Marcin Rogowski

Popularność: 2451
Dobry coach (13)
Założyciel i Dyrektor Zarządzający grupy trenerskiej„ Korporacja Umiejętności – ARKA” ( www.ark-skills.com) . W latach 1991-1998 zdobywał doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w zachodnich korporacjach FMCG. Od 1999 do 2012 roku współzałożyciel i prezes kilku liczących się spółek branży budowlanej. W 2005 roku z firmą Eurofloor otrzymał nagrodę Gazele Biznesu. Posiada najwyższy międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami w metodyce Prince 2 - APMG International Registered Practitioner. Od wielu lat prowadzi treningi i szkolenia z zakresu kompetencji miękkich dla prezesów, dyrektorów i managerów średniego szczebla dużych i średnich korporacji. Jest certyfikowanym trenerem coachów amerykańskiej organizacji Corporate Coach U, Bradenton USA , lidera we wprowadzaniu kultury coachingowej w organizacjach. To co wyróżnia go spośród innych coachów to: • Gruntowne wyszkolenie w zakresie coachingu – ukończył renomowaną szkołę The Art And Science of Coaching Erickson Institute Vancouver, jest również licencjonowanym trenerem coachów - managerów w formule Coaching Clinic amerykańskiej organizacji Corporate Coach U, Bradenton USA. Absolwent najlepszych szkół trenerskich w tym: Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagielońskiego i Akademii Mistrzów Treningu Grupy Trenerskiej Mentor. - Ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu średnimi i dużymi organizacjami na szczeblu międzynarodowym - Wiedza psychologiczna – studia podyplomowe w kierunku: psychologia w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie , staż psychoterapii Gestalt w Krakowskim Instytucie Gestalt - Uznanie środowiska rozwojowego przejawiające się zaproszeniami na konferencje i seminaria ( ostatnio "Efektywna Sprzedaż z Richardem Denny" przemówienie dla prawie 1000 osób , Konferencja Szefów Sprzedaży, itp ) oraz publikacjami w czasopismach i na portalach internetowych - Forbes, Onet, Benefit, Marketer+ . Jest redaktorem naczelnym portalu BinesMusiSprzedawac.pl
Kontakt
tel : +48 662 067 067
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Badzo słaby coach
Ileż frustracji wylewa rzeczony człowieczek w internecie, kiedy ktoś niegatywnie wypowie się o jego pracy. Zarówno tutaj w jednej z odpowiedzi, gdzie szykanuje i omawia przypadek kogoś kto zgłosił negatywną opinię o jego pracy - jak i na FB. Polecam odszukać wpis tego Pana na facebookowym profilu Brian tracy polska, przy jednej z negatywnych ocen - i niech to będzie recenzja Pana trenera..
24 stycznia 2018 Marcin Nowakowski - CEO
Panie CEO skoro nigdy nie był Pan moim klientem, co Pana upoważnia do wystawiania tu opinii, moja reakcja na pański niskiej jakości intelektualnej hejt? Skoro nie radzi Pan sobie z emocjami aż tak żeby szukać mnie po portalach i tu wylewać frustracje mogę Panu dać namiary na świetnego psychiatrę, ponaprawia Pan to i owo i Panu i innym będzie żyć się lepiej. Pozdrawiam
Marcin Rogowski
Bardzo dobry coach
Marcin to bardzo inspirujący i pogodny człowiek, który potrafi dać niezłego kopa do działania. Już same posty, które umieszcza na swoim facebooku nieźle dają do myślenia. Jeżeli ktoś waha się czy zainwestować swoje pieniądze w spotkanie z nim szczerze polecam poczytać jego wpisy - rozwieją wszelkie wątpliwości :) Polecam !
15 maja 2017 Monika - psycholog
Słaby coach
Nie wiem skąd te opinie. Mam wrażenie, że pisały je osoby, które pierwszy raz były na tego typu szkoleniach i myślą, że tak to ma wyglądać. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Byłam na szkoleniu w środę. Przed wyjazdem wypełniłam ankietę, przedstawiając siebie i swoje oczekiwania. Myślę, że nikt nie brał tego pod uwagę. Nie wyniosłam ze szkolenia absolutnie nic, szkoda czasu i pieniędzy. Niektórzy myślą, że są super, ale długa droga przed nimi. Pozdrawiam, Dorota
28 kwietnia 2017 Dorota - Dyrektor Zarządzająca
Pani Doroto. Dziękuję za Pani odosobnioną opinię. Jeżeli to Pani była na szkoleniu ze sprzedaży to pierwsze uczestniczyła Pani w warsztatach nie coachingu, a taką aktywność - indywidualny coaching ocenia się na tym portalu. Nigdy nie byłem Pani coachem. Co więcej jedyną uwagą jaką zgłaszała Pani w trakcie szkolenia był problem z płatnym parkingiem. Szkoda, że nie zgłosiła go Pani do organizatora zamiast wylewać swoją gorycz na tym portalu. Co więcej wszystkie szkolenia ARK - Skills są objęte gwarancją satysfakcji lub zwrotu kosztów, wystarczyło zgłosić się do mnie w trakcie i asertywnie powiedzieć, że jest Pani niezadowolona. Pani preworking wskazuje, że największą Pani potrzebą była nauka docierania do potrzeb, umiejętnej argumentacji, mówiłem o tym przez 80% szkolenia! Być może nie pasowała Pani forma warsztatowa, scenki itp., ale została Pani o tej formie uprzedzona w ofercie. Proszę chociaż spróbować budować wartość narzędziem SPIN, a jestem przekonany, że szybko zrozumie Pani sens tego szkolenia. Do pacjenta, który nie zdecydował się na Pani implanty radzę zadzwonić - dowie się Pani jakie czynniki sprawiły, że wybrał konkurencję. Polecałem te metodę na szkoleniu, szkoda, że nie chciała Pani z niej skorzystać, zamiast tego preferując kuluarowe rozmowy. Ja niestety nikogo do nauki nie zmuszę, zwłaszcza w szkoleniu otwartym. Nr do mnie też Pani zna, szkoda, że nie starczyło odwagi, żeby zadzwonić... Mimo wszystko życzę dobrego dnia i świetnych sprzedaży!
Marcin Rogowski
Bardzo dobry coach
Długo poszukiwałam dla siebie Trenera. Chciałam kogoś nietuzinkowego. Miałam dość uśmiechniętych twarzy, które mówią słodko "chodź ze mną". Potrzebowałam twardego charakteru z odpowiednią dozą empatii. Byłam uparta, powiedziałam sobie "albo On, albo nikt" i to była najlepsza decyzja jaką podjęłam w życiu. W ciągu dwóch rozmów rzuciłam pracę. Następnie postanowiłam robić to co kocham. Jakie to banalne... guzik prawda to nie są banały!!! Nieustanna walka ze swoją ambicją i swoim perfekcjonizmem o mało nie doprowadziły do tragedii. Ty pokazałeś mi ... "jesteś człowiekiem, masz prawo do błędu " To było jak uderzenie w twarz... jak bardzo potrzebne. Teraz idę pod prąd, ale wiem że mogę wszystko!!! Marcin ... jestem Twoją dłużniczką do końca życia. Kasia F.
5 sierpnia 2015 Kasia - Trener Personalny
Bardzo dobry coach
Konkretny człowiek. Ciesze się, że znalazłem Marcina ponieważ wskazał mi odpowiedni kierunek bym mógł dalej tworzyć siebie i biznes. Nie owija w bawełnę by czerpać z tego korzyści finansowe. Po prostu chce Twojej zmiany i sukcesu. Polecam jeśli ktoś szuka konkretu a nie gwiezdnego pyłu.
23 lipca 2015 Piotr - CEO
Bardzo dobry coach
Zadowolenie , tak to dokłądnie to słowo . Nigdy nie byłam tak zadowolona, tak spokojna i tak pewna ... pewna siebie i świadoma . Wszystko dzięki Marcinowi . Zaufanie , którym obdażyłam coach i coaching na początku , procentuje do dziś . Gorąco polecam . Marcin da Ci kopa , zmusi do myslenia a co najważniejsze do działania !! Dzięki Marcin :)
21 lipca 2015 Justyna - dziewczyna z korpo
Bardzo dobry coach
Marcin... dzięki Niemu znalazłam drogę w swoim życiu, uświadomił mi, co jest ważne, jak dążyć do celu bez krzywdzenia innych. Zawdzięczam Mu "uwydatnienia" w mojej osobie najbardziej wartościowych cech. Dzięki Marcinowi wiem, że potrafię bardzo bardzo dużo osiągnąć w swoim życiu. BARDZO DOBRY COACH to stanowczo za nisko postawiona ocena, ponieważ potrafi pomóc z niesamowitym efektem. Marcin Rogowski BAD COACH - NAJLEPSZY COACH W POLSCE!!!!! SZCZERZE POLECAM:)
9 lipca 2015 Kasia - zarządzanie
Bardzo dobry coach
Polecam, bo: Marcin jest konkretny, bo w naszej pracy skupiamy się na celu, bo po kilku miesiącach widzę rezultaty-bardzo wymierne. Kiedy podejmowaliśmy współpracę, miałem wątpliwości, czy to się opłaca czy aby nie za drogo. Odpowiedź Marcina była prosta, to nie koszt to inwestycja. Fakt. Moja już się zwróciła, z nawiązką !
9 lipca 2015 Sebastian - właścicel
Bardzo dobry coach
Na dzień dzisiejszy jestem właścicielem dwóch prężnie rozwijających się firm, Marcina spotkałem na początku mojej samodzielnej biznesowej drogi - mając jedną firmę i dwa kontrakty. Był to czas kiedy dochody z dwóch kontraktów starczały mi na pokrycie bieżących wydatków. Wiedziałem, że muszę iść dalej, ale nogi były jak z betonu a każdy powód który odciągał mnie od rzeczy właściwych wydawał się ważny. Marcin mnie zmotywował - podpisaliśmy umowę i zaczęło się. Wskoczyłem na wysokie obroty i zająłem się tym co naprawdę ważne. Nasze spotkania prowadziliśmy do momenty kiedy stwierdziłem, że dalej mogę iść już sam - podobało mi się to, że Marcin nie naciąga na kolejne spotkanie, że na początku naszej współpracy jasno powiedział, że chemia i chęci muszą być po obu stronach, na cuda nie daje gwarancji. Dokładnie wiedziałem czego chcę, potrzebowałem tylko kopa na rozpęd i kilka zabitych gwoździ które dały mi energię - dziś mam dwie firmy, 22 kontrakty i 50 pracowników - w jeden rok! Obecnie pozostaję z Marcinem w przyjacielskiej relacji, zawsze mogę liczyć na jego feedback. Jeżeli masz chęci a brakuje Ci motywacji, bodźca do ruszenia dalej Marcin jest odpowiednią osobą, która pobudzi Twoją energię i przekieruje je na odpowiednie tory.
11 maja 2015 Andrzej - Prezes
Bardzo dobry coach
Polecam polecam i jeszcze raz polecam. Marcin ma nie tylko rozległą wiedzę poparta licznymi certyfikatami i dyplomami, ale rowniez ogrom wlasnego doswiadczenia biznesowego. Wie co to korpo, praca na etacie, wiec nie ma sytuacji, ktore go zaskocza. Dodatkowo ma tez wiedze psychologiczna, co jest niewatpliwym atutem. Ma wyjatkowa zdolnosc widzenia rzeczy w szczegole i ogole jednoczesnie. Jego uwagi i wskazowki sa niezwykle cenne. Jezeli naprawde chcesz cos zmienic Marcin pomoze Ci na 100%.
11 maja 2015 Agata - Korpoludek w trakcie zmian
Bardzo dobry coach
Z Marcinem miałem coaching niecały rok temu. Szukałem człowieka, który nie będzie owijał w bawełnę i wytknie mi wszystkie moje wady i słabości, które hamują mój rozwój i są powodem sytuacji, w której się znalazłem. Dostałem to z nawiązką. Nic tak nie trafia do człowieka jak pewne prawdy powiedziane prosto w twarz przez obcą osobę. Marcin tak naprawdę coachuje mnie do dzisiaj. Poprzez swoje celne posty na facebooku daje mi nieraz siłę, a czasem ruga za lenistwo. Uważam, że do pewnych rzeczy trzeba mieć dar. Marcin ma dar pomagania. Po prostu mu się ufa. Gorąco polecam.
8 maja 2015 Wojtek - abc
Bardzo dobry coach
Marcin jest człowiekiem, który wie, że prawdziwa świadomość wynika z wiedzy i doświadczania świata. Mimo silnej osobowości, nie zajmuje nadmiernej przestrzeni robiąc z siebie "macho". Jego jasnym celem jest faktyczna pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Jeżeli nie szukasz jedynie słomianego zapału na chwile, ale czegoś znacznie bardziej trwałego - długoterminowego - już to znalazłeś!
8 maja 2015 Mateusz - Właściciel
Bardzo dobry coach
Polecam w 100%. Inspirujacy człowiek. Pomógł mi odnaleźć sens i wybrać odpowiednią drogę w życiu zawodowym. Wart swojej ceny !!!!!!!!!!!!!! Korzystałam z usług wielu coachów, ale żaden nie pomógł mi na tyle, abym była zadowolona.
7 maja 2015 Alicja - Wosk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom