Marek Błądek

Popularność: 1230
Bardzo dobry coach (17)
- Trener, mentor, life and business coach, konsultant, wykładowca - Jestem absolwentem coachingu w Akademii SET oraz praktykiem i mistrzem NLP. - Mam za sobą blisko 3000 godzin coachingu, w tym ponad 1000 godzin coachingu biznesowego. - W pracy wykorzystuję także Dialog Motywujący. - Jestem wykładowcą na kierunkach MBA na Uniwersytecie Łazarskiego oraz na Politechnice Krakowskiej. - Występuję także jako mówca motywacyjny
Kontakt
kontakt telefoniczny 603 400 053
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Marek is a great coach! Every session was different but each one of them was very valuable and insightful. Marek used different approaches, from psychology to coaching or relaxation exercizes, to help me understand myself better and identify my mental barriers. He is also a very warm and trustworthy person with a great sense of empathy. I highly recommend him.
25 sierpnia 2020 Simon - Manager
Bardzo dobry coach
Moja współpraca z Markiem rozpoczęła się dzięki projektowi #DawkaWsparcia. W czasie pandemii straciłem pracę i przyszło zmierzyć mi się z trudną dla mnie sytuacją. Marek pomógł mi oswoić nową rzeczywistość, uświadomił mi moje mocne strony i wzmocnił poczucie własnej wartości. Przygotował mnie do rozmów kwalifikacyjnych i pomógł zredagować CV. Szybko znalazłem nową pracę. Moją 60-sekundówkę, której nauczył mnie Marek, wyrecytuję nawet w środku nocy. Polecam Marka każdemu, kto potrzebuje wsparcia profesjonalnego coacha. Uważnie słucha, obserwuje, zadaje trafne pytania i daje poczucie bezpieczeństwa. A ten moment, kiedy mówisz "udało się!" i widzisz w oczach coacha dumę i radość z osiągniecia celu i wspólnej pracy, jest wyjątkowy.
4 lipca 2020 Mateusz - Senior Brand Manager/ Szczęśliwy Facet
Bardzo dobry coach
Uważam, że Marek jest bardzo dobrym coachem. Cechuje go profesjonalizm i bardzo duża wiedza. Po współpracy z nim osiągnęłam to co zamierzałam, moją wymarzoną pracę. Bardzo dobrze zdiagnozował mi problemy, które powodowały, że miałam duże problemy, aby iść do przodu z moimi marzeniami i celami.
29 czerwca 2020 Ola - Kierownik It
Bardzo dobry coach
Czasem samemu trudno poukładać właściwą kolejność życiowych wartości. Marek sprawił że w sympatycznej atmosferze wszystko nagle stało się jasne i wyraźne. Dzięki Markowi zyskałam przekonanie, że mogę osiągnąć wszystko co chcę. Zyskałam siłę i motywację by to robić. I nagle okazało się to zupełnie proste. Rozmowy z Markiem to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić. Polecam każdemu.
1 luty 2020 Sabina - Gł.Ksiegowa
Bardzo dobry coach
W pełni polecam Marka!!! Kontakt do niego dostałam od przyjaciela w prezencie na Nowy Rok i to był najlepszy prezent jaki w życiu dostałam i początek roku. Każdy z nas ma swój pomysł na siebie, każdy z nas wie do czego dąży, czego chce od życia, tylko czasami przychodzi taki moment, że mamy dość... na zasadach ile jeszcze jesteśmy w stanie wytrzymać, czy na pewno to za czym gonimy to jest to czego chcemy??? Przychodzi moment zwątpienia, rezygnacji, utraty wiary w siebie i wtedy wchodzi ON. Początkowo jako obcy człowiek, trener, specjalista, psycholog... a potem okazuje się przyjacielem. Człowiekiem, z którym możesz rozmawiać o wszystkim i przychodzi Ci to bardzo swobodnie. Śmiejąc się lub czasami ze świeczkami w oczach rozmawiasz o planach i lękach z nimi związanych, o uczuciach, wewnętrznych blokadach, pracy, znajomych, rodzinie, relacjach... i nawet nie zauważasz, kiedy w tak zwanym między czasie się zmieniasz. Odzyskujesz wiarę w siebie, w swoje umiejętności, w swoje plany, w swoich znajomych, w swoją rodzinę. Zanim Ty to zauważysz widzi to już On, dostrzegają Twoi znajomi, Twój Przełożony, Twoi współpracownicy i w końcu Ty dostrzegasz ten "błysk w swoich oczach", który gdzieś zniknął. Wracasz do Marka i mówisz "Marku wiesz … poradzę sobie" a On swoim spokojnym głosem mówi "Od początku to wiedziałem i byłem tylko narzędziem, który pozwolił Ci do dostrzec!". Jeżeli ktoś z Was, kiedykolwiek będzie miał okazję "pracować" z Markiem sami się przekonacie, że to najlepszy "prezent" jaki dostaniecie od losu.
17 października 2019 Monika - Doradca, Dyrektor, Właściciel
Bardzo dobry coach
Marek pomógł mi w zrozumieniu samego siebie, w zrozumieniu moich decyzji i wyborów, które nie zawsze mi służyły. Zrozumiałem także, że to wszystko, co uważałem za takie skomplikowane, wcale takim nie było. Rozumiem teraz siebie i wiem, że mogę postępować tak jak do tej pory, ale mogę też inaczej, lepiej dla mnie. Marek podał mi wiosła, a ja ruszyłem dzięki nim swoją łódź. POLECAM
22 września 2019 Sebastian - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Do Marka uczęszczałem przez dłuższy czas, po zakończeniu całego procesu co jakiś czas dalej się umawiam co jakiś czas. Marek jest niecodziennym coachem, ponieważ od pierwszej wizyty czujemy się jakbyśmy rozmawiali z kimś kogo bardzo dobrze znamy i czujemy się swobodnie. Sesje są prowadzone ściśle pod oczekiwania klienta nie na odwrót, skupiając się na potrzebach i aktualnych problemach. Podsumując: jest to osoba godna polecenia nie tylko jako coach ale i osoba, która pomoże uporządkować życie prywatne.
18 października 2018 Łukasz - Manager
Bardzo dobry coach
Teoretycznie każdy z nas wie, jakie ma priorytety w życiu i jakie wartości. Jednak dopiero Marek pomógł mi nabrać perspektywy i uświadomić sobie, co tak naprawdę ma dla mnie największe znaczenie. Marek to człowiek godny zaufania, z którym łatwo (i SZCZERZE!) się rozmawia, bez obaw, że jest się ocenianym. Bardzo uważnie słucha i zadaje trafne (często trudne) pytania, które pozwalają spojrzeć na siebie i sytuację, w której się znajdujemy, pod innym kątem. Zmiana, której obawiałam się przez długi czas, bardzo pozytywnie wpłynęła na moje życie, a dzięki sesjom z Markiem znacznie łatwiej przez proces tej zmiany przeszłam. Nie żałuję ani jednej minuty i ani jednej złotówki! Serdecznie polecam!
17 listopada 2017 Malgorzata - Właściciel
Bardzo dobry coach
Każdy z nas żyje w swoim własnym świecie. Dlatego potrzebujemy kogoś, kto nas wysłucha, walnie poduszką w łeb i pozwoli spojrzeć na życie z innej perspektywy. Ja mam to wielkie szczęście, że poznałam Marka.
24 października 2017 Anna - Account Director
Bardzo dobry coach
Marek to wpaniału coach, pomógł mi poukładać sobie w głowie cele, wartości i priorytety. Dzięki temu znalazłem w sobie więcej sił by sporstać wyzwaniom stawianym przede mną podczas prowadzenia własnej firmy. Serdecznie polecam!
24 października 2017 Mateusz - Właściciel
Bardzo dobry coach
Fantastyczny coach. W firmie kilkakrotnie korzystaliśmy z usług Marka, gdyż cechuje go profesjonalizm oraz doskonały kontakt z uczestnikami zajęć. Super balans pomiędzy głęboką wiedzą i empatią. Porady Marka, z których skorzystałem również prywatnie, pozwoliły mi również wyjść na prostą w ciężkiej sytuacji życiowej Ludzie, bierzcie go, bo warto :)
11 września 2016 Tomek - Dyrektor Marketingu
Bardzo dobry coach
Marek is a great coach! He is insightful, flexible & powerful. He drove me to ask myself difficult questions. He knew how & when to push me & when not to. During & after the coaching sessions, he was dedicated to me & I felt supported fully on my journey. In addition, the fact that he he able to use meditation as a tool was great plus. & he speaks perfect english
4 września 2016 Nicolas - Manager
Bardzo dobry coach
Marek jest niezwykle ciepłym i uważnym człowiekiem. W trakcie sesji potrafi wytworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa. Jego pytania są bardzo trafne, pozwalają zobaczyć więcej i dotrzeć do głębi.Polecam sesje z Markiem wszystkim, którzy potrzebują zmiany, odnalezienia spokoju i swojej misji życiowej.
23 sierpnia 2016 Kasia - Właściciel
Bardzo dobry coach
Mialam z Markiem cykl zajec z business i lifecoachingu, ktore pomogly mi spojrzec na wiele aspektow z innej, nowej perspektywy. Zajecia z Markiem sa bardzo ciekawe, zmuszajace do pracy, myslenia i refleksji. Czlowiek godny zaufania. Szczerze polecam.
13 sierpnia 2016 Magdalena - Wspolwlascicel/Manager
Bardzo dobry coach
Marek bardzo umiejętnie dociera do sedna sprawy i towarzyszy w podróży do znalezienia rozwiązania, nabrania dystansu. Już sama rozmowa z Markiem pozwala uspokoić emocje i zobaczyć więcej. I co ważne Marek daje poczucie bezpieczeństwa jako coach, nie ocenia.
12 sierpnia 2016 Monika - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Marek prowadził ze mną zajęcia w ramach coachingu biznesowego. Dzięki jego zaangażowaniu, prowadzeniu, treningowi osiągnąłem zamierzone cele. Ale tak naprawdę: praca, zadania, projekty to są tylko epizody, dzięki pracy z Markiem otrzymałem wiele więcej, inaczej rozwiązuję problemy, mam lepsze relacje z rodziną, realizuję swoje marzenia i pasje, nie boję się stanąć za sterem własnego życia.
11 sierpnia 2016 Tomasz - Właściciel/Konsultant/Broker/Ultramaratończyk
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm i przystępność w realizowaniu zamierzonych zadań.Świetna współpraca, jednocześnie wyrozumiałość na wszelkie niedociągnięcia osób szkolonych.Wrażenie bardzo pozytywne. Osoba godna polecenia, niewątpliwie potrafiąca nawiązać świetny kontakt.
11 sierpnia 2016 Jan - Właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

#DAWKAWSPARCIA
6 maja 2020
Działam na #dawkawsparcia, zapraszam
Coaching prawdy
14 kwietnia 2020
Kim jestem, jakie mam wartości, co jest w moim życiu prawdą a co kłamstwem?