Marcin Wojtczak

Popularność: 55
Bardzo dobry coach (5)
WITAM SERDECZNIE jeśli już tu zawitałaś/eś to znaczy że nie jest to przypadek :) Mam na imię Marcin choć od wielu lat ludzie nazywają mnie Cinzentaj co jest moim przydomkiem artystycznym. Bardzo go lubię ponieważ jest to połączenie mojego imienia oraz części duchowej zasięgniętej z Azji, którą praktykuję od wielu lat choć zostałem tak nazwany całkiem przypadkiem. Jak to w życiu okazuję się że nic się nie dzieje bez przyczyny na tym świecie i po latach ta ksywa ukazała swoje odzwierciedlenie w moim życiu. Pracuje jako Certyfikowany Life Coach ICF/ Mentor oraz Trener Rozwoju Osobistego i Duchowego ale wolę się nazywać Emisariuszem Świadomości. W rozwoju osobistym i duchowym jestem ponad 6 lat ale tak naprawdę moje życie które było ciężką przeprawą (aż cud że nadal tu jeszcze jestem na tym pięknym świecie) pozwala mi powiedzieć że całe moje życie było rozwojem ku lepszemu siebie.Widząc jak rodzice dosłownie zapijają się na śmierć, będąc szykanowanym i dręczonym psychicznie, fizycznie w szkołach oraz na podwórku i przechodząc wiele innych ciężkich prób życiowych wiedziałem że muszę walczyć o siebie i o to żeby normalnie funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości i w końcu WYBRAŁEM ŻYCIE. Dzięki ciężkiej pracy z samym sobą oraz pomocy Psychologów i Coachów udało mi się wyjść na prostą pokonując depresje, uzależnienia od nielegalnych substancji i legalnych a przede wszystkim przepracowanie miłości do wewnętrznego dziecka oraz wyniszczających przekonań które nie pozwalają nam iść dalej przez życie tak jak byśmy tego chcieli. Życiowe doświadczenie w połączeniu z narzędziami Coachingowymi oraz innym kursom rozwojowym u znanych polskich przedsiębiorców stworzyło ze mnie człowieka którego misją jest pomagać rozwiązywać problemy i uświadamiać innych o ich niesamowitym potencjale, dziękuję za uwagę, pozdrawiam
Kontakt
+48 889 995 215
kanał rozwojowy you tube- Marcin Cinzentaj Wojtczak
instagram- cinzentaj
messenger- Marcin Cinzentaj Wojtczak
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Gdynia, Sopot,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moge z czystym sumieniem polecic Marcina. Mialam juz kilka sesji, dzieki ktorym czuje sie bardziej zdyscyplinowana , wzmocniona . Marcin jest swietnym i empatycznym sluchaczem, ktory nie narzuca swoich pomyslow czy pogladow, ale pomaga w zdefiniowaniu i wyklarowaniu wlasnych potrzeb i wartosci
10 sierpnia 2023 Iwona - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Zrównoważony umiejący słuchać i nasuwający nowe światło ku Twojej drodze coach. Praca z Marcinem to czysta przyjemność,umie wzmocnić i ukierunkować Cię na odpowiednie tory. Polecam sesje coachingowe z Marcinem.
10 sierpnia 2023 Marzanna - Logistyk
Bardzo dobry coach
Poswiecil 100% uwagi I zaangazowany. Spokojnie I trafnie dochodzilismy do tego co wazne. Bardzo produktywny czas I duzo wnioskow z mojej strony. Dziekuje za twoja prace I mozliwos zajrzenia w glab siebie.
27 maja 2023 Slawomir - Biznesmen
Bardzo dobry coach
Marcin jest bardzo spokojny, opanowany i profesjonalny. Jest bardzo skupiony na rozmowie i zadajr trafne pytania. Sesja pozwoliła mi odpowiedzieć sobie sama na trudne pytania i rozwiązać konflikty wewnetrzne jednocześnie nie czuje, żeby Marcin mi cokolwiek narzucił, ale sprowadził na dobry tok myślenia. Jestem wdzięczna.
24 kwietnia 2023 Agnieszka - Filmowiec
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku sesjach z Marcinem i były to spotkania, po których czułam się bardzo wzmocniona. Oprócz autentycznej ciekawości drugim człowiekiem, życzliwego uśmiechu oraz pytań, pozwalających spojrzeć nieco szerzej, Marcin wnosi na sesję swoją autentyczność. Ta prawda widoczna jest także w opisie przebytej przez Marcina drogi i to ona sprawiła, że zdecydowałam się mu zaufać. Bardzo dziękuję za okazane wsparcie Marcinie i życzę pomyślności na dalszej drodze rozwoju :-)
3 kwietnia 2023 Joanna - Trener- freelancer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj