtujące mnie od dawna kwestie.Spotkania coachingowe były bardzo inspirujące i uświadomiły mi tak wiele rzeczy z których nie zdawałam sobie sprawy. Pani Gosia jest nie tylko dobrym coachem, ale także cudownym człowiekiem. Dodała mi wiary w siebie i towarzyszyła z zaangażowaniem w moim procesie zmian i pracy nad sobą.Jest bardzo otwarta, empatyczna i uważna na drugiego człowieka. Raz jeszcze polecam.
25 sierpnia 2017 Joanna - Menadżerka
Bardzo dobry coach
Sesje z Małgosią pozwoliły mi spojrzeć na siebie, na problemy, na sytuacje w sposób, jaki do tej pory nie patrzyłam. Uzyskałam spokój, wewnętrzną siłę, nowe życie. Spotkana były oparte na trafnych pytaniach wywołujących refleksje i nowe odkrycia, w atmosferze spokoju, swobodzie wypowiedzi, empatii w naszych relacjach. Przeszłam wewnętrzną metamorfozę.
28 lipca 2017 Ola - Manager
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Niezwykła osoba, wspaniała atmosfera pracy, pełen profesjonalizm. Początkowo z pewnym dystansem podchodziłam do samego coachingu. Jednak wszystkie moje obawy rozwiały się w trakcie pracy z Małgorzatą. Zyskałam wgląd w siebie i zmianę w obszarze nad którym pracowałam. Dodatkowo zobaczyłam jak ważny jest proces własnego rozwoju i jak można świadomie przez niego przechodzić. Na pewno na tym nie zakończę.
26 czerwca 2017 Sylwia - Menadżerka
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie, zaangażowanie, perfekcja w wykonaniu, a przy tym ludzkie spojrzenie, serdeczność, szczerość, radość… Na takich fundamentach można budować współpracę z Gosią, a tym bardziej rekomendować ją wszystkim. Jest ona ekspertem w swojej dziedzinie. Gosia wyróżnia się profesjonalnym podejściem, imponującą wiedzą i wysokim poziomem kompetencji. Potrafi skutecznie motywować do działania! Z pełną odpowiedzialnością polecam GOSIĘ !!!
8 maja 2017 Monika - Asystentka Prezesa
Bardzo dobry coach
Korzystałam już 4 razy z coachingu z różnymi osobami, dzięki temu oraz jako że sama jestem trenerem myślę, że umiem dobrze ocenić jakość pracy i profesjonalizm Małgorzaty Werner. Z całego serca polecam ją jako świetnego coacha. Małgorzata prowadzi proces bardzo pewnie i bezpiecznie, z poszanowaniem uczuć i wrażliwości drugiej osoby ale jednocześnie dzięki swemu doświadczeniu biznesowemu i osobistemu wie jak robić to w sposób pewny i jak zachęcić do wyjścia ze strefy komfortu żeby polepszyć jakość funkcjonowania klienta.
3 maja 2017 Martyna - przedsiebiorca/ trener
Bardzo dobry coach
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ "Gorąco polecam coaching, prowadzony przez Gosię, nie tylko ze względu na jej wrażliwość na moje uczucia i wątpliwości, ale także dlatego, że jest to serdeczna i otwarta osoba. . Gosia pokazała mi narzędzia, które pomagają mi skutecznie osiągać wyznaczony cel. Spotkanie z coachem, to był bardzo ważny krok w moim życiu i polecam je każdemu. Sama również skorzystam z długofalowego coachingu Gosi, gdy zdecyduję się na poważną zmianę mojej sytuacji zawodowej."
27 kwietnia 2017 Monika - Kosmetolog
Bardzo dobry coach
Pani Małgosia, poza wysokiej klasy fachowością, wkłada swoje serce w to co robi, co jest równie cenne. Do tego wszystkiego wyjątkowa EMPATIA. Kontakt z Panią Małgosią, oprócz korzyści profesjonalnych to również wielka przyjemność. Potrafi uskrzydlić, wzbudzić entuzjazm..... Piękna osobowośc.
26 kwietnia 2017 Joe - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Profesjonalna, zaangażowana, budząca zaufanie i budująca poczucie bezpieczeństwa.Empatyczna, wykazuje troskę o dobro i przyszłość klienta, prezentując uczciwość, szczerość, wrażliwość i szacunek. Pomogła mi pozbyć się ukrytych obaw i odkryć nowe punkty widzenia dając mi prawdziwą siłę i inspirację do działania. Polecam!!!
26 kwietnia 2017 Magdalena - nauczyciel specjalista
Bardzo dobry coach
Chyba każdy choć raz w życiu dociera do tzw. ściany i nie ma pojęcia co z tym zrobić. Zamiast skupiać się na tym co nie wychodzi zaufajcie prawdziwej profesjonalistce. Gosia pokaże wam wachlarz możliwości, a przede wszystkim doda otuchy. Ta kobieta niemożliwe zamienia w możliwe - to wspaniała cecha! Prócz niesamowitej wiedzy i umiejętności "naprawiania" ludzkich problemów, Gosia jest bardzo energetycznym, ciepłym człowiekiem o pięknej duszy. Polecam z całych serca!
26 kwietnia 2017 Kamilla - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Małgorzata to nie tylko profesjonalizm, wiedza, ale też, a może przede wszystkim niezwykle ciepła osoba. Dzięki jej postawie, umiejętności budowania relacji mogłem poddać się procesowi bez żadnych obaw i ograniczających myśli. Trafne pytania, głębokie słuchanie pozwoliły mi poważnie podejść do pracy nad sobą. Z przyjemnością wystawiam tą rekomendację i chętnie skorzystam z kolejnych sesji
1 marca 2017 Marcin - Menadżer Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Profesjonalna, zaangażowana, budząca zaufanie i budująca poczucie bezpieczeństwa i relacji w taki sposób, że trudno przestać do niej mówić. To „obecność coachingowa” na najwyższym stopniu. Okazuje autentyczną troskę o dobro i przyszłość klienta, prezentując przy tym nieprzerwanie osobistą uczciwość, szczerość, wrażliwość i szacunek. Pomogła mi pozbyć się ukrytych obaw i odkryć nowe punkty widzenia dając mi prawdziwą siłę i inspirację do działania. Gorąco polecam!
1 marca 2017 Agata - Trener, doradca
Bardzo dobry coach
Współpraca z Gosią wpłynęła bardzo pozytywnie na moje życie zawodowe i prywatne. Nabrałam pewności, że to co robię jest dobre. Wprawnie przeprowadzony cauching pomógł mi odnaleść właściwą drogę, którą chcę podążać. Warto uświadomić sobie co tak naprawdę nas nurtuje, skąd się to bierze i czy czasami nie tracimy cennej enegii na niepotrzebne sprawy. Odkryłam że część nurtująch mnie spraw sama się rozwiązała przy poprawie innych aspektów.Trzeba mieć zaufanie do samego siebie, być kreatywnych i żyć świadomie. Czasami pomaga jak się odpuści :) Jeden wniosek nasunął mi się już w trakcie pierwszych spotkań : wszystko jest w naszej głowie- nasze podejście do życia bardzo wpływa na to jak się czujemy, jak mamy zaplanowane życie, poukładane sprawy. Pozytywna wizja tego co robimy jak reagujemy na spotykające nas sytuacje sprawy bardzo pomaga. Ważna jest również głębsza analiza nurtujących nas spraw po okiem sprawnego mentora, która pozwala nam zauważyć nad czym mamy się skupić, a co tak naprawdę jest tylko wytworem naszej wyobraźni. Polecam cauching z Gosią Sitko, jako bardzo ciekawie spędzony czas na osobisty rozwój.
21 luty 2017 Joanna - specjalista ds eksportu
Bardzo dobry coach
Cudowna osoba, wspaniały coach. Gorąco polecam i samą coach jak i coaching jako wspaniałe wsparcie własnego rozwoju. Niesamowite rezultaty. Uważność, wsparcie, pytania dające głęboko do myślenia. Jestem w procesie i z ogromną ciekawością idę na każde kolejne spotkanie.
9 luty 2017 Iwona - Control Manager
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba i super coach ,profesjonalizm w każdym calu ! Każde spotkanie z Małgosią to wielka pomoc i ukojenie duszy. Dzięki jej pomocy osiągnięty jeden najważniejszy w życiu cel ! DZIĘKUJĘ I POLECAM Z CAŁEGO SERCA !
4 luty 2017 Kasia - osoba prywatna
Bardzo dobry coach
Praca z Gosią choć nie zawsze łatwa- daje wymierne rezultaty. Mogę polecić ją z pozycji zawodowej, jako wsparcie dla biznesu, ale także prywatnie jako niezwykle ciepłą i otwartą na innych ludzi osobę.
1 luty 2017 Oksana - Sales Menager
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność przejść coaching z p. Małgorzatą. Potwierdzam całkowity profesjonalizm. Poza kompetencjami i olbrzymią wiedzą chciałam podkreślić ciepło i serdeczność od pierwszego spotkania. Pozytywna atmosfera wspomaga proces pracy nad sobą. Z czystym sumieniem polecam.
18 stycznia 2017 Liliana - Area Sales Manager
Bardzo dobry coach
Nie rozpisując się przesadnie... mi osobiście praca z Panią Małgorzatą daje bardzo dużo po każdym spotkaniu. Kompetencje, osobowość, wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, ale cieszę się, że ją podjąłem właśnie z Panią Małgorzatą. Polecam gorąco!
18 stycznia 2017 Grzegorz - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Mówi się, że coaching nie jest terapią i to prawda. Małgosia jest osobą, która potrafi precyzyjnie oddzielić te dwa procesy. Jej wiedza terapeutyczna w połączeniu z solidnym warsztatem coachingowym oraz doświadczeniem w biznesie dały mi olbrzymią wartość. Ten fundament, jakim Małgosia dysponuje spowodował, że wzięłam z pracy z nią wszystko czego potrzebowałam, czując się dzięki postawie Małgosi podmiotem tego procesu i jedocześnie absolutnie bezpiecznie. To ważne, kiedy pracuję nad ważnymi dla siebie tematami. Pracując z klientem w coachingu, Małgosia potrafi jasno nazwać granice swojej roli, zachęcić klienta do samodzielnej pracy i kiedy potrzeba, zawęzić przestrzeń, aby klient przeszedł do gotowości realizacyjnej w obszarze, nad którym pracuje. Dzięki takim umiejętnościom Małgosi mój proces coachingu stał się nie tylko narzędziem, dzięki któremu osiągnęłam swój cel, ale też fascynującą podróżą w głąb moich ważności, motywacji, ograniczeń i potencjału. I to co bardzo cenię w pracy z Małgosią – potrafi w cudowny, nieagresywny, ale skuteczny sposób odciąć pępowinę kiedy proces coachingu dobiega końca. Tym samym „uwalnia” klienta, który może iść dalej ciesząc się swoim „nowym”, które wypracował.
17 stycznia 2017 Małgorzata - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Jako dyrektor personalny współpracowałam z ramienia firmy z Panią Małgorzatą wielokrotnie jako: coach, mentor czy szkoleniowiec. Bardzo nam pomogła w podniesieniu kompetencji personelu. Za każdym razem w pełni sprostała postawionym przed nią oczekiwaniom. Bardzo szybka i konkretna komunikacja w trakcie projektów pozwała nam na bieżący monitoring..Na mierzalne efekty czekaliśmy bardzo krótko. Pani Małgosia pomagała nam jako zarządowi wykorzystać potencjał ludzi. Mieliśmy bardzo duże wsparcie i oparcie w Pani Małgosi. Widząc rezultaty jej pracy, sama zdecydowałam się na coaching z Panią Małgorzatą i żałuję tylko jednego: że tak późno ją poznaliśmy i odkryliśmy. Serdecznie polecam.
17 stycznia 2017 Beata - Dyrektor HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj