Małgorzata Wysowska

Popularność: 616
Bardzo dobry coach (11)
Jestem coachem transformacji, trenerem i praktykiem biznesu oraz menadżerem z ponad 20- letnim doświadczeniem w firmach produkcyjno-handlowych, usługach dla biznesu, doradztwie rozwojowym i rozwoju organizacji. Z wykształcenia magister ekonomii, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Small Business Administration School of West Brabant Business School. Certyfikowany coach PCC, CoachWiseTM Coaching Center w Warszawie akredytowanym przez ICF, absolwentka Train the Trainers Program of American Salesmasters Group, LLC, certyfikowany trener i facilitator DiSC®. Pracuję z menadżerami nad ich przywództwem, wspieram ludzi i zespoły w procesie zmiany i w obliczu nowych wyzwań. Jako trener American Sales Masters rozwijam kompetencje handlowe i negocjacyjne (m.in. spin selling technique) oraz zdolności przywódcze przy wykorzystaniu osobistych doświadczeń menedżerskich, asesorskich i coachingowych w biznesie. Wspieram coachingowo rozwój talentów w kierunku mocnych stron zgodnie z metodologią Instytutu Gallupa, tworzenie standardów menedżerskich oraz coachingowego podejścia do zarządzania, rozwoju pracowników i budowania skutecznych zespołów. Osobom w sytuacji trudnego wyzwania lub w obliczu znaczącej zmiany proponuję program pracy indywidualnej "transition coaching" prowadzący do głębokiej transformacji celem trwałej zmiany życiowej postawy i jakości życia. Wierzę, że mogę i potrafię być autorką swojego życia, biorę za nie odpowiedzialność. Dla siebie wybrałam to, co kocham robić. Do takiego wyboru - zgodnego z osobistą legendą - zachęcam innych.
Kontakt
Zadzwoń: 601 95 55 33
lub napisz: wysowskam@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Racibórz, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Współpraca z Gosia była dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Gosia pomogła mi spojrzeć na siebie, na świat z innej perspektywy.Jednocześnie wskazała narzędzia, dzięki którym osiągnęłam i nadal osiągam progres w ważnych dla mnie obszarach zarówno tych zawodowych jak i osobistych. Polecam Gosię z pełnym przekonaniem. Imponuje mi ona nie tylko jako trener ale przede wszystkim jako człowiek.
22 luty 2018 Mirka - Starsza księgowa
Bardzo dobry coach
W pracy z Małgosią w czasie każdej sesji wiedziałam, że idziemy do przodu, że odkrywam nowe, ważne dla mnie obszary, pojawiają się pomysły, ważne spostrzeżenia, zapadają decyzje, wzmacnia entuzjazm i chęć działania. I jednocześnie najbardziej podobało mi się to, że choć tak dużo się działo, nic tam nie było za szybko, a ja miałam poczucie, że zbadałam wszystkie ważne rejony, a to co dla siebie z Małgosią wypracowałam, bazowało na moich wartościach i po prostu pasowało do mnie. Dzięki temu zupełnie zniknął bunt, przekora i chęć wracania do raz już podjętych. Po prostu miałam pewność że „to mam”, i że „to moje”. Dziękuję Małgosiu!
21 luty 2018 Justyna - Trener freelancer
Bardzo dobry coach
To, co wyróżnia Małgosię to ogromna uważność na to, co mówi rozmówca, otwartość, rzeczowość i brak oceniania. Praca z Małgosią to wgląd w samego siebie i uczenie się budowania na własnych talentach, darach, umiejętnościach. Potrafi wyłapać istotę problemu, zadaje pytania, które poszerzają perspektywę. Owocem spotkań są m.in. konkretne narzędzia, które wspomagają zmianę, a zmiany, które dotyczą różnych rzeczy: systemu czy stylu pracy, postawy wobec innych, wobec samego siebie, zbudowane są na mocnym fundamencie. Niewymuszone, nienarzucone, ale własne, dlatego trwałe i autentyczne.
21 luty 2017 Ania - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Gosia to Świetny Coach, a za razem psycholog i słuchacz, a dodatkowo bardzo ciepła i empatyczna osoba. Potrafi z pełnym zaangażowaniem wejść w skórę drugiej osoby, namierzyć problem i zaproponować najlepsze rozwiązania ;) Sesje z Gosią zapamiętam do końca życia :)
7 stycznia 2017 Wojciech - Quality Specialist
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Gosią wielokrotnie - jako manager konsultowałam z nią trudne przypadki i za każdym razem wychodziłam od niej z dużo większym zrozumieniem zarówno siebie jak i osób, z którymi wiązała się konsultacja. Następnie brałam udział w warsztatach dla managerów, które miały na celu wprowadzenie nas w podstawy coachingu. W późniejszej pracy z zespołami ( i nie tylko bo próbowałam też coachować własne dzieci :) ) niejednokrotnie sięgałam po wiedzę jaką mi przekazała. W chwili obecnej mam z Gosią indywidualne sesje coachingowe i za każdym razem zadziwia mnie Jej stuprocentowe zaangażowanie, umiejętność wyłapywania kluczowych kwestii we wszystkim co mówię - nigdy nie przyszłoby mi do głowy to, co Gosia wyłapuje z moich wypowiedzi. Otworzyło mi to drogę do zupełnie nowego postrzegania sytuacji, które opisuję jako trudne. Po sesjach z nią mam wrażenie jakbym miała zestaw narzędzi, którymi mogę się wspomagać żeby działać lepiej, skuteczniej, a przede wszystkim z miłością do siebie. Jest prawdziwym trenerem :), stuprocentowo sprawdza się w tej roli i widać jak bardzo to lubi i jak wielką sprawia Jej przyjemność pomoc innym. Polecam - bardzo dobry coach.
8 października 2016 Ania - Project Manager
Bardzo dobry coach
Z Gosią podjęłam ważne decyzje. Zmieniłam życie prywatne i zawodowe. Zmiany zachodziły powoli. Krótki czas spotkań z Gosią owocował w kolejnych tygodniach, miesiącach. Nie było łatwo ale było warto. Dlatego polecam Gosię jako przewodnika w pracy nad sobą.
27 lipca 2016 Danuta - własny biznes
Bardzo dobry coach
Polecam Gosię z całego serca. Jestem przedsiębiorcą z kilkuosobowym zespołem w branży usługowej,któremu potrzebny był wgląd w potrzeby zarówno pracowników jak i klientów. Pracowaliśmy zespołowo na tych dwóch obszarach. Można powiedzieć, że Gosia pomogła nam wyostrzyć zmysły zwłaszcza słuch i wzrok:) Dzięki niej lepiej słuchamy i siebie na wzajem oraz naszych klientów. Szybciej dostrzegamy to co moglibyśmy przeoczyć. Gosia ma również dużą łatwość dopasowywania się do sytuacji podczas spotkań.W grupie jest silnym aktywatorem nowych pomysłów i rozwiązań. W rozmowach indywidualnych bardzo celnie trafia z pytaniami i daje przestrzeń na autorefleksję .
17 maja 2016 Anna - Właściciel/ SPA
Bardzo dobry coach
Ciesze sie ze mialem okazje zapoznac sie z Gosia. Osoba, ktora ma strasznie mocna, pozytywna energie, bardzo uwazna, umie sluchac i czuc. Po spotkaniach z Gosia, moja druzyna ma znacznie lepsze rezultaty. Dziekuje, jestes Sloncem miedzy chmor - wyrozniajacy sie Coach.
30 października 2015 Daniel - Dyrektor sprzedaży | Wilno
Bardzo dobry coach
Cudowna osoba, profesjonalny coach. Niezwykle uważna. Daje cenne wskazówki. Zadaje fajne pytania. Odważna. Czasem w rozmowie z Nią można się spocić:), ale człowiek czuje, że idzie do przodu. Gorąco polecam osobom, które chcą prawdziwej zmiany.
28 października 2015 Agnieszka - Menedżer firmy
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Gosią jako przełożony i jednocześnie zlecający prace coachingowe z wybranymi managerami naszej firmy. Jest bardzo dobra zwłaszcza w stosunku do tych przypadków, gdy potrzebne jest wyczucie, spokój w prowadzeniu managera, cierpliwe otwieranie i eliminowanie ograniczeń, które ludzie w sobie noszą, z naciskiem na pracę własną coachowanego. Jest typem coacha a nie mentora. Jest bardzo dobrze przygotowana warsztatowo, etycznie i potrafi słuchać. No i kocha to co robi, czyli coach z misją :) pomagania ludziom.
14 października 2015 Piotr - CEO Trans.eu
Bardzo dobry coach
Świetny Coach! Gosia przygotowywała mnie roli menadżera. Sesja coachingowe to był przełom w rozwoju moich umiejętności i potencjału. Polecam Gosie do współpracy indywidualnej oraz do budowania zespołów za pomocą metodologii opartej na talentach.
2 października 2015 Romek - Product Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj