MARCIN KLAPA

Popularność: 2031
Słaby coach (21)
Trener Mentalny Głównie skupiam się aby pomóc tym,którzy mają z gospodarką emocjonalną lub stresem problem dać takiej osobie drugie życie lepsze. Jeden młodym coachem ale u mnie to podstawa chęć niesienia pomocy innym. W moim Centrum Szkoleniowym jest ciepła i rodzinna atmosfera ja jako coach twojego rozwoju osobistego i pewności siebie nauczę ciebie jak dobrze sprzedawać i stać się dzięki temu dobrym sprzedawcą. Posiadamy w ofercie: -szkolenia z dobrej sprzedaży cena:150 zł/1h, -szkolenia z pewności siebie cena: 150 zł/1h, -szkolenia z radzenia sobie ze stresem cena: 150 zł/1h, -szkolenia z zakresu BHP cena: 200-300 zł/1h, -szkolenia z pierwszej pomocy cena: 200 zł/1h. Każde kolejne szkolenie dopłata :50 zł Jestem gotów abym tobie pomóc i zapraszam do mojego Centrum Szkoleniowego Po za życiem zawodowym jako coach jestem młodym przedsiębiorcą i lubię gotować oraz pomoc rodzicom w domu jak potrzebują mojej ciepła i pomocy. Kontakt do mnie poprzez e-mail: klapam33@gmail.com skype:live:.cid.3e3e8cb8a66900d4 telefoniczny: (+48) 690-430-715 ZAPRASZAM
Kontakt
MARCIN KLAPA
Coach Osobisty
+48-690-430-715
NIP:547-221-33-84
REGON:383-843-486
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Spotkania
Realizowanie poprzez komunikator
SKYPE live:.cid.3e3e8cb8a66900d4 po uzgodnieniu szkolenia telefonicznie lub mailowo.
Jeżeli szkolenie ma odbywać się w siedzibie państwa firmy to proszę o wysłanie mi na adres mailowy ilość uczestników szkolenia oraz adres dokładny firmy

Opinie

Badzo słaby coach
Znowu dałem się złapać, już 3 raz byłem na szkoleniu u Pana klapy. Po pierwszym i drugim fakapie zapewniał o kolejnych darmowych szkoleniach ale zawsze kończy się na tym że chce żebym podpisywał z nim jakieś umowy lewe albo podawał swój PESEL, potem klasycznie wychodzi i wraca w samych majtkach mówiąc żebym się nie krępował jak chce sobie zerknąć. Dobry coach jeżeli ktoś chce nauczyć się molestowania. Dodatkowo namawia do zrobienia sobie tatuaż nad pośladkami o treści "dzisiaj klapa jutro kanapa" i kusi zniżkami w przyszłości.
19 grudnia 2023 Oliwier - Piekarz
Słaby coach
Dzisiaj podczas szkolenia pan Marcin powiedział żebym się rozluźnił, po wypiciu wody jaką mi dał odleciałem na jakieś 40 godzin, nigdy w życiu nie byłem aż tak rozluźniony! Wszystkie traumy związane z ciasnymi miejscami odeszły na zawsze bardzo polecam ale ostrzegam żeby nie brać portfela bo podmienia prawdziwe pieniądze na te z monopoly, dlatego oceniam raczej średnio.
4 czerwca 2023 Tomasz - Uległy
Badzo słaby coach
To nawet nie jest coach, ma wpisane jakieś 10 zawodów i w żadnym z nich nie pracuje. Gość jest totalnym schizolem który wymyślił sobie życie i nęka kobietę którą uważa za swoją narzeczoną (tak naprawdę nigdy że sobą nie rozmawiali)
4 czerwca 2023 Mateusz - Programista
Badzo słaby coach
Oszust i naciągacz. Ma coś nierówno pod kopułą. Wyłudza pieniądze. Umawia się na spotkania biznesowe, na które nie przychodzi. Stalkuje osoby na portalach społecznościowych. Nie wróżę mu dobrej przyszłości. Powinni go zamknąć. Nie potrafi żyć w społeczeństwie.
30 maja 2023 Andrzej - Kierownik
Badzo słaby coach
Uważajcie na niego !! Był już inwestorem w nieruchomości, fizjoterapeutą, trenerem personalnym, blogerem motoryzacyjnym, a teraz jest radcą prawnym i doradcą podatkowym z Jeleniej Góry. Ponoć pomaga pracownikom którym pracodawca nie wypłaca wynagrodzeń.
15 marca 2023 Paweł - Dyrektor
Badzo słaby coach
Oszust! Zlodziej ! Niezrównoważony psychicznie człowiek ! Takich ludzi sie nie leczy tylko zamyka! Taki z niego trener biznesu, że wraz ze swoja rodzina zbiera na czynsz za mieszkanie. Link poniżej… https://zrzutka.pl/28ykgn?fbclid=IwAR018YlntBOQeqUzRIMmdfV5JLHlgfdvoslgfzI-obsEi5YzGis1mrO3zKg
1 grudnia 2022 Marek - Oszukany
Badzo słaby coach
Oszust ! Podaje się tego kim nie jest. Niezrównoważony emocjonalnie człowiek z problemami psychicznymi. Nęka na mediach społecznościowych. Trzeba go blokować i zgłaszać. Człowiek ewidentne musi się leczyć psychiatrycznie.
13 listopada 2022 Antoni - Dyrektor
Badzo słaby coach
Ten Pan na swoim profilu FB ma informację, iż jest właścicielem Pracowni Projektowej DOMENA. Oświadczam, iż jest to nie prawda, nasza firma nie ma z tą osobą nic wspólnego. Przestrzegam przed tym oszustem który podszywa się pod właściciela Pracowni Projektowej DOMENA i spotyka się z klientami jako Marcin Michalski.
16 lipca 2022 MMich - architekt
Badzo słaby coach
Chciałem nawiązać kontakt w sprawie pomocy mieszkania ale widzę że się pomyliłem. Za co zostałem zablokowany na messenger? Widziałem że był w nocy dostępny to napisałem a potem po prostu jak powiedział żeby zadzwonić w ciągu dnia to poszedłem spać. Chciałem jeszcze dodać info ale.. Widzę takie akcje. Jednak podziękuję i skorzystam z innego doradcy bardziej kompetentnego. Nie dostałem żadnej uwagi żeby nie pisać w nocnych porach. Dlaczego nie spałem w nocy? A bo właśnie szukam mieszkania.. Ale widać że jeszcze sporo doświadczenia... Z tego co widzę to trener personalny który wprowadza w błąd.
18 grudnia 2021 Dominik - Brak
Badzo słaby coach
Zwykły siurek, znowu podaje się za goscia od nieruchomości w dodatku podobno jest tancerzem EROTYCZNYM! Dalej próbuje się podawać za lekarza PSYCHOLOGA dla dzieci i dorosłych! ŻENADA, ten człowiek nie ma skrupułów, jedno dnia przeprasza i płacze a drugiego zmienia profesje po czym mija kilka dni i wraca do poprzedniego "zawodu" Sprawa trafiła do jego kuratora bo takiego posiada!!! Marcin Klapa od dłuzszego czasu podaje się za MARCINA MICHAŁA KRZYSZTOFA MICHALSKIEGO! UWAŻAĆ!!!
6 maja 2021 Shaquille O'neal - Center w LA LAKERS
Bardzo dobry coach
Robi fajne rowerki i uwielbiam robic z nim treningi w mojej piwnicy i jesc zupki chinskie a nastepnie robic cardio 30 minut 46 sekund bo jak bedzie sekunda dluzej to juz za dlugo. Jego rowerki dają popalić i jego rady ruwniesz są bardzo pomocne .Jednak dalej nie powiedzial mi gdzie jest zębaty przedni bo dla niego to temat rzeka i mówi że gdzies w rzece to jest. Często daje mi na kolacje czekolade z chlebem i białkiem w szejkerze i potem wspólnie gramy w lola i on mi gra saporta a ja na midzie aszkom ale w sumie nie o to chodzi bo na prawde niezłe rowerki robi i brzuszki i ja i on robimy dobre rest from hevi weigh i lec goł w piwnicy LEC GOŁ
11 kwietnia 2021 Daniel Warać - NPC IBB PRO KULTURYSTA DO 60 KILOGRAMUW
Badzo słaby coach
Zgadzam się z ostatnią opinią. Marcin Klapa (teraz Marcin Michalski) podszywał się pod lekarza z Poznania, udawał ze jest fizjoterapeutą, dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem i twierdzi, ze prowadzi szkolenia „na doktorów”. Ciągnie kasę od ludzi i nie oddaje długów. Kłamie na każdym kroku i robi sobie reklamę wszech-uzdolnionego. Polecam również szpital psychiatryczny. Oszust i tyle.
10 kwietnia 2021 Patrycja - Przedstawiciel handlowy
Badzo słaby coach
Marcin Klapa - aktualnie działa jako Marcin Michalski. Oszust, próbujący różnych branż o których nie ma żadnego pojęcia. Wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe.Czesto zmienia numery telefonu i blokuje. Nie jest żadną z osob za które się podawał tj.pośrednik nieruchomości, deweloper, coach, trener personalny,fizjoterapeuta. Jeden wielki oszust, za to wszystko co robi powinien siedzieć lub trafić do Szpitala Psychiatrycznego .
5 kwietnia 2021 Kamil - Trener Personalny
Badzo słaby coach
Właśnie jestem przed Komendą Policji w Bielsku Białej. W sprawie pana oszustwa zeznaje moja córka, oszukana przez ona Klapę. Myślę że gościu wreszcie pójdzie siedzieć. Podejmuje się mnóstwa działalności. Nie ma do tego kwalifikacji.
17 grudnia 2020 Jarosław - Emeryt
Temat został zamknięty zostałem oczyszczony ze wszystkich zarzutów
MARCIN KLAPA
Badzo słaby coach
Wszystkie dowody zostały zgłoszne na policji . 270 § 1 k.k.“Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”
18 lipca 2020 Michał - Prawnik
Policja potraktowała mnie łagodnie i nic mi nie wyrządziła
MARCIN KLAPA
Badzo słaby coach
Uwaga na tego oszusta ! Podaje sie za firme ubezpieczeniową DAS z siedziba w Skoczowie ! Jest bardzo przekonywujący, podaje fałszywe dane i podrabia dokumenty ! Rekrutuje pracowników na lewych umowach ! Po czym urywa kontakt i blokuje swoj numer telefonu oraz profile społecznościowe ! Jeżeli ktoś miał z nim do czynienia i został przez pana KLAPE oszukany to bardzo proszę udać się na policję !
18 lipca 2020 Poszkodowany - Poszkodowana
proszę o dowody świadczący o tym
MARCIN KLAPA
Badzo słaby coach
Może nie na tamat ale chce sie podzielić ważna informacja !! Marcin Klapa prowadzi firme z obezpieczeniami - to jedno wielkie oszustwo !! Oferuje prace młodym ludziom podpisuje z nimi lewe umowy które nie sa wazne pobiera dane osobowe i dostaje dofinasowania za pracownika z unii i urywa sie kontakt z nim. Uwaza sie za szefa firmy DASS w Skoczowie a nikt nidy i nim nie slyszał !! Uwazajcie na niego !! Policja ma juz jego dane i to kwestia czasu jak facet pojdzie siedziec ! Gosciu oszust albo chory psychicznie !!
17 lipca 2020 Michał - Prawnik
proszę o dowody świadczący o tym
MARCIN KLAPA
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry couch pomaga na terenie Bielska i okolic. Negatywne komentarze są nieprawdziwe nie radzę się nimi sugerować. Byłam i polecam pozytywnie nastawiony człowiek. Prowadzi spotkania przez Facebooka oraz messenger. Polecam
5 listopada 2019 Andżelika - Kierownik
bardzo pani dziękuję że pani jest zadowolona z mojego fachowego doradztwa miłego dnia i zapraszam ponownie
MARCIN KLAPA
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywny trener. W środowisku LGBG mowi się wiele wspaniałych rzeczy na temat tego trenera. Byłem i nie żałuję. Pan Marcin doskonale wie jak się zabrać za interes, powiększyć moje możliwości. Bardzo serdeczny i ciepły trener. Polecam serdecznie!
4 listopada 2019 Konrad - Żołnierz
bardzo mi miło za pozytywną opinię na mój temat życzę udanych sukcesów w karierze zawodowej
MARCIN KLAPA
Badzo słaby coach
Mam podobne doświadczenia co Pan Tomek. Pan Klapa przywitał mnie w siedzibie swojej firmy półnagi i mocno nalegał na to, żebym tez się rozebrał. Szkolenia to tylko pretekst do zwabienia ofiary w swoje gejowskie sidla.
4 listopada 2019 Adam - Hydraulik
nie kojarzę pana żebyśmy się widzieli a co pan wypisuję na mój temat to jakieś nie uzasadnione pomówienia i oczernianie radzę panu nie wypisywać takich komentarzy bo może sobie pan takim komentarzem sam zaszkodzić POZDRAWIAM
MARCIN KLAPA
Badzo słaby coach
Do Pana Marcina zgłosiłem się z problemem depresji oraz brakiem pewności siebie. Umówiliśmy na 3 listopada przyszedłem do jego domu. Pan Marcin przez całe spotkanie dotykał mnie po spodniach w okolicach krocza siebie też powiedziałem że ma przestać, a on na to że gdybym był pewny siebie to bym mu się dał pomacać po jajcach. Po tej akcji wyszedłem. Do tej pory dostaje SMS od coucha Marcina że nie jestem pewny siebie i jeśli chce to zmienić muszę wysłać mu swoje magię zdjęcia....
4 listopada 2019 Tomek - Kierowca
muszę się nie zgodzić z pana komentarzem jestem trenerem, który stara się pomóc każdemu z każdego rodzaju problemem jeżeli masz problem to zadzwoń a nie pisz komentarze z kosmosu
MARCIN KLAPA
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Stres w biznesie - jak sobie z nim radzić?
5 listopada 2019
Coraz więcej osób, mając dosyć wiecznie niezadowolonego szefa, złośliwych współpracowników i robienia wszystkiego “na wczoraj”, decyduje się na założenie własnej firmy, licząc, że w ten sposób zwolnią, złapią oddech i w końcu zaczną robić to, co lubią. Niewątpliwie prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z szeregiem profitów i dla wielu osób okazuje się strzałem w dziesiątkę. Prowadzenie własnej firmy wymaga wytrwałości, pokonania wielu trudności i licznej konkurencji. Trzeba się spodziewać, że stres w biznesie towarzyszyć nam będzie na każdym kroku, dlatego lepiej od początku mieć nad nim pełną kontrolę. Aby jednak było to możliwe, warto dokładniej przyjrzeć się temu zjawisku
Szkolenia pracowników fundowane przez pracodawcę - z czym się wiążą?
5 listopada 2019
Obecnie coraz więcej pracodawców dostrzega duże korzyści z inwestowania w posiadane zasoby ludzkie. Coraz więcej firm decyduje się na tworzenie działów HR, których zadaniem jest między innymi budowanie ścieżki awansów i rozwoju pracowników. Jedną z najpopularniejszych form są szkolenia pracowników zewnętrzne lub organizowanie szkoleń wewnętrznych dla większej liczby pracowników. Jednak za inwestycję pracodawcy oczekują konkretnych korzyści dla firmy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czego oczekują pracodawcy od pracownika, którego wysłali na szkolenie, jakie są roszczenia formalne z tego tytułu oraz czego oczekują pracownicy