Marcin Wysmułek

Popularność: 373
Jestem dyplomowanym coachem. Zajmuję się głównie life coachingiem, ponieważ uważam, że jest nadrzędny - kariera jest elementem życia. W pracy korzystam między innymi z prac Arnolda Mindella (mikrosymptomy), osiągnięć różnych ścieżek duchowych, hipnoterapii, NLP i ponad dwudziestu lat doświadczeń instruktora harcerskiego. Jestem niezależnym konsultantem. Od 1996 roku działam w biznesie, głównie w IT. Od ponad dwudziestu lat zajmuję się doradztwem, kształceniem i wspieraniem rozwoju indywidualnego. Szkoliłem drużynowych i funkcyjnych w ZHP moją własna autorską metodą, szkoliłem przedstawicieli i handlowców firm z branży IT. Jestem pedagogiem, doktorantem (Wydział Pedagogiczny UW), specjalistą od negocjacji, mediacji i facylitacji, programistą aplikacji web i webmasterem. Więcej szczegółów na mój temat znajduje się na stronie www.coach.MW - zapraszam.
Kontakt
503 104 518
Specjalizacje
Miasta
Piaseczno, Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching a fizyka kwantowa
7 sierpnia 2014
Coach to postawa, to światopogląd, to cecha charakteru – nie tylko zawód. Coach musi mieć wiedzę, predyspozycje i pasje (liczba mnoga).
Coaching podświadomości
7 sierpnia 2014
Podświadomość pamięta wszystko, „widzi” wszystko i dokonuje wyboru, filtruje masy informacji tak, by umysł świadomy mógł sobie z nimi poradzić. Często jednak nasze filtry są już od dawna nieadekwatne.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom